16. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:0 (1:0)

User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Djisa »

Turija wrote:
MiSmoFKV! wrote:Pogledah snimak i mogu dve stvari da primetim:
1. Gojkov je opasan potencijal, mislim da od Mijata Gacinovica nismo imali takvog igraca. Uz Emila jedini igrac koji pokazuje talenat da igra fudbal na najvisem nivou.
2. Dokle vise Anticu traka? Koji put dobija karton za komentare? A ni fudbalski nista ne prikazuje.
Vec od prve utakmice u nasem dresu, to pisem za Gojkova. Ima sve, osim visine, ali to nadoknadjuje brzinom, tehnikom, rezonom, voljom i jedini je nas igrac, koji zna da centrira iz trka. Stalno pisem o tome da u napadu treba da igra trio Gojkov, Eze i Djuricin sa cforom Gajic/ Bjedov, Fofana. Bjedov pre Fofane, jer je visi. Nije on bio tako los u Javoru. Kod nas mu ne odgovara dosadasnja koncepcija. Sa krilnim Gojkovim i Ezeom i poluspicom Djuricinim, mnogo bi drugacije bilo.
Antic, zaista, ne sme biti Kapiten, pre Rockova.
Da , Bjedovu, ne odgovara koncepcija, gde je lopta okrugla. Nema pojma.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by churguzijanac »

Djisa wrote:
Turija wrote:
MiSmoFKV! wrote:Pogledah snimak i mogu dve stvari da primetim:
1. Gojkov je opasan potencijal, mislim da od Mijata Gacinovica nismo imali takvog igraca. Uz Emila jedini igrac koji pokazuje talenat da igra fudbal na najvisem nivou.
2. Dokle vise Anticu traka? Koji put dobija karton za komentare? A ni fudbalski nista ne prikazuje.
Vec od prve utakmice u nasem dresu, to pisem za Gojkova. Ima sve, osim visine, ali to nadoknadjuje brzinom, tehnikom, rezonom, voljom i jedini je nas igrac, koji zna da centrira iz trka. Stalno pisem o tome da u napadu treba da igra trio Gojkov, Eze i Djuricin sa cforom Gajic/ Bjedov, Fofana. Bjedov pre Fofane, jer je visi. Nije on bio tako los u Javoru. Kod nas mu ne odgovara dosadasnja koncepcija. Sa krilnim Gojkovim i Ezeom i poluspicom Djuricinim, mnogo bi drugacije bilo.
Antic, zaista, ne sme biti Kapiten, pre Rockova.
Da , Bjedovu, ne odgovara koncepcija, gde je lopta okrugla. Nema pojma.
Dobro bre, sta si zapeo :D Naravno da nema pojma... Gosn Turija samo pokusava u ovakvoj sitaciji da napravi pitu, lenju, od govana :greenbutt:

Da se razumemo Bjedov je klasican menadzerski igrac i zbog takvih, Meri i Pavkov nikad nisu dobili sansu. Opet cu ponoviti ako sad nije momenat da se isforsira omladina ne znam kad ce biti. Osmi smo na tabeli. Bolji od 5, a gori od 15 necemo biti, zato daj sansu deci da igraju, malom Neskovicu pre svega, a i Gajicu.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Djisa »

Ma, razumem ja sta kaze Turija, on i ovakvoj jadnoj situaciji trazi nesto pozitivno, ali mene podseca na ono kad menjas gumu na autu, a on gori!!!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 16. kolo: Mladost - VOJVODINA, subota u 16

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/bez ... 12-11-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Dzabe pisemo i mi i dobronamerni novinari o problemu Vojvodine (vidljivom iz aviona), kada trener i uprava bezobzirno i bezobrazno teraju svoje.
Cuj, cekacemo jos Fofanu da ,,proradi" ( iako ni u jednom bivsem klubu nije bio proradio), veli vrli strucnjak. Kakva glupost.
Ceka on da proradi igrac od 30 godina, ne mogu da verujem sta sam procitao. Kao osvajamo bodove, pa se moze dopustiti takav luksuz.
Moze da se ceka mlad igrac i to ako postoji prostor, a mi cekamo jednog propalog veterana da proradi, a ne cekamo nase Omladince, jesenje prvake.
Cekajuci da Fofana i slicni prorade, ode Vojvodina u plej aut.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked