9. kolo: VOJVODINA - Voždovac 3:0 (1:0)

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by fare »

PelezinhoFkv wrote:
Beonic wrote:
PelezinhoFkv wrote:Zasto nam ovaj Sanicanin nije igrao ranije?
Saničaninu je ovo 26 nastup u zvaničnim utakmicama za nas, tako da i nije da nije igrao. :mrgreen:
Falilo je ono - zasto nije igrao ranije FUDBAL ? :mrgreen: ovo danas je za svaku pohvalu :cheers:
A i u Nišu je bio među najboljima .
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by fare »

3:0 ostavite nešto i za Spartak :D . Srećko dao gol svojima :) .
User avatar
churguzijanac
Posts: 2037
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by churguzijanac »

Slabo je to bilo danas. Osim Djuricina, Sanicanina i Milojevica, ostali su bili prosecni, a neki ni na tom nivou.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Turija »

Zategao je Okuka ekipu, posebno odbranu. Ne duva vise, kao ranije. Doprineo je tome dosta Sanicanin, a i Grk.
Bjedov veceras mnogo bolji, nego ranije i trudio se mnogo vise.
Trudio se i Arsic, ali jos uvek je dosta daleko od ocekivanog.
Djuricin najagilniji, ali vece je bilo Milojevicevo, pre svega zbog lepa dva gola.
I Sreckovicu se posrecilo. I on je lepo smestio loptu u mrezu Ilica.
Sanicanin bez greske i par lepih iznosenja lopte.
Grk zna sa loptom, za razliku od Antica. A ima i visinu.
Djuric na zadnjem veznom, standardna igra.
Rockov bez posla, ako izuzmemo dobru odbranu jednog slobodnjaka.
Mesarovic najslabija karika. Mnogo bolji na toj poziciji Sreckovic.
Lepo je sto su usli Gajic i Mirkov, da sticu iskustvo.
Steta sto nije bilo mesta za ulazak Gojkova, ali bice prilike.
Veoma vazni bodovi i pobeda za igrace, trenera i navijace.
Ne znam sto se toliko zamera Severu. Grupa ,,Najverniji Novosadjani" je u formiranju. I ,,decije bolesti" i manja brojnost je normalna stvar.
Sve u svemu, solidno izdanje Vose, s obzirom na sve okolnosti. Cak i ubedljiva pobeda.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Ken mahniti »

Bio sam najglasniji u pljuvanju Arsića i njegove igre tj.zalaganja.Sad je red i da ga pohvalim.Ne zbog nekog lepog poteza ili šuta,čega ruku na srce nije skoro uopšte bilo,već zbog zalaganja i trčanja.Svugde ga je bilo kao i Đurića.Tri lepa gola,odbrana i to malo posla što je imala sasvim korektno.Ipak smo imali 70 min.igrača više pa konkretnije ne bih pisao.
Jedino bih još dodao lepu podršku navijača Gajiću kad je ulazio,kao i Zličiću na suprotnoj strani.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Voja »

Uh mnogo lepi golovi.... Milojevic me stasom cesto podseti na Maria Djurosvkog,a prvi gol me asocirao na onaj gol Maria na JNA Partizanu. Drugi gol lep,al da ga je dao neko iz Zvezde,pitao bih se zasto se svi sklanjaju!? :mrgreen: Treci gol prelepo izvucena lopta i spremljena za sut. Daj boze da bude sto vise ovakvih golova do kraja sezone :cheers:
Image
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Pera Centar »

Golovi sa danasnje utakmice:

https://www.youtube.com/watch?v=SUXcmNU ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by fare »

Jel može neko ko je bio na stadionu da napiše ko je na kojoj poziciji igrao?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1461
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Neizlecivi »

Milojevic je igrao centralnog veznog.
Dobra partija njegova, takodje Sanicanina, Djuricin su odigrali dobro. Arsic je trcao dosta, borio se, jedina zamerka mala da je malo duze zadrzavao loptu kod sebe. Grk prvih 20 minuta odlican, posle je imao gresaka u dodavanju, ali i dalje solidan.
Imali smo srece sa crvenim, koji je bio zasluzen i neverovatno glup, lik je napravio za 30 minuta utakmice jedno 8 ozbiljnih faulova.
Takodje Sreckovic mi se za ovo malo sto je igrao svideo 5 puta vise od Mesarovica koji je igrao dobro prvih 15 minita recimo. Nakon toga uzas zivi. Sve u svemu smo delovali ponekad solidno, ponekad bezidejno, ali nije bilo lose...
Last edited by Neizlecivi on Sun Sep 23, 2018 12:37 am, edited 1 time in total.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Danilo »

Igrali smo sa igracem vise i pobedili.Do iskljucenja egal
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Djisa »

Minja wrote:Odlican posao g.Okuka.

Ja ko da sam bio na nekoj drugoj utakmici. Bez ideje, bez akcije, bez sansi. Do iskljucenja egal, posle jadno I bedno. 2 slucajna gola (bez izradjene akcije), bez viska, bez utrcavanja. Arsci, Bjedov, Mesarovic tuga, Arandjela nema nigde, cak ni sa igracem vise. Stoperi I grk korektni, Djuric I Djuricin vrlo dobri, a mali Milojevic, pa I pored golova, ja nisam video neki kvalitet, ali opet nek nastavi da daje golove, pa se moze I progledati kroz prste. Za mene ovaj tim nije ni za play off. Mi ni jednu sansu nismo napravili za 90 minuta, osim treceg gola, a I to je solo akcija. Sta ste vi videli dobro?
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by slanina »

Djisa wrote:
Minja wrote:Odlican posao g.Okuka.

Ja ko da sam bio na nekoj drugoj utakmici. Bez ideje, bez akcije, bez sansi. Do iskljucenja egal, posle jadno I bedno. 2 slucajna gola (bez izradjene akcije), bez viska, bez utrcavanja. Arsci, Bjedov, Mesarovic tuga, Arandjela nema nigde, cak ni sa igracem vise. Stoperi I grk korektni, Djuric I Djuricin vrlo dobri, a mali Milojevic, pa I pored golova, ja nisam video neki kvalitet, ali opet nek nastavi da daje golove, pa se moze I progledati kroz prste. Za mene ovaj tim nije ni za play off. Mi ni jednu sansu nismo napravili za 90 minuta, osim treceg gola, a I to je solo akcija. Sta ste vi videli dobro?
Potpuno se slažem,Milojeviću svaka časta za golove ali igra i odbrana celog tima :roll:
Gledajući ovu Vojvodinu ne mogu da se otmem utisku da gubimo svoj identitet sa ovim poluigračima,gledam naše klince u Voždovcu a ovde igraju neki likovi koje smo navatali na kilo,odbijaju im se lopte od stopala ko kad šutneš u drvo ne zna niko loptu u prostor da gurne 4 na 2 kontra par sutuacija niko ne zna da progura loptu jbt od tolikog prostora mali Đuričin će biti pojačanje...
Nemam više osećaj da je to moja Voša koju gledam ceo život,kao da gledam Proleter sa Slane Bare ili Kabel kao navijam naši su ,ne poznajem više igrače to mi se nikad nije dešavalo.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Danilo »

Stalno potenciramo nasu decu, al bas me interesuje koji to moze igrati, na koje mislimo?
Zlicic u Vozdovcu ono sto je igrao juce , igrao u Vojvodini to isti svo vreme...Mesarevic nase dete , fali mu nesto , igra konstantno, Rockov ove godine konstantno igra i pored dosta kikseva...ko jos.Gajic ....daleko, Neskovic...daleko.
Nemamo mi , nazalost, kvalitet u omladincima za prvi tim.
Tedic dao gol u Cukarickom , steta videlo se i pre da ce biti dobar
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Turija »

Slazem se sa Minjom. Okuka je sinoc odradio posao, koji je bio neophodan.
Naterao je igrac da trce, cak i one koji su se, do sada, spacirali po terenu. Nekolicina je odigrala sasvim dobro Sanicanin, Djuricin, Djuric citavu utakmicu, neko na momente vrlo dobro reagovao Milojevic, Huhumis ( izbacio loptu sa gol linije, pri 0:0), Rockov odbranio dobro izveden slobodnjak.
Usli su sa klupe Gajic, Sreckovic i Mirkov, u Nisu Lazarevic. Neka da sansu jos Gojkovu i Veselinovicu, pa i Neskovicu i to je to sto imamo i moze trener da ucini.
Tako da sam dosta zadovoljan sta je trener Okuka uradio za ovo kratko vreme sa igracima koje ima na raspolaganju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by slanina »

Danilo wrote:Stalno potenciramo nasu decu, al bas me interesuje koji to moze igrati, na koje mislimo?
Zlicic u Vozdovcu ono sto je igrao juce , igrao u Vojvodini to isti svo vreme...Mesarevic nase dete , fali mu nesto , igra konstantno, Rockov ove godine konstantno igra i pored dosta kikseva...ko jos.Gajic ....daleko, Neskovic...daleko.
Nemamo mi , nazalost, kvalitet u omladincima za prvi tim.
Tedic dao gol u Cukarickom , steta videlo se i pre da ce biti dobar
Uz dužno poštovanje prema Mesaroviću on je tu najlošiji,Rockov naravno da treba da igra pravi kapiten.Gajić je dobio ono što sam ja gledao par puta po 10 minuta i pokazao je više od Ašćerića,Mihajlovića i da ne spominjem ostale napadače koji ne liče uopšte na fudbalere...Nešković ono što sam gledao na turnirima mlađih kategorija školovaniji od većine ovih prvotimaca ai za prvi tim je ostavio bolji utisak od ovih sadašnjih prvotimaca.Zličić kakav je takav a školovaniji kao što sam već pisao par puta.Mogu da istrpim i podmladak više nego ovo što danas gledam.Gledao sam i imao strpljenja i posle štrajka onog da gledam tu našu decu jesu gubili ali su ginuli i imali dosta pobeda a neki su i napravili solidne karijere.ko se seća toga :D zna o čemu pričam Kozoš na beku mlađi Cilinšek drugi a u napadu Belić i onaj Rakić beše nadavao se golova za prvi tim direktno uskočio u prvi tim posle ga nigde nije bilo...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked