11. kolo: VOJVODINA - Napredak 0:1 (0:1)

User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Pera Centar »

Arsicev problem je to sto je juce izgubio 90 % lopti koje je dobio i sto jednostavno nije profesionalni fudbaler.

To da procenti nisu vazni, apsolutno nije tacno onda treba da nadjemo igraca sredine terena koji ima jedno precizno dodavnje od 100, ali tim dodavnjem resi utakmicu.

Vojvodina se nece oporaviti dok su botovi na ovom forumu, dok u upravi sede ljudi koji srcem i dusom navijaju za druge klubove.
Tako da dugorocno gledano put oporavka ce biti dug i tezak.

Kratkorocno klub treba da se resi onog ko je selektirao ove balvane(Drakulic), a oni koji nikad nece biti profesionalni igraci za ovu ligu su:

Huhumis, Stojkovic, Djordjevic, Arsic, Djuric, Bjedov, Mesarovic, Zlomislic.

Tako da nam je ove sezone prvo mesto u play-outu premija.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by newnowapv »

Ciribu ciriba, igra Vosa ko Real...
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Pera Centar »

Bjedov sprecio izjedacenje.

https://www.youtube.com/watch?v=_AuCTsom_Jo" onclick="window.open(this.href);return false;
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by ssnigd »

Fali nam Zlomislic uzasno. Gajic mora da igra pre Bjedova, iako je ocigledno da je preslab fizicki I da kuburi sa koordinacijom. Gojkov mora da igra od pocetka, posto je uz Ezea jedini ofanzivni igrac, koji moze nesto da uradi.
Porazom nisam iznenadjen, posto je Napredak bolja ekipa sa boljim trenerom.
Delovalo je na pocetku sezone, da nesto I igramo I da ima nekog potencijala, sada smo ocaj zivi. A takva je atmosfera I na tribinama.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Rk e: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Danilo »

Veliko je pitanje ko ih je selektirao, al to je problem uprave, Neki su me kritikovali kao da podrzavam upravu.Sto apsolutno nije tacno , vec pokusavam biti objektivan.Cinjenica je da u klubu ima para zahvaljujuci sponzoru,svidelo se to nekom ili ne, pa cak i po platama mislim da smo odmah ispod blizanaca.I sa ulozenim trebalo bi da se borimo za drugo mesto.Ali po onom sto je dato ,strucnost nije za te pare dovela igrace , vec PANJEVE.Koliko smo platili Arandjela mogli smo dovesti Maradonu za nasu ligu.Koliko sam cuo Bjedov je doveden na insistiranje navijaca .U ovom momentu navijaci nemaju vecinu u skupstini jer su je prepustili kad vise dalje nije moglo i dosta im je zavrnuta slavina, pa pretpostavljam da zato i bojkotuju.Nazalost mnogo toga ne stima
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Krle »

Kako nam fali Zlomislić, kad vidiš i kad ne igra, jer je povređen, ne ispunjava Perine visoke kriterijume? Što se mene tiče, ja bih celu upravu provetrio u smislu da u klubu jedino možda Ceca kuvarica ostane, jer riba smrdi od glave, a igrački kadar je tu manje iritirajući činilac.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Pera Centar »

Krle wrote:Kako nam fali Zlomislić, kad vidiš i kad ne igra, jer je povređen, ne ispunjava Perine visoke kriterijume? Što se mene tiče, ja bih celu upravu provetrio u smislu da u klubu jedino možda Ceca kuvarica ostane, jer riba smrdi od glave, a igrački kadar je tu manje iritirajući činilac.
Nisu moji kriterijumi visoki, nego ako si gledao utakmice na stadionu "Vojvodine", Zlomislic je u 20-25 minutu bio grogi.

Tesko se sa 27 godina postaje fudbaler.

Vojvodinu mogu da izvuku samo njena deca i to ova generacija koja igra omladinsku ligu Srbije.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Turija »

@markedjani
Je l" to dupli nick, koji se aktivira po potrebi ili slucajno greskom? Drugi post od 2016-e?
Ono sto si napisao mnogo lici na podrsku trenutnom kursu u Vosi, nego na objektivnost?
@sasa
Gojkov jeste dosao iz zvezde, ali je mladi momak Vrbasanin, tj kao da je iz naseg podmatka. S obzirom kakav nam je skauting, nije cudo sto ga je zvezda pokupila, pre nas.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Rk e: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by AntonioKasano »

Danilo wrote:Veliko je pitanje ko ih je selektirao, al to je problem uprave, Neki su me kritikovali kao da podrzavam upravu.Sto apsolutno nije tacno , vec pokusavam biti objektivan.Cinjenica je da u klubu ima para zahvaljujuci sponzoru,svidelo se to nekom ili ne, pa cak i po platama mislim da smo odmah ispod blizanaca.I sa ulozenim trebalo bi da se borimo za drugo mesto.Ali po onom sto je dato ,strucnost nije za te pare dovela igrace , vec PANJEVE.Koliko smo platili Arandjela mogli smo dovesti Maradonu za nasu ligu.Koliko sam cuo Bjedov je doveden na insistiranje navijaca .U ovom momentu navijaci nemaju vecinu u skupstini jer su je prepustili kad vise dalje nije moglo i dosta im je zavrnuta slavina, pa pretpostavljam da zato i bojkotuju.Nazalost mnogo toga ne stima
Na insistiranje kojih navijaca je doveden Bjedov?
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Rk e: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Djisa »

AntonioKasano wrote:
Danilo wrote:Veliko je pitanje ko ih je selektirao, al to je problem uprave, Neki su me kritikovali kao da podrzavam upravu.Sto apsolutno nije tacno , vec pokusavam biti objektivan.Cinjenica je da u klubu ima para zahvaljujuci sponzoru,svidelo se to nekom ili ne, pa cak i po platama mislim da smo odmah ispod blizanaca.I sa ulozenim trebalo bi da se borimo za drugo mesto.Ali po onom sto je dato ,strucnost nije za te pare dovela igrace , vec PANJEVE.Koliko smo platili Arandjela mogli smo dovesti Maradonu za nasu ligu.Koliko sam cuo Bjedov je doveden na insistiranje navijaca .U ovom momentu navijaci nemaju vecinu u skupstini jer su je prepustili kad vise dalje nije moglo i dosta im je zavrnuta slavina, pa pretpostavljam da zato i bojkotuju.Nazalost mnogo toga ne stima
Na insistiranje kojih navijaca je doveden Bjedov?

Pa, njega moze da dovede samo onaj ko nikad fudbal gledao nije, ili neko ko se ugradio!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Maki »

AntonioKasano wrote:
Danilo wrote: Bjedov je doveden na insistiranje navijaca.
Na insistiranje kojih navijaca je doveden Bjedov?
Bjedov je rođen u Kninu, a trener Veselinović (koji ga je doveo) 40 km odatle u Obrovcu. U tim pizdincima odakle su obojica nema nikog da ne navija za Zvezdu. Verovatno je doveden na insistiranje navijača iz Veternika. Tamo su sve same Knindže.
markedjani
Posts: 7
Joined: Wed Dec 28, 2016 9:59 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by markedjani »

@Turija, redovniji sam na utakmicama nego na forumu, ali popravicemo i to u buducnosti ;-)

Kad budem bio u mogucnosti da biram upravu, onda cu i biti na tom kursu. Do tada svaka uprava (citaj gradska vlast) ce biti neuspesna ukoliko se Vosa ne bori za prvo mesto i ne igra u Evropi. Ovaj grad bi to bez problema mogao da iznese.

Ali do vremena kad budemo glasali na gradskim izborima za one koji javno hoce da stanu iza kluba i dok ne budemo imali 5-10k prodatih godisnjih ulaznica, puno cemo samo filozofirati, a malo toga ce se promeniti.

Ovom timu fale ozbiljan spic (tu nisu Fofana, Gajic i Bjedov) i ofanzivni vezni (to nije Arsic). Sa ta dva pojacanja ostatak tima, bez Mesarovica kog odmah treba najuriti, moze da izbori Evropu. Ali za to ovi iz Gradske uprave sem sto su nalepili grb grada na dres, moraju ozbiljno da ga podrze, a manje da misle na Kokezinu Slanu Baru i crvenog bg blizanca.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Turija »

@ markedjani
Previse je ljudi napustilo Forum zbog rezignacije koja se prenela iz Kluba na navijace, sto samo pogorsava jako losu situaciju po Vojvodinu i njenu perspektivu, koju neki, nazalost, podupiru povremenim postovima podrske.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by slanina »

Mi smo izgubili identitet.Ovo sve samo ne asocira na Vošu što je jako loše.Teško ćemo vratiti sve one navijače što više ne dolaze ako budu igrali ovi fudbaleri ako mogu ovako da ih nazovem.Kad se poslednji put čulo sa zapada ono "crveni,crveni" ili voša ?? nema toga već duže vreme.Vikalo se Lalate majstore vodi nas do titule i to mogu da zamislim ko je vikao.Na pretposlednjoj se čulo Miloje Miloje pa kontam da su isti ti koji su vikali pomenutom treneru.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by churguzijanac »

Bio sam na Karadjordju i po kisi i po snegu i bolestan i totalno razjeban, ali nema me vise do proleca, dok se nesto ne promeni il dok se ja malko vise uzelim da i ovo sranje od fudbala mogu da svarim :greenbutt:

Neverujem da se i sa mladima radi kako treba. Omladinci su dobri, ali nekako ne bih ja tu mnogo dao struci.

Treba vratiti nasa 2-3 proverena igraca sa iskustvom igranja u inostranstvu, dovesti 3-4 afrikanca, zadrzati 10ak igraca iz postojece ekipe i izvrsiti doselekciju do maksimalno 22-23 igraca. Ako usfali, tu su uvek nasa deca.Mozemo mi pricati i pisati kolko ocemo ali sustina je da nema sistema i da nam klub vode ili lopovi ili za klub nezainteresovani amateri, a bice da je i jedno i drugo vrlo cesto u kombinaciji.
Locked