10. kolo: Spartak - VOJVODINA 0:1 (0:0)

User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by churguzijanac »

Sa Okukom bez centarfora. Jebem ti fudbal koji mi igramo na nulu i kud stavi 2 na nas da izbaksuziram.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by naseljekolumbija »

0:1 после корнера Арсића Гојков на другој само убацио лопту у гол
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by lazarr »

Možda bi bilo lepo da neko u klubu porazmisli malo o tome da Gojkov dobije ozbiljniju šansu.... Ili možda ne....
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by fare »

Da nije uveo malog Gojkova mi gola ne bi dali nikada a mislim da je i Saničanin zaslužio da igra štopera pre Đorđevića.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by churguzijanac »

lazarr wrote:Možda bi bilo lepo da neko u klubu porazmisli malo o tome da Gojkov dobije ozbiljniju šansu.... Ili možda ne....
Sta ima neko da porazmisli.Tu je trener da misli. Samo se nadam da ce Okuka nastaviti da daje sansu mladim igracima koji uglavnom sede na klupi.Tu pre svega mislim na Gajica, a i na neke omladince koji nisu ni na klupi. Mora se uvesti pravilo da najbolji omladinci odigraju 5-6 utakmica za seniore, kao nagradu,pogotovo kada su u samom vrhu i bore se za titulu.Ne mogu da se otmem utisku da nam od svega najvise fali klasican veznjak.
glogovac
Posts: 18
Joined: Sun Dec 17, 2017 5:53 pm

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by glogovac »

churguzijanac wrote:Sa Okukom bez centarfora. Jebem ti fudbal koji mi igramo na nulu i kud stavi 2 na nas da izbaksuziram.
Tri pobede,malo li je,može li bez konstantnog pljuvanja i nipodaštavanja,uprave,igrača i trenera.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by Djisa »

glogovac wrote:
churguzijanac wrote:Sa Okukom bez centarfora. Jebem ti fudbal koji mi igramo na nulu i kud stavi 2 na nas da izbaksuziram.
Tri pobede,malo li je,može li bez konstantnog pljuvanja i nipodaštavanja,uprave,igrača i trenera.

Ne moze. Nije Vojvodina Javor (bez uvrede Javoru) da se slave pobede bez igre. Ovo je jad I beda kakva nije vidjena vec dugo, a bilo je svega. Tako da ja kazem sta sam rekao kad je taj kvazitrener I dolazio. Okuka odlazi! I vodi sa sobom sve koju su te doveli. A ti se skini sa foruma Vojvodine, jer ne navijas za nju.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by Turija »

churguzijanac wrote:Sa Okukom bez centarfora.
Imali smo 2 ( Gajic i Bjedov), al' na klupi - i nijednog veznog. Ako je to Mesarovic, onda jesmo jednog. I tog jednog, k'o nijednog.
Mali Gojkov, svaki put, preporodi ekipu. I onda sledecu utakmicu, opet, na klupu.
Nas vezni red ne postoji. S loptom ne mozemo da se sastanemo.
Ipak, 3 boda su 3 boda. Pa, valjda ce biti bolje?
:cheers:
Glavni sudija, kriminalno bezobrazan ili nema pojma, ali je zato ostetio i odlukama nervirao nase igrace, klupu i publiku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by N13 »

Moze neko reci, otprilike, koliko je bilo nasih navijaca?
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by naseljekolumbija »

N13 wrote:Moze neko reci, otprilike, koliko je bilo nasih navijaca?
150 макс
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by Turija »

naseljekolumbija wrote:
N13 wrote:Moze neko reci, otprilike, koliko je bilo nasih navijaca?
150 макс
Ali se orilo stadionom :lala:
Velika zamerka polomljene stolice i baklje bacene na teren. Nije to Vojvodina. Poneli smo se kao blizanacki navijaci.
Nije, valjda, da zelimo da budemo kao oni?
Bilo je nasih i na Zapadu. Tako da, sasvim, solidno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by Danilo »

I dalje losa igra...Mali Miloje tanan za poziciju zadnjeg veznog.Shimura bi nam tek tako legao a i ovaj Cecaric je zanimljiv.Okuki rezultatski niko ne sme nista zameriti.Ima limitiranu ekipu , a koji ce biti njegov pecat kvalitetnijoj igri videcemo posle dvonedeljne pauze.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by fare »

Turija wrote:
naseljekolumbija wrote:
N13 wrote:Moze neko reci, otprilike, koliko je bilo nasih navijaca?
150 макс
Ali se orilo stadionom :lala:
Velika zamerka polomljene stolice i baklje bacene na teren. Nije to Vojvodina. Poneli smo se kao blizanacki navijaci.
Nije, valjda, da zelimo da budemo kao oni?
Bilo je nasih i na Zapadu. Tako da, sasvim, solidno.
Bilo je pola pola na zapadu ako ne i više nas.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by Neizlecivi »

Dobili smo bodove, ali igra nije bila nimalo bajna.
U drugom delu igre Gojkov je uneo zivost i tada smo imali igru. Takodje na celokupno nase izdanje je uticao traljavi, bezobrazni i mogu mirne duse da kazem sa namerom los sudija, koji je sekao igru bez ijednog pustanja prednosti kada smo mi u pitaju. Prekidao nam je i kontre neopravdano. Milojevic sa loptom ok, ali defanzivno i duel igra mu je tanka. Arsic je trcao mnogo bas, samo da popravi malo formu. Djuricin ovaj put dosta losiji, dok meni sada vec nije jasno sta dobijamo sa Arandjelom na beku, jer je zaista njegova igra ispod nivoa. Grk solidan, stoperi isto tako, Sanicanin je bio dobar. Djuric je malo vise petljao i nekako mi deluje spor. Sreckovic bolji od Mesarovica svakako. Prodoran, ima centarsut. Eze je igrao dobro, ima brzinu i ume da zadrzi loptu, dok mi i kod njega smeta sto mu se cesto lopta prlikom prijema odbija na 5 metara od njega.
Uglavnom, imamo dobar niz bez ikakve igre i to moze da raduje, a moze i da brine. Nikakakv kvalitet ili promenu, osim rezultata nismo dobili sa Okukom... Gajic je pokazao da moze u kupu, Gojkov se pokazuje vec neko vreme. Ima mesta za promene i rotacije da se tu nesto namesti, samo je pitanje sta ce biti...

P.S. Apsolutno se slazem da je ekstremno nepotrebno ono lomljenje stolica i gadjanje istima, plus gadjanje bakljama. Nisam bitan da bilo kome sta sugerisem, ali svakako smatram da bi stariji ljudi trebalo da sugerisu mladjima na ovakve nepotrebne stvari :) Lepa brojka, lepa atmosfera...
glogovac
Posts: 18
Joined: Sun Dec 17, 2017 5:53 pm

Re: 10. kolo: Spartak - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post by glogovac »

Djisa wrote:
glogovac wrote:
churguzijanac wrote:Sa Okukom bez centarfora. Jebem ti fudbal koji mi igramo na nulu i kud stavi 2 na nas da izbaksuziram.
Tri pobede,malo li je,može li bez konstantnog pljuvanja i nipodaštavanja,uprave,igrača i trenera.

Ne moze. Nije Vojvodina Javor (bez uvrede Javoru) da se slave pobede bez igre. Ovo je jad I beda kakva nije vidjena vec dugo, a bilo je svega. Tako da ja kazem sta sam rekao kad je taj kvazitrener I dolazio. Okuka odlazi! I vodi sa sobom sve koju su te doveli. A ti se skini sa foruma Vojvodine, jer ne navijas za nju.
Skroman igrački kadar,Okuka svojim iskustvom može izvući maksimum od njih,moraju se dovesti adekvatna pojačanja ako se želi evropa.
Locked