15. kolo: partizan - VOJVODINA 2:0 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

15. kolo: partizan - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Никад беднији нисмо били, а освајамо бодове и гурамо у Купу...
Они? И овакви какви смо, можемо до позитивног резултата. У ствари, верујем да се у недељу питамо баш ми.
Јер ко зна шта може да се изроди из наше игре, ако ови што се сматрају (тачније, неко их сматра) играчима и за то примају новце, покажу хтења, м*да и памети.
А тренер нек' докаже да је бољи од њи'овог. Ни то, ваљда, није тако тешко?
Ми, надам се, горе не можемо. Боље?
У недељу у 19, ако не одеш, гледај на Арени!


партизан – ФКВ 2:0 (1:0)
1:0 – Рикардо 29'
2:0 – Енаке 89'

партизан: Стојковић, Н. Р. Милетић, Марковић, Валијенте, Урошевић (82' Н. Г. Милетић), Здјелар, Ђерлек (77' Косовић), Јанковић, Закарић, Николић, Рикардо (88' Енаке).

ФКВ: Роцков, Стојковић, Граовац, Саничанин, Антић, Ђурић, Зломислић, Милојевић (46' Арсић), Езе , Ђуричин (83' Гојков), Фофана (62' Гајић).
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Danilo »

Koliko mi kukamo , jos vise kukaju ovi patlidzani.
Ne znam sta ocekivati od ove utakmice, sudi Danilo Grujic ili ti Grobari Čokot ,nama dobro poznat.Nisam ih gledao , mozda imaju bolji tim od nas, ali im je losa klima i los trener.
Opet kazem mi po nekvalitetu ne zaostajemo.Uvek od ovog tima ocekujemo da nesto bljesne, jer su nam sve utakmice do sad bile jadne i smesne.Pa nadajmo se nekom bljesku bar u nedelju.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Djisa »

Danilo wrote:Koliko mi kukamo , jos vise kukaju ovi patlidzani.
Ne znam sta ocekivati od ove utakmice, sudi Danilo Grujic ili ti Grobari Čokot ,nama dobro poznat.Nisam ih gledao , mozda imaju bolji tim od nas, ali im je losa klima i los trener.
Opet kazem mi po nekvalitetu ne zaostajemo.Uvek od ovog tima ocekujemo da nesto bljesne, jer su nam sve utakmice do sad bile jadne i smesne.Pa nadajmo se nekom bljesku bar u nedelju.

Mi po kvalitetu zaostajemo i za Partizanom i za Napretkom, Nisom, Proleterom, Vozdovcem, Lucanima. Mi pojma nemamo. Tuga, jad I beda, pocev od uprave, preko trenera, pa do igraca. Prestanimo da se zavaravamo. U celom timu ima mozda 2,3 igraca koji zasluzuje dres, cak I ovakve Vojvodine. Dok se ne rastera to sto se natalozilo i na terenu i van njega, boljitka nema. Zato imamo 268 prodatih karata, zato stvaramo 1 sansu po utakmici, zato......Bljesak moze da se desi samo ako bude kise I munja. Ti bar znas sta je klubu, a nama pokusavas da prodajes maglu.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Radoye »

Sanjao sam sinoc 3:2 za nas, preokret nakon 2:0 i pobeda u zadnjim momentima meca jednom bombom kao ona Alivodiceva onomad.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Протомајстор »

Radoye wrote:Sanjao sam sinoc 3:2 za nas, preokret nakon 2:0 i pobeda u zadnjim momentima meca jednom bombom kao ona Alivodiceva onomad.
А је л' си уопште некад имао пророчке снове, или "што је баби мило то јој се снило"? :mrgreen:
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by torrente »

mozda su gledani snimci ,kad je bilo 5-6... 8) pa povučen tom tekmom san dodje... :lol: :cheers:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Radoye »

Протомајстор wrote:
Radoye wrote:Sanjao sam sinoc 3:2 za nas, preokret nakon 2:0 i pobeda u zadnjim momentima meca jednom bombom kao ona Alivodiceva onomad.
А је л' си уопште некад имао пророчке снове, или "што је баби мило то јој се снило"? :mrgreen:
Bilo je i jednog i drugog. :mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Rabba »

Zanimljiva konferencija, Mirkov operisan, Huhumis i Srećković povređeni.

Što se više bliži utakmica, sve se više nosim mišlju da treba biti realan i priznati da bi i bod u nedelju bio veliko iznenađenje...

Što se zaostajanja u kvalitetu tiče, ovako ja to trenutno vidim, ne neophodno redosledom kojim ću nabrojati. cigani, grobari, Niš, Čukarički, Lučani, Napredak su sigurno ispred nas. Tu onda vidim nas u grupi sa Spartakom i Voždovcem. Zemun i Proleter bi bila sledeća grupa. Rad, Radnik, Mačva i Bačka će se boriti za opstanak ukoliko nešto ne promene. Vranje samo božanska intervencija može da spase.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by naseljekolumbija »

Слажем се Раба скоро са свим, а мислим да су црни само због имена ту где јесу на табели. По играчима јесу бољи али по игри не. И сматрам да смо мало бољи од Лучана
П.С. Пролетер је бољи од Вождовца и Спартака
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by churguzijanac »

Bod u gostima za ovaj tim je velik kao kuca, protiv crnih pogotovo.Ne bih mnogo da mracim ovom prilikom, jer mi nema sta da izgubimo u nedelju, a mozemo mnogo da dobijemo.Tako treba postaviti stvari i pustiti decu da se igraju, pa sta nam bog da :lala:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Rabba »

Sad se postavlja pitanje i hoće li i Eze igrati...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by gospodinFKV »

Bez Ezea pisi propalo.

Jedini igrac u trenutnih 11, izuzev Rockova, koji ne je*e zivu silu ko je s druge strane...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by churguzijanac »

Mislim da ce Eze biti na terenu, a nadam se i Gojkov i Djuricin, bez Arsica, sa Fofanom u spicu.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by Beonic »

churguzijanac wrote:Mislim da ce Eze biti na terenu, a nadam se i Gojkov i Djuricin, bez Arsica, sa Fofanom u spicu.
Fofana u dobranom padu forme. Ja bih čak probao i sa Đuričinom u špicu. Kuburili su ove sezone sa ekipama koje idu na kontre.
Krila Eze i Gojkov, iza napadača Milojević.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 19

Post by MiSmoFKV! »

Uf da se i ja igram malo trenera: Rockov - Antic - Sanicanin - Graovac - Stojkovic - Zlomislic - Djuric - Eze - Djuricin - Gojkov - Fofana.
Sa tim sto bih Anticu i Stojkovicu zabranio da prelaze pola, cak bi i loptu svesno prepustio njima, i hvatio ih u kontrama koje bi zapocinjali Djuric/Sanicanin/Zlomislic/Rockov. U napadu tri munje Eze - Djuricin - Gojkov, a Fofana svojim kretnjama i navlacenjem stopera na sebe da im otvori prostor kao npr Lukaku u Belgiji i da pomenuta trojica to iskoriste kao Azar i De Brujne. Slaninarski optimisticno :mrgreen:
Locked