11. kolo: VOJVODINA - Napredak 0:1 (0:1)

User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Rk e: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Turija »

Danilo wrote:
Фирма Српска Атина wrote:
Danilo wrote:Koliko sam cuo Bjedov je doveden na insistiranje navijaca .
Bjedova je doveo rodjak od tvog Bajatovica, izvesni Marijan Zivkovic iz Ravnog Sela, koga je Bajat postavio za jednog od skauta u klubu.

Nikad cuo, a to je neki cuveni skaut iz Ravnog Sela? Ova ti je dobra, verovatno je i Okuka odatle , ustvari to mu je brat po stricu.
Sto se tice Ravnoselca, informacija je tacna. E sad, kog igraca je doveo, ne mogu reci, to ne znam.
A da je moguce da je Bjedov njegov, moguce je.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak 0:1 (0:1)

Post by Danilo »

E svasta ce se ovde procitati, sad ce ispasti da su i igraci Ravnoselci...a da je travnata podloga preneta na teren u Ravnom selu
Kamo srece da u svakom selu , gradu , skoli imamo nekog skauta , a ne da najtalentovanija deca iz grada iz skola fudbala idu za bgd..
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak 0:1 (0:1)

Post by Turija »

E svasta, sta ti je tu toliko cudno? Povezi par stvari i nece ti biti vise. Objasnio ti forumas Firma Srpska Atina.
PS
A sto se tice igraca Ravnoselaca i njih je bilo u Vosi. Recimo, Vlada Avramov, pa davno Jozef Velker
Mozda jos neko, ne mogu trenutno da se setim?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak 0:1 (0:1)

Post by Stexman »

@Turija
Vladi su baba i deda iz Ravnog Sela ali on nije nikad ziveo tamo koliko ja znam.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak 0:1 (0:1)

Post by Turija »

Stexman wrote:@Turija
Vladi su baba i deda iz Ravnog Sela ali on nije nikad ziveo tamo koliko ja znam.
Stex, precizno govoreci ti si u pravu, ali koren je ravnoselski.
Stvarno ne znam kada se Vladin otac preselio u Novi Sad i Vlada se, verovatno, rodio i odrastao u NS, ali ono porodicno se racuna po babi i dedi :)
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak 0:1 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Danilo wrote:E svasta ce se ovde procitati, sad ce ispasti da su i igraci Ravnoselci...a da je travnata podloga preneta na teren u Ravnom selu.
Trazis da ti se nesto pojasni, i onda kad ti ljudi iznesu cinjenice, okreces na ironiju. Ako ti se ne svidja sta ovde procitas, mozes slobodno da ne citas, siguran sam da postoji neki mesecni newsletter SPS-a, gde ces biti u prilici da s uzivanjem citas hvalospeve o spasitelju FKV... :lala:
Locked