16. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:0 (1:0)

User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Rabba »

Ova ekipa je skrpljena bez ikakvog plana na leto, sa očiglednim rupama u timu koje neuspešno popunjavaju igrači iza kojih dalje ostaju rupe. Mlad trener je oteran, doveden je doajen, koji ekipu vodi bez priprema i šta je sad tu čudno? Lučani su ekipa koja je pažljivo sklopljena, sa igračima koji dugo igraju zajedno. Nema tu nekog izrazitog kvaliteta, ali međusobno poznavanje itekako doprinosi njihovom kolektivnom kvalitetu i mestu na kojem su sada. Sadašnje stanje stvari ne da je govorilo da će nas dobiti, nego se ovaj rezultat može maltene smatrati dobrim. Preplaćeni igrači koji ništa nisu doneli klubu su zreli za instant odlazak. Igrači koji su dugo tu i dostigli su igračko i motivaciono zasićenje, takođe su zreli za odlazak. Ovu ekipu treba dopuniti mladićima, uz minimalno dopunjavanje pozicija koje neće biti jake nakon priključenja mladića. I treba nam trener koji će povesti ovu ekipu napred. Lično, više ne verujem domaćim trenerima Bata Đorine škole. Matori su prematori da nas povedu u budućnost. Možda je vreme za stranca? Neki mladi perspektivni Španac iz Tercere, Švaba iz onih regionalliga, ili tako neko sličan.

I zajebite više ta iznenađenja "ovi ne znaju da igraju!?! ". Protiv top 7 ekipa mi nemamo šta da tražimo. Od početka ove sezone. Ništa nije lošije nego na početku. Na svu sreću imamo 5 utakmica u kojima igramo sa ekipama iz donjeg doma plus Proleterom. A znamo da će Proleter odigrati za nas. I na svu sreću Voždovac i Spartak imaju debakl sezone, jer bismo u suprotnom već gledali da li možemo da se dokopamo ikako gornjeg dela tabele. Stoga postaviti ultimatum Okuki da će fasovati čizmu bez 15 poena u 5 utakmica do pauze, do tada spremiti zamenu a zatim ući u zimski prelazni rok oprezno, sa proleća početi spremati ekipu za sledeću sezonu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Danilo »

Pa rekao je Okuka da je cilj u ove zadnje 2 utakmice 4 boda.Cilj smo podbacili i osvojili 0 bodova.Da li ima odgovornosti.Mislim da nema .
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Turija »

Koliko se da videti iz izvestaja u Dnevniku, igrali su samo Gojkov i Rockov.
Sta kaze nas iskusni strateg, povodom igre i rezultata svojih pulena? Ili je vazna samo trenerska plata?
Izgleda da je, poslednjih desetak godina, jedini smisao postojanja FKV ozivljavanje karijera propalih igraca.
Velika sramota Kluba, ciji su osnivaci bili studenti i gradjani prosperitetnog Novog Sada sa sirokom vizijom postojanja FK Vojvodine.
Last edited by Turija on Sat Nov 10, 2018 9:15 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by naseljekolumbija »

Ма какав стратег , нико од гована не може питу да прави. Крива је искључиво управа, и прошла и ова
П.с. искрено, и ја се питам зашто се прихватио посла. А ови су га вероватно довели да игра на 0-2 и да се не брукамо
Last edited by naseljekolumbija on Sat Nov 10, 2018 9:29 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Turija »

Ne moze trener da svali sve poraze na igrace. I on ucestvuje u njima.
Ako je video da nema kvaliteta u seniorskoj selekciji, sto se prihvatio posla?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Djumi »

Turija wrote:Ne moze trener da svali sve poraze na igrace. I on ucestvuje u njima.
Ako je video da nema kvaliteta u seniorskoj selekciji, sto se prihvatio posla?
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Voja »

Turija wrote:Ne moze trener da svali sve poraze na igrace. I on ucestvuje u njima.
Ma u nasoj ligi je sve moguce,sem ozdravljenja fudbala!!!
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by fare »

Jel može neko da kaže par reči o utakmici ko je bio danas, ovo sa izveštaja ne izgleda loše samo mi ne možemo da ubodemo vola a kamoli da gol damo a ima ga samo 7 metara :shock:
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by slanina »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=kWOe9Wg62hk[/video]

Mi pojma nemamo ,ovim našim napadačima treba 3-4 100% šanse da daju gol,penal je bio čini mi se.
P.S. Mogao je i nama da svira bar jedan od ovog što sam video,ali niko nas ne j**e sprdaju se sve sudije sa nama toliko su nas srozali.
Oterati ove otpatke i staviti podmladak pod hitno.Ostaviti Rockova ostali nisam siguran imaju li kvalitt za Vošu pa makar i ovakvu.Taj Tumbasević sa 40 godina trči više nego ovi svi zajedno a i njega smo se rešili.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by churguzijanac »

U debelom smo kurcu i ne mogu da se otmem utisku, nekako se taj nas duboki glib istorijski skoro uvek desava kad ciganija pravi evropske rezultate sa igracima koji su ponikli u Vojvodini i na neki nacin bili povezani sa Vosom.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Djumi »

Sve se svelo na pobedu i poraz...Pobeda da ali ne po svaku cenu.!
Ako je po svaku cenu onda treneri nisu potrebni...Sve je povezano....
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by naseljekolumbija »

Гледам ову табелу за играча сезоне, и то је тај редослед - до Милојевића су играчи који би могли да остану у Војводини + Гајић, Веселиновић, Нешковић. Остали воздра!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Turija »

Na osnovu ovog snimka iz Lucana, mogu reci da sudije (mediji, novinari, fss, fsv, itd) FK Vojvodinu tretiraju gore nego, recimo, Dinamo iz Vranja, odnosno, bilo kog superligasa.
Ako je ono bio penal za Mladost, onda je moralo biti, bar, 3 za Vojvodinu (samo iz toga, sto se vidi na skracenom izvestaju iz Lucana).
Jeste da imamo tim nedorastao imenu Vojvodine, ali jos vise sve ostalo u Klubu.
Sram da vas bude upravo, grade Novi Sade, pokrajino, fsv.Doveli ste FKV na najnize grane u istoriji.
I kada smo ispadali iz Lige, bilo je fudbala u Novom Sadu.Izvukli pouku i ekspresno se vratili sledece godine, pa potom, uzeli Titulu u SFRJ.Eeej, Titulu u onakvoj konkurenciji.Trenutak slabosti trajao je samo jedno leto.Ovo traje 20 godina i sve je sramnije i sramnije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by MiSmoFKV! »

Pogledah snimak i mogu dve stvari da primetim:
1. Gojkov je opasan potencijal, mislim da od Mijata Gacinovica nismo imali takvog igraca. Uz Emila jedini igrac koji pokazuje talenat da igra fudbal na najvisem nivou.
2. Dokle vise Anticu traka? Koji put dobija karton za komentare? A ni fudbalski nista ne prikazuje.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote:Pogledah snimak i mogu dve stvari da primetim:
1. Gojkov je opasan potencijal, mislim da od Mijata Gacinovica nismo imali takvog igraca. Uz Emila jedini igrac koji pokazuje talenat da igra fudbal na najvisem nivou.
2. Dokle vise Anticu traka? Koji put dobija karton za komentare? A ni fudbalski nista ne prikazuje.
Vec od prve utakmice u nasem dresu, to pisem za Gojkova. Ima sve, osim visine, ali to nadoknadjuje brzinom, tehnikom, rezonom, voljom i jedini je nas igrac, koji zna da centrira iz trka. Stalno pisem o tome da u napadu treba da igra trio Gojkov, Eze i Djuricin sa cforom Gajic/ Bjedov, Fofana. Bjedov pre Fofane, jer je visi. Nije on bio tako los u Javoru. Kod nas mu ne odgovara dosadasnja koncepcija. Sa krilnim Gojkovim i Ezeom i poluspicom Djuricinim, mnogo bi drugacije bilo.
Antic, zaista, ne sme biti Kapiten, pre Rockova.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked