15. kolo: partizan - VOJVODINA 2:0 (1:0)

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Turija »

Koral wrote:Ovi se još i pozdravljaju sa Grujićem na kraju... Auu koliko smo pali, više časti imaju Lučani i Surdulica
Tako je to kad si krpa.
Ako uprava ne trazi izuzece, isti su kao i ovi sto se pozdravljaju sa ovim g...
Penal nepravilno dosudjen, nepravilno izveden (Jankovic usao u 16 pre nego sto ga je izveo Rikardo) , nedosudjen penal nad Milojevicem i more nedodeljenih kartona partizanovim igracima. Ezea su ubili na terenu.
Stojkovica pod hitno na klupu. A kapiten, e moj kapitenu - jedna lopta u noge nasim igracima i dvocifreno protivniku. Jos ti pobegne igrac i da gol na kraju.
Rockov odlican, Sanicanin isto. Graovac solidan.
Zlomislic dobar.
Za Djuricina sam vec napisao.
Djuric ni tamo, ni ovamo.
Milojevic - sve napisano.
Fofana - uzasan.
Eze, uz rame Rockovu i Sanicaninu, ali mora poboljati kontrolu nad loptom.
Arsic - sto sam i napisao iznad - za malo uspesno izveden prekid. Steta sto nije usla.
Rezerve:
Mora im se dati veca minutaza. Mnogo su opasniji od startera koje su zamenili.
Na kraju, nismo se obrukali. Za vise nemamo kvalitet u ovoj selekciji. Zato moramo postepeno uvoditi u igru perspektivne Omladince. Tu pre svega mislim na Neskovica. Fali nam takav profil igraca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Протомајстор »

Учинак у гостима против 2. и 3. на табели, укупно 6 шутева поред гола + 1 пречка из прекида. Ајде да будемо реални...

Ако већ не можемо да га дамо, јер за нападача треба пара, оба гола данас су примљена због зезанције. Преспори Милојевић је (био пенал или не) дебело закаснио иза црног, а други гол, ко је оно изгубио лопту, Граовац, или Саничанин?
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Milan »

Milojevic sramotno spor kod dosudjenog penala. Momcino, imas 20 godina i nisi u stanju da pojedes igraca i loptu zajedno? Promasio si profesiju...

Antic los i jos je debelo kasnio kod drugog gola.


Traka Rockovu!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Danilo »

Kako neko moze napisati dobro smo igrali.Ja ne znam sta je u nasoj igri dobro, partizan je ocajan ,a mi smo jos gori.Onog Stojkovica ne mogu smisliti,Milojevic ubi boze igrac, Fofana katastrofa
Jao kad se setim nekih ranijih postava...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Turija »

Nasi igraci su se borili i donekle pokazali stav, ali su to morali i prema sudjenju i zaobici grujica.
Mislim i da je trener Okuka morao nesto reci o tome, na nacin da ne bude kaznjen.
Isto se mora uputiti protest areni na odnos komentatora prema svim domacim ekipa, kada igraju protiv blizanaca. Nisu oni televizija ta dva kluba, vec televizija koja pokriva celu teritoriju Srbije.
Cini mi se da su svi zadovoljni ishodom ove utakmice. Partizan dobio sta mu treba, a mi smo kao igrali solidno.
Medjutim, Vojvodina ne sme sa tim da se zadovoljava. Cak je pre utakmice i sam Mirkovic rekao da je Vojvodina u rangu partizana i zvezde. To obavezuje mnogo vise od vidjenog veceras, tj nijedan sut u okvir gola (precka se sluzbeno ne racuna).Mora se jos osveziti postava sa nekim novim imenima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by MiSmoFKV! »

Sanicanin, Rockov, Djuric, Eze dobri, prolazni Graovac, Zlomislic, Arsic. Ostali ocajni.
Ove sezone:
Veselinovic 7 utakmica: 2 pobede, 3 remija, 2 poraza.(9/21 bodova)
Okuka 8 utakmica: 4 pobede, 0 remija, 5 poraza(12/27 bodova).
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by churguzijanac »

Realno klub je daleko od onoga sto treba da bude i sto mi zelimo. Igracki kadar nikad tanji.Nema vise od 5 igraca u ekipi koje bih voleo da vidim posle zimske pauze.Svakom nesto fali.Ne znam zasto se zanosimo da ove godine mozemo bilo sta da uradimo i sto Okuka ne proba sa nekim omladincem u vezi i na bekovskim pozicijama.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by fare »

Jel imamo mi pravo na izuzeće sudije ako imamo šta čekamo Čokot persona non grata :evil:.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by ssnigd »

Bar sam video malo zara u ocima igraca. A kako igramo ove sezone, ovo je jos I najbolja utakmica.
Realno gledajuci sve, zali Boze na sta lici ovaj fudbal koji mi gledamo. Sve zajedno da ih saberes, nemas dva fudbalera koja bi ostavio u klubu (ne racunam Emila)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by newnowapv »

https://ibb.co/bKUH2f

A sudija ga bukvalno gleda...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Radoye »

newnowapv wrote:https://ibb.co/bKUH2f

A sudija ga bukvalno gleda...
Ma to manje-vise, jeste protiv pravila ali je u principu nebitno. Mnogo veci problem je to sto kad je vec svirao ovako "mekan" penal za jednu ekipu sto nije onda isti kriterijum primenjivao i za drugu. Koliko je tolerisao tucnjavu partizanovih igraca na Ezeu i Milojevicu, sta sve po njemu nije bio faul (pa ni penal) za nas, nije ni ovo trebalo da bude penal. A u nastavku utakmice tolerisao je :shit: par startova za robiju.

No to nije nista na cega nas ovaj covek zadatka vec do sada nije navikao. Nepravilno izveden penal je spram svega vec vidjenog od njega samo jedna mala kap u moru. Ni ne vredi vise komentarisati sudjenje kad ovaj sudi, automatski u startu znas da ces 90 minuta da igras protiv 12 igraca.

A cak ni to ne menja cinjenicu da nismo jedan sut u okvir gola uputili. Dakle, da smo imali fer sudjenje mozda ne bi bio penal za njih, ali opet bismo izgubili sa 1:0 (ili bi svirao penal i nama pa bi bilo 2:1), podelio bi njihovima jos poneki zuti i uglavnom to je to. Kako nam je umeo Grujic do sada suditi ovo danas je jos i bilo OK.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by newnowapv »

Tako je, nije taj nepravilno izvodjen penal najveci problem, nego cisto da se vidi kako ga zabole za pravila, sudi kako mu se hoce. Igraci su odmah reagovali, on je samo slegao ramenima, isto kad je dosudio penal, samo je slegao ramenima, vidi se na snimku...

A to sto mi ne znamo da naciljamo prostor izmedju 2 stative i 1 precke, to je prica za sebe...
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Maki »

Протомајстор wrote: а други гол, ко је оно изгубио лопту, Граовац, или Саничанин?
Obojica:
https://m.youtube.com/watch?v=VoXij-BziLw" onclick="window.open(this.href);return false;
(5:02)
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Turija »

Maki wrote:
Протомајстор wrote: а други гол, ко је оно изгубио лопту, Граовац, или Саничанин?
Obojica:
https://m.youtube.com/watch?v=VoXij-BziLw" onclick="window.open(this.href);return false;
(5:02)
Nijedan, ni drugi, vec Zlomislic.
Lose je primio loptu od Sanicanina, a Antic nije dobro ispratio svog igraca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Протомајстор »

Тако је, бр.21 Зломислић. Гледао сам преко Мобдро лајвстрима, па све мрљаво. Мада, ни Саничанин није идеално додао.
Locked