14. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

14. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Победисмо Синђелић, Динамо, па и ове среде, од 16 часова, у само 7 дана, трећи пут узастопно, бићемо домаћини.
Стиже сурдулички Радник, а победом би требало предусловити меч предстојећег викенда када гостујемо једном од близанаца.


ФКВ – Радник 1:0 (1:0)
1:0 – Ђурић 14'

ФКВ: Роцков, Стојковић, Граовац, Саничанин, Антић, Зломислић, Ђурић, Гојков, Милојевић (90' Веселиновић), Ђуричин (71' Арсић), Фофана (74' Гајић).

Радник: Васиљевић, Младеновић, Жарковић, Стевановић, Пантелић (58' Павловић), Ф. Стојановић (58' Николић), Ђорђевић, Керемех, М. Стојановић (70' Даноски) Станисављевић, Златановић.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by naseljekolumbija »

И још једном- ЈЕБАО ВАС ТЕРМИН!
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by N13 »

naseljekolumbija wrote:И још једном- ЈЕБАО ВАС ТЕРМИН!
+1 :!:
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by PelezinhoFkv »

naseljekolumbija wrote:И још једном- ЈЕБАО ВАС ТЕРМИН!
Ma to rade namerno da se zaželimo dobrog fudbala i navijanja, pa onda sl.kolo kući sa Zemunom da stadion bude dupke pun, moraće i jug otvarati, čak će naplaćivati karte i za krov Promenade :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Rabba »

Nestvarno, što se tiče termina...

A, Dnevnik javlja da će tekmu propustiti Eze zbog povrede.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Протомајстор »

Опет нећу доћи, због посла. У неко срећније време бих бежао са посла или из школе.
Без навијача, без Езеа, тешко ће то ићи...
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Beonic »

Протомајстор wrote:Опет нећу доћи, због посла. У неко срећније време бих бежао са посла или из школе.
Без навијача без Езеа, тешко ће то ићи...
Nikom tu druže više nije stalo do navijača, sem možda Rockova. Prilično ravnodušno deluju, bar meni.
Rockov je jedini igrač koji sa sigurnošću navija za Vojvodinu, malo ko je i iz Novog Sada.
Loši rezultati donose zvižduke i pljuvanje igrača od i ovo malo ljudi što dođe, što uzrokuje i njihovu odbrambenu mržnju prema istim.
Prognoziram istih 11 kao i protiv Dinama, samo umesto Ezea biće Đuričin.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by MiSmoFKV! »

U zadnje dve utakmice oni dva poraza, mi dve pobede. Nadam se nastavljanju serije. Protivnik treci od nazad, trebalo bi da bude lako, mada jedina utakmica koje se secam sa njima je kad Zlicic iz daljine pocepao mrezu da povedemo, da bismo na kraju izgubili, ne secam se da l' je Lalat ili Zaga tad bio trener. Ako im je tacan sastav ekipe na sajtu(nama nije :mrgreen: ), dva poznata lica u Radniku:
1. Vladan Pavlovic Paja levi bek, meni ostao u lepom secanju, uvek protiv blizanaca borben, mada je glupo dobio onaj crveni protiv Rapida.
2. Nikola Kovacevic, na forumu poznat kao hapseni cigan i bukvalno se ne secam nijedne fudbalske stvari za njega.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Rabba »

MiSmoFKV! wrote:U zadnje dve utakmice oni dva poraza, mi dve pobede...
Ako si gledao sajt superlige, obrnuo si stranu sa koje se gleda forma :) Poslednje 3 tekme oni su skupili 5 bodova, mi 3.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by gospodinFKV »

MiSmoFKV! wrote:1. Vladan Pavlovic Paja
Deo onog tandema u odbrani. Covece, kakav su bedem cinili njih cetvorica i kako su nas izdali na kraju svi osim njega...
MiSmoFKV! wrote:2. Nikola Kovacevic
Hapseni cigo irelevantan prakticno do pocetka prosle sezone, kada je s par amaterskih poteza u prvom mecu sa Ruzomberokom demonstrirao klasu, odnosno nedostatak iste, da bi na kraju to i potvrdio onim ''cistim'' autogolom u revansu. Zli jezici bi rekli da je covek od zadatka dosao, odradio, i onda usao u ''sukob'' sa Vanicem i otisao iz kluba.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by MiSmoFKV! »

Rabba wrote:
MiSmoFKV! wrote:U zadnje dve utakmice oni dva poraza, mi dve pobede...
Ako si gledao sajt superlige, obrnuo si stranu sa koje se gleda forma :) Poslednje 3 tekme oni su skupili 5 bodova, mi 3.
Na rezultati.com, al to je to. :cheers:
Onda da im pokvarimo formu :greenbutt:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Rabba »

Pitanje za bolje upućene. Malo gledam postave u poslednjih nekoliko utakmica, nema više Bjedova i Srećkovića, od utakmice sa Napretkom, uključujući i kup, ako se ne varam. Takođe, Ahčina nema otkad je stigao u klub. Nije da mi fale, pogotovo Bjedov, mada ni Srećković osim gola na prvoj utakmici nešto nisam primetio da je donao boljitak u odnosu na Zličića za kojeg je zamenjen. Jel zna iko da li i šta se dešava sa tim igračima?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Beonic »

http://www.fkvojvodina.rs/2018/10/bespl ... radnika-2/" onclick="window.open(this.href);return false;

Aj da vidimo da li će ovo dovući nešto više ljudi, ali ja očekujem posetu ko i prošle srede.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Danilo »

Voleo bi da pozdravimo Pavlovica na najlepsi moguci nacin, jer je zaista davao sve od sebe u nasem dresu.
Bio je to dobar tandem bekova.
Moramo pobediti, o ostalom ni ne razmisljam
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: VOJVODINA - Radnik, sreda u 16h

Post by Turija »

Danilo wrote:Voleo bi da pozdravimo Pavlovica na najlepsi moguci nacin, jer je zaista davao sve od sebe u nasem dresu.
Bio je to dobar tandem bekova.
Moramo pobediti, o ostalom ni ne razmisljam
Da, Paja je zasluzio velik aplauz. :lala:
Steta sto ce biti malo publike.
No, bice sigurno vise ljudi, nego protiv Sindjelica. Toplo vreme i besplatan ulaz.
Sutra, pobeda pod moranje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked