11. kolo: VOJVODINA - Napredak 0:1 (0:1)

User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by N13 »

Pera Centar wrote: Decko ima procenat tacnih dodavanja ispod 50%, a on treba da gradi igru.

Tu volja tesko da moze da pomogne.
Bas naprotiv.
Najveci procenat tacnih dodavanja imaju oni koji, cim dobiju loptu, vracaju prvom do sebe, i to u 90% situacija vraca se lopta u nazad.
Oni koji pokusavaju proturiti loptu izmedju igraca odbrane imaju najmanji procenat... ali svaka lopta koja prodje je stopostotna sansa za gol.
Pa jedan De Bruyne ima medju losijim procentima dodavanja u Sitiju, pa je najbolji plej na svetu.

Arsic ima problem druge vrste. Kasno se odlucuje za pas, a to ume biti iritantno. Makar iz ugla gledaoca, deluje da bi sve bilo mnogo bolje i efikasnije da to sto planira da uradi, ucini 3 sekunde ranije.
Ali i pored toga, mislim da je jedan od boljih nasih igraca, samo ako nastavi podizati formu.
Ako padne na nivo sa pocetka sezone, opet ga odmoriti par meceva i to je to.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Pera Centar »

N13 wrote:
Pera Centar wrote: Decko ima procenat tacnih dodavanja ispod 50%, a on treba da gradi igru.

Tu volja tesko da moze da pomogne.
Bas naprotiv.
Najveci procenat tacnih dodavanja imaju oni koji, cim dobiju loptu, vracaju prvom do sebe, i to u 90% situacija vraca se lopta u nazad.
Oni koji pokusavaju proturiti loptu izmedju igraca odbrane imaju najmanji procenat... ali svaka lopta koja prodje je stopostotna sansa za gol.
Pa jedan De Bruyne ima medju losijim procentima dodavanja u Sitiju, pa je najbolji plej na svetu.

Arsic ima problem druge vrste. Kasno se odlucuje za pas, a to ume biti iritantno. Makar iz ugla gledaoca, deluje da bi sve bilo mnogo bolje i efikasnije da to sto planira da uradi, ucini 3 sekunde ranije.
Ali i pored toga, mislim da je jedan od boljih nasih igraca, samo ako nastavi podizati formu.
Ako padne na nivo sa pocetka sezone, opet ga odmoriti par meceva i to je to.
Kad nesto pises onda pisi argumentovano i proveri informacije.

Kevin De Bruyne ima procenat dodavanja 92.3% u Premier League(doduse na 31 min) , tako da si lupio.
Izvor:https://www.whoscored.com/Players/73084 ... -De-Bruyne
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Djisa »

N13 wrote:
Pera Centar wrote: Decko ima procenat tacnih dodavanja ispod 50%, a on treba da gradi igru.

Tu volja tesko da moze da pomogne.
Bas naprotiv.
Najveci procenat tacnih dodavanja imaju oni koji, cim dobiju loptu, vracaju prvom do sebe, i to u 90% situacija vraca se lopta u nazad.
Oni koji pokusavaju proturiti loptu izmedju igraca odbrane imaju najmanji procenat... ali svaka lopta koja prodje je stopostotna sansa za gol.
Pa jedan De Bruyne ima medju losijim procentima dodavanja u Sitiju, pa je najbolji plej na svetu.

Arsic ima problem druge vrste. Kasno se odlucuje za pas, a to ume biti iritantno. Makar iz ugla gledaoca, deluje da bi sve bilo mnogo bolje i efikasnije da to sto planira da uradi, ucini 3 sekunde ranije.
Ali i pored toga, mislim da je jedan od boljih nasih igraca, samo ako nastavi podizati formu.
Ako padne na nivo sa pocetka sezone, opet ga odmoriti par meceva i to je to.
Jeste, Arsic je mag fudbala. Pa on takva dodavanja nema 2 po polusezoni, nego mu sva idu iza ledja igracu I uspori igru. Covek nema kvalitet (osim suta koji je ok) ni za drugu ligu. Nemojmo se nadati. Ni on, ni Meserovic, ni Milojevic, ni Bjedov, ni Stojkovic, nemaju kvalitet za Vojvodinu. Kad se resimo takvih I jos slicni, onda idemo napred, dotle, mrka kappa.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by N13 »

Pera Centar wrote:
N13 wrote:
Pera Centar wrote: Decko ima procenat tacnih dodavanja ispod 50%, a on treba da gradi igru.

Tu volja tesko da moze da pomogne.
Bas naprotiv.
Najveci procenat tacnih dodavanja imaju oni koji, cim dobiju loptu, vracaju prvom do sebe, i to u 90% situacija vraca se lopta u nazad.
Oni koji pokusavaju proturiti loptu izmedju igraca odbrane imaju najmanji procenat... ali svaka lopta koja prodje je stopostotna sansa za gol.
Pa jedan De Bruyne ima medju losijim procentima dodavanja u Sitiju, pa je najbolji plej na svetu.

Arsic ima problem druge vrste. Kasno se odlucuje za pas, a to ume biti iritantno. Makar iz ugla gledaoca, deluje da bi sve bilo mnogo bolje i efikasnije da to sto planira da uradi, ucini 3 sekunde ranije.
Ali i pored toga, mislim da je jedan od boljih nasih igraca, samo ako nastavi podizati formu.
Ako padne na nivo sa pocetka sezone, opet ga odmoriti par meceva i to je to.
Kad nesto pises onda pisi argumentovano i proveri informacije.

Kevin De Bruyne ima procenat dodavanja 92.3% u Premier League(doduse na 31 min) , tako da si lupio.
Izvor:https://www.whoscored.com/Players/73084 ... -De-Bruyne
31 minut ove sezone nije relevantno.
Evo ti cela prosla sezona... De Bruyne treci najgori igrac po uspesnosti pasova u celom timu:
https://www.whoscored.com/Teams/167/Arc ... ester-City" onclick="window.open(this.href);return false;

Toliko o argumentima, ali mislim da smo otisli predaleko od sustine.
U fudbalu je oduvek bilo da onaj koji organizuje igru ima losiji procenat pasova od ostalih igraca... jer su ti pasovi i najrizicniji (ali i najopasniji kada prodju). I licno cu uvek vise gotiviti takve igrace nego one tipa Fejsa ili Milivojevic kojima je uspesnost pasova 95%, a cim dobiju loptu, odma ide pas u nazad.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by churguzijanac »

Livada.Mi losi.Okuka tvrdoglav.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Turija »

Teren katastrofa, kao da je januar mesec, a ne Miholjsko leto.
Mi jos gori od terena. Napredak nas oducio od fudbala 0:1. Drrze loptu i prave rsum po nasoj desnoj strani, gde su Sreckovic i Grk.
Veselinovic se batrga po terenu i sa loptom i bez nje.
Rackov svaku njima- nisku i nepreciznu.
Blagi uzas od veznog reda. Dva dodavanja ne mogu da sastave, a stoje nigde.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by fare »

Što tvrdoglavi magarac ne uvodi Gojkova kao u Kuli dečko kada je ušao pokidao je :o . Sad sam video da je zamenio Đuričina a uveo Gojkova a falim te bože zamenio je i Stojkovića a uveo Lazarevića .
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by мализека »

Да се више не лажемо, овај тим је тешки крш и они не могу да дођу до 4.места и Европе...ни у сну, да нам је не знам ко тренер. :x
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Beonic »

Nije do trenera. Nešto je tu dublje. Nije moguće da tri trenera različitih godina i raličitog kova gledaju na početnu potpuno identično. To što je Okuka došao i promenio 2-3 igrača iz početne je više do povreda nego do nekog njegovog viđenja naše igre. Ne vidim akcije, ne vidim ideju, ne vidim spremnost. Šta ti igrači rade na treningu?
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Marcello »

Klošari. Toliko imam da kažem o ovima, što su danas nosili naše dresove.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by PelezinhoFkv »

мализека wrote:Да се више не лажемо, овај тим је тешки крш и они не могу да дођу до 4.места и Европе...ни у сну, да нам је не знам ко тренер. :x
Što bi rekli ( vikali ) mali slaninari iz Doboja veceras - nema veze, oni su bezveze :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by slanina »

Ovo je sve samo ne fudbal.Pa ljudi moji ovi loptu ko da nisu šutali u životu.Pod hitno najuriti sve ove staviti kadete ako treba bolje bi igrali.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by Limanac FKV »

I kao slag na tortu mali grobar se hvata za muda i smeje zapadu...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by fare »

A sledece kolo gostujemo Čuki imaju realne šanse da nam vrate milo za drago za onu 6 ako se ne varam :( .
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 11. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota u 18h

Post by N13 »

Teren katastrofa - u boljem stanju je bio onda kad su Skoti cistili sneg pred utakmicu reprezentacija.
Igra - jos veca katastrofa.

Jebote, gubimo, 20 minuta pred kraj, pocnemo da gradimo napad iz odbrane i bas obracam paznju: svi igraci na terenu stoje ili se eventualno setkaju. Ni jedan jedini igrac nije trcao, prisao, pokusao da se oslobodi cuvara, da se ponudi za pas.
Veselinovic i Djuric po meni najgori.
Trener posebna prica - pred kraj uvodi Bjedova, a Gajicu nije dao sansu. Pa jebote, proslu utakmicu cim je usao Gajic umesto Bjedova, dadosmo gol.
Ko je bre menadzer uopste tom drvetu?
Mali Gojkov ubedljivo najbolji na terenu, po ko zna koji put vec.
Decko mora pocinjati od prvog minuta. Unosi zivost i atraktivnost u igri.... za njega bi bilo mesta i u mnogo jacoj Vojvodini od ove.
Locked