11. kolo: VOJVODINA - Napredak 0:1 (0:1)

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Neizlecivi »

Prvo poluvreme tuzno, drugo takodje, sa tim da smo imali preko Gojkova nekoliko lepih akcija i prilika.
Djuricin se tri utakmice video nije. Sreckovic da nema konknurenciju u vidu Mesarovica koji je ocajan, rekao bih da moze na klupu isto, ali on donekle probija, ima neki ucinak.
Djuric danas los. Ranko Veselinovic ocaj takodje. Churchumis nit smrdi nit mirise, svakako mi je Antic bolji od njega bez razmisljanja iako ga mnogi ovde pljuju. Milojevic fizicki totalno inferioran, a postavljen na mesto (zadnjeg)veznog igraca. Kada je dolazio u nas tim bio sam odusevljen i nadao se da ce Arandjel Stojkovic biti veliko pojacanje, po onome sto sam video iz prosle sezone. Ne znam sta je sa covekom, ali ovo je igra nedovoljno dobra za drugu ligu ove nesrecne drzave. Arsic trci, bori se, ali se toliko sporo oslobadja lopte da samim tim sebi pravi probleme.
Teren nam je kao oranica bez 5 kvadratnih metara zelene trave ukupno. Nemamo gotovo nikakvu igru i danas su nas na sredini terena zgazili i pojeli. Njihov vezni igrac sa brojem 10 Milos Vulic je danas izgledao toliko dominantno pogotovo u drugom delu igre gde su nasi vezni igraci Arsic, Djuric, Milojevic, Gojkov bezuspesno pokusavali da mu oduzmu loptu, jer je decko uz veliku, veliku lakocu zadrzao loptu svaki put, cak je i lagano pored njih nekoliko prenosio u nase polje. Lazarevic kada je usao, par losih poteza, ali i par akcija sa Gojkovim. Samo mi nije jasno da li je on levak ili desnjak. Nijedan centarsut desnom nije uputio, sve lopte je unosio unutra ka golu. Bjedov je kanda opet uspeo da ispadne tragicar i da ga pogodi lopta Milojevica na putu ka golu pred kraj tekme. Imao je par ok odlozenih lopti, ali se verovanto prethodnim losim izdanjima nakupilo nezadovoljstva ljudi prema njemu. Bukvalno jedini koji kvalitetom u polju odskace je za sada Eze...
Igru nemamo, kvalitet takodje, da se trude to stoji, ali ocigledno da to nije dovoljno.

P.S. Ako raspolazem dobim informacijama, za reprezentaciju B Srbije su pozvana tri igraca iz naseg tima... Djuricin (ajde da razumem), Sreckovic (takodje mlad, nije los) i Arandjel Stojkovic.
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by slanina »

Limanac FKV wrote:I kao slag na tortu mali grobar se hvata za muda i smeje zapadu...
Ko?
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Limanac FKV »

slanina wrote:
Limanac FKV wrote:I kao slag na tortu mali grobar se hvata za muda i smeje zapadu...
Ko?
Mesarovic
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Протомајстор »

Већ трећу утакмицу заредом не знам шта да напишем. Бар је било нешто топлије на трибини. Мада, на крају је ветар мало покварио утисак. И WC је некако пространији него на истоку. Двапут сам ишао...ето, бахатим се на западу са сезонском за исток.
Најзанимљивије је било кад смо аплаузом поздравили улазак Аливодића, а играч кога је мењао, истриповао да ми то њему :mrgreen:
Ето, једини аплауз противничком играчу, зар то не говори довољно о тренутку у коме се налазимо?
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by naseljekolumbija »

Limanac FKV wrote:
slanina wrote:
Limanac FKV wrote:I kao slag na tortu mali grobar se hvata za muda i smeje zapadu...
Ko?
Mesarovic
Мораће да попије једну васпитну
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Turija »

Beonic wrote:Nije do trenera. Nešto je tu dublje. Nije moguće da tri trenera različitih godina i raličitog kova gledaju na početnu potpuno identično. To što je Okuka došao i promenio 2-3 igrača iz početne je više do povreda nego do nekog njegovog viđenja naše igre. Ne vidim akcije, ne vidim ideju, ne vidim spremnost. Šta ti igrači rade na treningu?
Mislim da si potpuno u pravu. I to ne tri trenera, nego ne zna im se broj. Ko udje u prvih 11 zavrsio je posao, nema da brine, dok je u Vosi. Ko vuce konce, sve ove godine, misterija tesko resiva. Neko ko je zvanicno tu ili neko iz senke, ne da Vosi da stane na noge.
Sto se utakmice tice, mislim da je moja poslednja ove godine, dok se ne promeni, barem 3-4 igraca u startnoj postavi. Sve je vidjeno i nema sta dalje da se vidi.
Rockov dobar na liniji, slab u degazmanu i nogom i rukom i spor. Zakoci svaku brzu kontru, kad krenu Djuricin, Eze ili Gojkov. Bez ispravke tih slabosti, tesko moze u inostranstvo. Sta mislite kad ovo napisem za najdrazeg igraca, sta onda reci za ostale startere.
Stojkovic, slabiji od Lazarevica, uz sve nedostatke Lazarevica. Momak barem ide u napad i sa Gojkovim unosi opasnost po gol protivnika.
Huhumis ili Antic je svejedno. Nijedan nije kompletan bek.
Sanicanic- svaka cast u ovoj ekipi. Drzi odbranu i pokusava da uradi ono sto ne mogu ovi iz veznog reda.
Veselinovic. Momak je nazadovao i daleko je od dobrog stopera. Graovac bolji od njega za koplje.
Djuricin. Ima potencijal, koji zbog ovako slabe ekipe ne moze da dodje do izrazaja.
Milojevic klupa. Niti moze na krilo, a jos manje u vezu.
Djuric bi mogao, kad bi imao u veznom redu boljeg od sebe.
Arsic. Dzabe nekorisno trcanje, kad dobije loptu, protivnikova je. Trosi se u prazno.
Eze. Samo brzina i skok. Neprofilisan igrac.
Sreckovic. Isto sto i Zlicic. Nista. Na njegovo mesto mora Gojkov.
Gojkov. Otkrovenje. Brzina, tehnika, rezon. Za ovakvu Vojvodinu, daleko ispred svih igraca.
Bjedov. Ne znam cemu sluzi, ako nemamo igru po krilima.
Trenerr. Kosan mu odrzao cas fudbala. Nista nije promenio za provedeno vreme u Vosi, osim malo vise truda igraca. Mislim da ni par izmena ne bi uradio, da neki ,,starteri" nisu povredjeni.
Sve u svemu, bolje da trpimo 3-4 mlada igraca iz podmlatka nego ove krseve. Selekcija katastrofa i sportski direktor bi morao podneti ostavku. Ako je njegov izbor i ako nije, jer je onda samo figura.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Danilo »

Sve je receno....tuga .Ne mogu da nadjem ni jedan pozitivan detalj sa utakmice.A teren ...uzas blagi....ovi kako igraju i teren su unistili...
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by borkovic »

Posle pobede nad losim Vozdovca, slede tri uzasne igre,pobeda na iskusto nad Teleoptikom,srecnom nad Spartakom,sledi ocaj na ocajnom terenu!Napredak,konkretniji pre svega na sredini,uz dominatnog Vujica,tek malo slabiji Eskic i vrlodobri Ndaje,nasa sredina nije ni postojala.Sanicanin jedini koji je igrao kako treba da igra prvotimac Vose,u drugom i Gojkov i povremeno Eze pa i Lazarevic,ostali od bezobrazno loseg i nezainteresovanog Djuricina,preko izgubljenog Veselinovica, losih Djurica,Milojevica,Sreckovica,Stojkovica, tek malo boljeg od njih Huhumisa i izrazito borbenog Antica,iako nije kriv za gol na momente dekoncentrisani Rockov,Bjedov kratko igrao ali pokazao vise nego mnogi za ceo mec!Nije do Okuke,to je definitivno,ali do predhodnog jeste, igra ne postoji,pojedinci su nespremni i nezainteresovani,neki i nisu igraci za Vosu ali realno sa Zlomislicem u timu i bez njega je ogromna razlika,plus Fofana ,danas i Graovac.Uveren sam da uz dobrog centralnog i jos jednog zadnjeg veznog ipak mozemo do Evrope,bez toga bice borba za prvih osam!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Turija »

Nemojmo se zanositi da mozemo nesto sa ovakvim igracima. Ni u plej of necemo uci, ako na zimu ne dovedemo 5 kvalitetnih igraca za domace prilike ili ih otkrijemo u podmlatku, kao sto je otkriven Gojkov.
O igri u Evropi mozemo samo da sanjamo.
Prvo moramo da formiramo novu postavu, sada ili na zimu sa pravim pojacanjima.
Ono sto mozemo sada je da ispravimo greske kod igraca koji imaju potencijala.
Da uvedemo u Prvi tim 2-3 najbolja igraca iz Omladinaca.
Zatim, da trener namesti igrace na terenu i fizicki pripremi za borbu. Kretanje igraca nam je uzasno i bez smisla. Tipican primer Arsic. Pokusaj presinga nam je smesan.
Imamo 3 brza igraca, ciju brzinu ne znamo da iskoristimo.
Vezni red ne postoji ni u defanzivi ( niko nije sposoban da oduzme loptu protivniku), niti u ofanzivi i organizaciji igre. Najzreliji je za prve izmene.
Sve igrace treba nauciti da sutnu loptu u okvir gola i da je sut jaci od mladjih kadeta, a ne da zagrevaju protivnickog golmana.
U odbrani i napadu da znaju da skoce na pravom mestu i u pravo vreme. Osim Sanicanina, nemamo skok igraca.
Itd, itd.. Mnogo posla za trenera.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by AntonioKasano »

Da li je Bjedov sprecio izjednacenje?
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Sasa1969 »

Gojkov je dosao inace iz zvezde.Ne znam zasto on ne igra od pocetka kad svako ko je iole normalan vidi da je decko ubedljivo najopasniji igrac kojeg imamo u timu.Sedenje na klupi je meni neobjasnjivo.Takodje iz aviona se vidi da je Lazarevic jaci igrac od totalno neupotrebljivog Arandjela Stojkovica.Tek kad je on izasao napolje nasa desna strana je "prodisala".Ne treba biti nikakav stručnjak da bi se to primetilo.
Ne razumem Okuku zašto ubacuje Bjedova a ne Gajića?
Image
markedjani
Posts: 7
Joined: Wed Dec 28, 2016 9:59 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by markedjani »

Rockov tone i to je nesto sto je lose.
Antic za klasu bolji od Grka, isto i Stojkovic u odnosu na Lazarevica.
Graovac i Sanicanin treba da budu par nazad.
Kad se vrati Zlomislic, Djuric ce biti pomeren napred i konacno cemo imati nekog koji ce moci da posalje dobar zavrsni pas.
Eze nas najbolji definitivno igrac, ali svakako da ne treba da bude najistureniji. Opasniji bi bio iza spica ili na jednoj od strana.
Za Gojkova mora biti mesto u prvoj postavi.
Gajica smo gledali u Sapcu. Decko je preslab u duelu i ima ozbiljnih problema sa ravnotezom. Da bi imao bilo kakve sanse ozbiljno mora da radi na svojoj snazi.
10-ka Napretka bi nam legla kao kec na 11 u zimskom prelaznom roku.
Sve u svemu, limitirana ekipa koja je ipak bolja od vecine u SL i mora biti u prvih 5 na kraju.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Djisa »

markedjani wrote:Rockov tone i to je nesto sto je lose.
Antic za klasu bolji od Grka, isto i Stojkovic u odnosu na Lazarevica.
Graovac i Sanicanin treba da budu par nazad.
Kad se vrati Zlomislic, Djuric ce biti pomeren napred i konacno cemo imati nekog koji ce moci da posalje dobar zavrsni pas.
Eze nas najbolji definitivno igrac, ali svakako da ne treba da bude najistureniji. Opasniji bi bio iza spica ili na jednoj od strana.
Za Gojkova mora biti mesto u prvoj postavi.
Gajica smo gledali u Sapcu. Decko je preslab u duelu i ima ozbiljnih problema sa ravnotezom. Da bi imao bilo kakve sanse ozbiljno mora da radi na svojoj snazi.
10-ka Napretka bi nam legla kao kec na 11 u zimskom prelaznom roku.
Sve u svemu, limitirana ekipa koja je ipak bolja od vecine u SL i mora biti u prvih 5 na kraju.
Ne slazem se za Stojkovica jedino, jer smatram da bek Vojvodine mora da se ubacuje napred i da bude konstantnog udvajanja, da tako pravimo visak na oba krila. Arandjel je previse defanzivan za moj ukus, i potrebniji je ekipi koja se brani, jer je bolji od Lazarevica u defanzivnim zadacima. Oba nasa beka su suvise odbranbeno orijentisani, kad bi imali Antica i Lazarevica, po meni bi bili 5 puta opasniji nego sa ovom dvojicom. Nisam gledao Gajica i ne ulazim u njegov kvalitet, ali ovaj Bjedov je tuga, cemer i jad, ni za zonsku ligu nije, a i mator je. Zar nije bolje da igra Gajic, kome trebaju utakmice i da probamo sa jednim mladim koji ce biti bolji posle svakog meca, nego da nam igraju otpaci k'o dosad, Asceric, starleta I Bjedov, od kojih igrac nikad biti nece?
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by naseljekolumbija »

@Маркеђани слажем се са твојим виђењем сем ово за Стојковића и Езеа. Све мислим можда си случајно погрешио за Стојковића. Лазаревић је за њега бекчина и по'. Гојков је бољи од Езеа
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by N13 »

Minja wrote:

Toliko o argumentima, ali mislim da smo otisli predaleko od sustine.
U fudbalu je oduvek bilo da onaj koji organizuje igru ima losiji procenat pasova od ostalih igraca... jer su ti pasovi i najrizicniji (ali i najopasniji kada prodju). I licno cu uvek vise gotiviti takve igrace nego onea ili Milivojevic kojima je uspesnost pasova 95%, a cim dobiju loptu, odma ide pas u nazad.
Marebasvili je imao tragican procenat uspesnih dodavanja ali je i dalje klasa za ovo sto danas gledamo. Ti procenti nista ne pokazuju
Upravo o tome i pricam.
Nikad nisam rekao da je Arsic neka klasa... ali njegov problem nisu pasovi (cak je jedini u timu koji i ume odigrati pas kroz odbranu). Njegov problem je sporo oslobadjanje lopte, sto izuzetno iritira.
Locked