16. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:0 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

16. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Почиње други круг лигашког надметања, па ће уследити двонедељна репрезентативна пауза. Укупно ћемо играти још 6 мечева до зимског одмора.
На отварању сезоне, против Лучанаца у Новом Саду, било је 1:1.
Да ли можемо, без сумње, добру партију из Београда да поновимо и дођемо до бод(ов)а?
Окука се пита, а да мења (неке) стартере (већ) мора. Понеки су залутали овде. Само и Он то треба да "прихвати".


Младост – ФКВ 1:0 (1:0)
1:0 – Пејовић 34'

Младост: Ростић, Синђић, Пејовић, Пешић, Одита, Радивојевић (87' Лековић), Андрић, Тумбасевић, П. Јовановић, Л. Јовановић (79' Маркоски), Павловић (90'+1 Јевремовић).

ФКВ: Роцков, Саничанин, Арсић (66' Гајић), Фофана (46' Ђуричин), Гојков, Граовац, Антић, Зломислић (81' Месаровић), Милојевић, Стојковић, Езе.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Danilo »

Vidim da se svagde provlaci dobra partija iz Beograda.Gledao sam utakmicu i ne znam sta je tu bilo dobro.
Tesku utakmicu ocekujem , jedna disciplinovana , organizovana i pre svega uigrana ekipa nas ocekuje.Vojvodina mora da igra na pobedu ali bice vraški teško uzeti bod a kamoli 3.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Djisa »

Danilo wrote:Vidim da se svagde provlaci dobra partija iz Beograda.Gledao sam utakmicu i ne znam sta je tu bilo dobro.
Tesku utakmicu ocekujem , jedna disciplinovana , organizovana i pre svega uigrana ekipa nas ocekuje.Vojvodina mora da igra na pobedu ali bice vraški teško uzeti bod a kamoli 3.
Po mom misljenju je bio dobar rezultat u odnosu na igra, jer pojma nemamo, a i dobro, da smo igrali protiv ovih sto su takodje losi, pa nas nisu raskantali. Eto 2 dobre stvari!!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by torrente »

ako bude nereseno,onda smo dobro prosli...sa ovakvim bezdusnim pristupom mislim da je Mladost u dosta boljoj poziciji.
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by naseljekolumbija »

Ако не победимо дефинитивно нисмо за плеј оф
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Djisa »

naseljekolumbija wrote:Ако не победимо дефинитивно нисмо за плеј оф

I ako pobedimo, nismo za play off, a necemo tako da ni to nije nepoznanica. Remi nam je kao kuca, ali sumnjam.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Beonic »

Rockov – Stojković, Graovac, Saničanin, Antić – Zlomislić, Arsić – Gojkov, Milojević, Eze – Fofana

Klupa: Simić, Veselinović, Lazarević, Mesarović, Đuričin, Bjedov, Gajić
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by newnowapv »

Izgleda penal za Mladost... i 1-0...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by fare »

Koliko vidim i Lučanci mogu da se pohvale sa brojem penala u njihovu korist, zadnju utakmicu su dobili kući 2:1 iz 2 penala.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Душан »

Добили смо и црвени.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Beonic »

92. minut: Zbog prigovora na to što su fudbaleri Mladosti odugovlačili vreme prilikom izvođenja kornera, sudija Lazar Lukić pokazao je crveni karton fudbaleru Vojvodine Nikoli Antiću.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by naseljekolumbija »

Ова екипа дефинитивно није за више од осмог места. Али мислим да би било боље да играмо плеј аут. Јер ћемо у плеј офу губити од свих. Још једна бачена сезона и наставак брукања...
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Djisa »

Ali, ipak, kup je nas!!!!!!!!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Душан »

Ови не да нису у стању да преокрену, него ни да изјадначе резултат ни против Мале Моштанице и Доње Лопушнице.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Milan »

Prijatelj iz Lucana mi je nakon utakmice rekao: "Mladost nije pobedila zato sto je bolja, vec zato sto je Vojvodina losa". Do penala jako dosadna utakmica, nakon toga nesto uzbudljivije. Mladost se povukla, a mi smo imali jalovu inicijativu bez ijedne prave sanse. Potpuno smo bili bezopasni, a pritom je prvi stoperski par Mladosti van terena, a po recima ovog prijatelja, danasnja odbrana im je bila jako suplja. Ne mogu oni biti toliko suplji, koliko smo mi jadni u napadu. Rockov delovao nesigurno, a Gojkov opet najzapazeniji.

Terajte vise ovog alkosa sa klupe, a sa njim se spakujte i vi iz kluba. Svi redom!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked