13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje 2:0 (2:0)

User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Milan »

Ja bih se samo osvrnuo na Okukino pedersko uvodjenje Gajica u 90. minutu na 2:0. Da sam igrac, tacno bih ga pljunuo u tu neandertalsku facu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by churguzijanac »

2-0 je najopasniji rezultat :mrgreen:
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Протомајстор »

Чудна утакмица. У првом полувремену смо били бољи само за Езеа, а могли смо и да губимо да није било Роцкова. У другом смо доминирали над Врањанцима којима је прорадио губитнички менталитет, али јалово да јаловије не може бити. Радује да су наши били мотивисани да напуне противника, али немају они тај квалитет. Окука је коначно погодио са нападачком тројком која је лепо сарађивала током утакмице и створила доста шанси. Нажалост, Фофана никако да проради.
Тројица везњака су такође били доста добри, агресивни и доста брзо су пребацивали лопте ка нападачима. Милојевић је био најслабији од њих, можда због младости, или због сталних промена позиције, а можда и због мањка знања и талента. Али, пошто мора да игра, морамо га и истрпети. Бар је дупло бољи него Арсић, а и може да напредује. Слажем се што неко рече да ту заправо треба да игра Ђуричин.
Одбрана у почетку шупља, касније сасвим коректна, осим што је Стојковић у нападу непоправљиво очајан.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Rabba »

U mojim očima, odigrali smo jednu ipak kvalitetnu utakmicu, ako se uzme u obzir u kom nam je stanju klub. Za razliku od utakmice sa Sinđelićem, ovu nije bilo muka gledati. Izgledali smo nekako sigurnije u sebe, a čini se da je ta sigurnost prešla i na tribine... To možda najbolje oslikava šansa Dinama sa samog početka utakmice, posle koje se ipak prolomio aplauz a ne zvižduci. Ostavljam i realnu mogućnost da je lepo vreme doprinelo ipak boljoj atmosferi na zapadu. Što se tiče naše igre, kažem, nekako smo izgledali sigurnije. Nije tu bilo nekog velikog pomaka u igri, međutim jasno je da su Gojkov i Eze izneli ovu utakmicu na leđima. Neverovatno me je nervirao Milojević, ali neverovatno, pa i pored asistencije, mislim da je u napadu bio najgori, lošiji čak i od Fofane. Drugi koji me je iznervirao je Okuka, zbog već navedenog vezanog za Gajića ali pre toga i držanjem Milojevića u sredini a Đuričina na krilu. U glasanju sam poen dao Rockovu, jer je pokupio sve, uključujući i dve odbrane iz ofsajda, ali i tu mrtvu šansu iz trećeg-četvrtog minuta. Saničanin ponovo najbolji u zadnjoj liniji, ostale ne bih isticao. Stojković najgori, ponovo, nažalost. Istakao bih Đurića još možda, jer je podelio nekoliko sjajnih lopti u trenucima kad je Gojkov dobio krila u drugom poluvremenu. Naravno, ne treba zaboraviti da smo igrali protiv verovatno najlošije ekipe u prvenstvu, ali odvikli smo se od rutinskih i sigurnih pobeda, pa sam pobornik toga da jedno ovakvo izdanje treba pohvaliti, čak i protiv ekipe sa manjkom kvaliteta, kakva je Dinamo. Ovaj polet moramo preneti na sredu i utakmicu sa Radnikom, jer bi nam pobeda tu donela važne bodove za plej-of. Za Radnik očekujem Đuričina umesto Milojevića u startnih 11 i nadam se dužoj selidbi Stojkovića na klupu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
markedjani
Posts: 7
Joined: Wed Dec 28, 2016 9:59 pm

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by markedjani »

Tragicno ocajan teren i rutinska pobeda protiv sigurnog prvoligasa u sledecoj sezoni jedini su ozbiljni utisci.
Ova pobeda ce se racunati samo ako se dodaju i tri boda u sredu protiv Surdulice.

Nejasno je sto je U21 reprezentacija potpuno nebitne utakmice gurana na Karadjordje da jos dodatno unistava teren.
U poredjenju sa ostalima, Eze potvrdio klasu. Prate ga ozbiljno jedino Gojkov i Djuric. Kad se Zlomislic vrati u formu, jos vise ce Djuric doci do izrazaja. Ostali nista posebno, fale spic i ofanzivni vezni, i do tad cemo teze resavati meceve sa ozbiljnijim ekipama.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje 2:0 (2:0)

Post by gospodinFKV »

Ono sta mi je tek sad zapalo za oko (mada, mislim da je zapalo mnogo ranije, samo sam tek sad sebi nekako priznao) jeste koliko svi oni deluju kao najobicniji balonski fudbaleri. Nista sto oni urade ne razlikuje se mnogo od nekog lika s kojim odigram sat vremena fudbala par puta nedeljno. Obicna pas igra, jako cesto neprecizna. Onaj sut Djuricina spicinom s pola metra, sto je promasio ceo gol, takve suteve vidim 3-4 puta na obicnom terminu. Na ono promasivanje lopte u kaznenom dok odskace necu ni da se osvrcem... :frown:

Tuzna su vremena dosla kad moras da gledas strane lige, da se operes iznutra nakon sto si gledao srpski fudbal...
Locked