14. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (1:0)

User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by severozapad »

Svaka čast ljudima koje brdo ovakvih polu-igrača koji su nam protutnjali kroz klub uspeva da se seti Vladana i te sezone.
Da li se dobro sećam ili je u tekmi koju smo dobili u Beogradu crne i prišli im na 2 boda (da bi se kasnije Vule spetljao protiv OFKe) Paja odgurivao grobare nadmene kad su se gurali da brze izvode loptu i moglo se sa usana procitati da ih fino otera gde treba.
Mislim da da i secam se da mi je mnogo bilo drago da neko ko kao igrac nije izvikan u medijima zna da ih stavi na mesto i mislim da ce nam takva muda i stav prema oba blizanaca uvek trebati da bi mogli da im pariramo.
Kad kazem pariramo, ne ocekujem ja titulu, cak ni pobedu uvek, previse je faktora tu ali ocekujem jak aplauz Vladanu i ocekuje muda za vikend.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Rabba »

Ta ekipa koja je vrhunac verovatno doživela u periodu oko onog finala kupa, sada bi oduzela od života ove što će sutra istrčati :shock: Sa sve čovekom od zadatka Nikolom Lazetićem...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by gospodinFKV »

Ta zadnja linija je pokazivala ozbiljnu kolicinu mu*a, sa sve ovom dvojicom izdajnika. Jos Brks na golu, ludi Mereba,...uffff!!!!

Oducili bi od fudbala ove danas. Ako bismo gledali poslednjih dvadeset sezona recimo, ta je bez pogovora u top 3, rame uz rame sa vicesampionskom i 06/07.
severozapad wrote:Da li se dobro sećam ili je u tekmi koju smo dobili u Beogradu crne i prišli im na 2 boda
Mislim da je bilo 3 boda, ali smo na kraju to zrtvovali u tipa Cacku, misleci da cemo moci da ih otkinemo i treci put, u finalu kupa. Joj kad se setim onog uklizavanja Abua i delirijuma na tribini. :cry:
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Протомајстор »

Rabba wrote:Sa sve čovekom od zadatka Nikolom Lazetićem...
Мислиш ваљда на Жарка, Николиног бураза?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Rabba »

Протомајстор wrote:Мислиш ваљда на Жарка, Николиног бураза?
U finalu kupa a i u tom periodu je igrao Nikola, a dobro se sećam njegovog griženja protiv partizana a lagane šetnjice protiv cigana.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by gospodinFKV »

Zarko je ovde bio nebitan.

Nikola je mnogo vise bio predmet razgovora. Protiv grobara smo imali Mesija licno. Protiv cigana je bio igrac manje. U remiju 2:2 cak i direktan krivac za drugi gol, da bi nakon utakmice otisao da se pozdravi sa ciganima na sever. Odvratna jedna kreatura.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Djisa »

Kvota nas skocila sa 1.30 na 1.68 za par sati :mrgreen:

Neka ideja?
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Red Marquis »

Djisa wrote:Kvota nas skocila sa 1.30 na 1.68 za par sati :mrgreen:

Neka ideja?
Okuka rekao da nas čeka težak meč :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Rabba »

Djisa wrote:Kvota nas skocila sa 1.30 na 1.68 za par sati :mrgreen:

Neka ideja?
Realno, bez Ezea i sa bunkerom ispred njihovog Vasiljevića neće ovde biti puno golova...

0:0, 1:0 ili 1:1...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Rabba »

Izvinjavam se na uzastopnim postovima.

Pre polaska na tekmu:

Rockov - Antić, Saničanin, Graovac, Stojković - Đurić, Zlomislić - Đuričin, Milojević, Gojkov - Fofana

Izmene: Simić, Lazarević, Ahčin, Arsić, Bjedov, Veselinović, Gajić.

Odgovorio mi Okuka na pitanje od ranije...

Tinja nada da će Milojević na krilo a Đuričin u sredinu...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote:Izmene: Simić, Lazarević, Ahčin, Arsić, Bjedov, Veselinović, Gajić.
Apsolutno ne vidim poentu stavljanja na klupu i Bjedova i Gajica. Zar to mesto nije moglo da se sacuva za nekog omladinca?!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Rabba »

Huh, šta reći posle ovakve utakmice... Mi smo danas pobedili samo zato što je Đurić imao muda i koncentracije da odapne sa 20ak... Za 90 minuta nismo napravili niti jednu šansu... U prvom poluvremenu na prste jedne ruke se mogu nabrojati i polušanse. Osim Đurićevog gola, koji nikako nije došao iz izgrađene akcije, praktično da nije bilo ničeg vrednog pomena. Čak se možda ekipa Radnika spetljala u dve situacije iz kojih se moglo potencijalno izroditi nešto. Drugo poluvreme, ako uporedimo sa prvim, značajno zadržajnije. Ali 2-3 polušanse za nas(Zlomislić, Antić, onaj pokušaj uvežbane akcije posle slobodnjaka, kad nismo imali završni udarac i polušansa Gajića) i 2-3 polušanse za njih(dva kornera na kraju, ne mogu da se ni jedne polušanse više ni setim) i jedna velika velika šansa za njih u nekom 55 minutu, isto posle kornera, kada je Zlatanović užasno šutirao pored gola malo iskosa sa peterca, nikako nisu dovoljne ni da se poluvreme nazove iole sadržajnim. Nadam se da sam približno dočarao onima koji nisu bili. Naši bezvoljni. Umrtvljeni, bez previše ideje i bez previše želje da ugroze protivnika, pogotovo na 1:0. Fofana bez učinka. Milojević iritantan. I bez učinka. Gojkov slabiji nego u sredu ali i bez nekoga s kim bi igrao. Đuričin loš. I opet Milojević u sredini a Đuričin na krilu. Zlomislić jako trapav, jako mlohav. Stojković ponovo nevidljiv. Arsić ušao i nije ništa pokazao. Gajić korisniji od Fofane.

I previše teksta napisanog za bukvalno ništa značajno na terenu...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Turija »

Rabba, hvala za iscrpan izvestaj.
Nazalost nista novo, a taman sam se malo ponadao da smo napravili neke pozitivne pomake na terenu.
Izgleda, mnogo fali da bi nasa igra na nesto licila?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Dragojlo »

Dodatnih 6 bodova u par dana ni iz čega... (doduše, od današnja tri boda profitirah na kladioni :mafia:)... Videvši i znajući sve ovo, zar nije mogao isto ovako pasti i taj Napredak nedavno.... :|
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by naseljekolumbija »

Није могао јер су бољи од нас реално
Locked