13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje 2:0 (2:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje 2:0 (2:0)

Post by Grof Žekula »

После Синђелића, у суботу од 16 часова, долази нам Динамо из Врања. Последњи су на табели, искуство каже да треба да се "чувамо".
И стара кука Окука, тврди да ће бити тешко


ФКВ - Динамо 2:0 (2:0)
1:0 Езе 34'
2:0 Езе 45'

ФКВ: Роцков, Стојковић, Граовац, Саничанин, Антић, Зломислић, М. Ђурић, Гојков, Милојевић (83' Арсић), Езе (74' Ђуричин), Фофана (90' Гајић).

ДИНАМО: У. Ђурић, Недељковић (46' Лалатовић), Н. Ђурић, Гашић, Онимиси, Зуцовић , Ђуришић, Ђокић (Радивојевић), Јовановић (59' Ратковић), Сурака, Димитров.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Rabba »

"Napašće" nas bez trenera, obzirom da im je trener Antić suspendovan na dve utakmice. Druga od tri uzastopne utakmice(Sinđelić, Dinamo, Radnik, sve kući) koje bismo morali rešiti u svoju korist.

Antarina 99. utakmica za nas u svim takmičenjima, ako zaigra.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Nikola93
Posts: 11
Joined: Sat Oct 28, 2017 11:57 am

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Nikola93 »

Dinamo nije osvojio još nijedan bod kao gost u sezoni, tako da....
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Radoye »

Nikola93 wrote:Dinamo nije osvojio još nijedan bod kao gost u sezoni, tako da....
Idealna prilika za njih! :deal: :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Turija »

Radoye wrote:
Nikola93 wrote:Dinamo nije osvojio još nijedan bod kao gost u sezoni, tako da....
Idealna prilika za njih! :deal: :frown:
A i za nas :)
Bice tesko, ali mislim da osvajamo svih 6 bodova u ova dva kola.
Jednostavno, toliko je losih stvari oko Kluba i bruka bruku sustize, da moramo pobediti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Danilo »

Samo pobeda danas.Sve ostalo KATASTROFA
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Rabba »

Rockov - Antić, Saničanin, Graovac, Stojković - Zlomislić, Đurić - Eze, Milojević, Gojkov - Fofana.

Izmene: Simić, Lazarević, Arsić, Mesarović, Đuričin, Veselinović, Gajić.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by naseljekolumbija »

Неприкосновени Стојковић! :roll:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Turija »

Nece niko da napise nesto o utakmici :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Sasa1969 »

Nikakva igra sreca da je Eze imao svoj dan inace bi bili krompiri.Na kraju tri igraca izadju sami pred golmana (Gojkov,Gajic i Djuricin) i golman im odbrani!
Vranje je bas slabo tako da ova pobeda nista bolje ne nagovestava.Jedino sto me raduje je da je Gojkov poceo a da se na klupu preselio Arsic.
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by borrissey »

Opet, pobedi se u zube ne gleda. Ali, igra je bila baš onako tužna, pogotovo drugo poluvreme. Najiritantniji danas UBEDLJIVO bio je Beko Fofana koji bukvalno nije potrčao celu utakmicu, nego se vukao po terenu kao slina. I nikome nije jasno zbog čega ga je Okuka držao celu utakmicu, da bi u 90. minutu pustio Gajića. Navijanje za pohvalu! :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Red Marquis »

Ovi deluju gore i od Teleoptika i Sinđelića. Lagano se spremaju za povratak u niži rang.
Fofana jeste da je igrač veoma skromnih mogućnosti, ali mogao bi malo borbenosti da unese, za to nema opravdanja. Eze, Gojkov i Đurić korektni, ostali tanko.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Turija »

Neki moji utisci danas.
U nasoj igri nema pomaka, ni promena. Sreca da imamo brzog Ezea i mladog Gojkova na bokovima, inace sanse ne bi videli.
Povratak Antica je unistio i ono malo ofanzive i ubacivanja levog beka u napad. Nijedno valjano dodavanje danas- skoro svaka protivniku, ako je pas unapred. Nazalost nije jedini. Ceo vezni red je takav, gde Djuric ponekad, iskoci sa dobrim uposljavanjem napadaca. Nekad mi se ucini da to najbolje radi Sanicanin. Totalni apsurd.
Veoma sam razocaran, sto je Rockovu skinuta kapitenska traka i ponovo data Anticu.
O ostalim igracima
Sanicanin drzi nivo, a Graovac se, donekle, uklapa.Mada mi je slab u skok igri. Mora to bolje stoper.
Stojkovic.
Bas sam imao strpljenja, ali me ono polako izdaje.
Krila su nam najsvetlije tacke, dok centarfora i veznog reda nemamo.
Fofana spor, nepokretljiv i slab u skoku. Nezasluzeno ima toliku minutazu.
Vezni red bezidejan i slab u duel igri. Tu je i kljucni problem ove ekipe.
Izmene zakasnele. Sve tri.
PS
Je l' to Sever promenio sastav? Sa Zapada mi je tako izgledalo sa koreografijom i nacinom navijanja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by churguzijanac »

Jako smo spori u tranziciji. Imamo brze igrace, ali sporo misle. https://youtu.be/Y5bsc9J2lv0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Dinamo Vranje, subota 16h

Post by Beonic »

Gojkov i Eze moraju da počinju svaku na krilima!
Po mom nekom ukusu Đuričina bih pre Milojevića iza napadača.
Što se tog samog špica tiče, neodlučan sam. Kada gledamo Fofanu i Gajića, Fofana mi je tehnički bolji, ali se manje trudi, dok je Gajić tehnički slabiji, ali trči na svaku loptu. Tu bih voleo kada bi Okuka menjao svaku utakmicu špica. Jedna Gajić, jedna Fofana.
Što neko gore napisa, Graovac mi je slab u skoku. Nije mi dao razlog, ali ne uliva mi poverenje.
Opet koban termin u sredu, utakmica sa Surdulicom, koja nam svake godine uz blizance odnese najviše poena. :mrgreen:
Locked