9. kolo: VOJVODINA - Voždovac 3:0 (1:0)

User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Beonic »

Na Cebaru su bar rekli da ne računaju. Čovek nije našao klub, verovatno će sačekati da prođe ugovor i pokupiti pare koje mu sleduju. O ovoj dvojici od kako su došli ni reči. Ko da ne postoje. Hrvat je bar malo medijski bio ispraćen kada je došao, a zatim ga progutao mrak, ali o ovom Sinđiću niko ni reči nije progovorio.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Rabba »

Beonic wrote:Na Cebaru su bar rekli da ne računaju. Čovek nije našao klub, verovatno će sačekati da prođe ugovor i pokupiti pare koje mu sleduju. O ovoj dvojici od kako su došli ni reči. Ko da ne postoje. Hrvat je bar malo medijski bio ispraćen kada je došao, a zatim ga progutao mrak, ali o ovom Sinđiću niko ni reči nije progovorio.
Pisao sam o Sinđiću kad sam saznao za njegov potpis u "fudbalu". Dve priče mi se motaju po glavi. Ili je klasična menadžerska priča igrač, ili je stvarno trebalo da bude pompezno najavljeno pojačanje(bože moj stigao iz Izraela, doduše sa klupe drgoligaškog tima), ali ih je ukenjao Arsić, pa su brže bolje Sinđića poslali u ČSK. Tamo je i igrao, ali je uspeo sa ostatkom kluba efikasno da se eliminiše u srpsku ligu. Rizvanović je klasičan menadžeraj, jedan kroz jedan.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Turija »

Beonic wrote:
Rabba wrote:Ono što me interesuje, šta su Mirkov i Ahčin, kad nemamo rešenje za zadnjeg veznog?
Štele :mrgreen: Ne treba zaboraviti da su u klubu i dalje Sinđić i Rizvanović koji su takođe dovedeni da popune tu poziciju, a eto nisu ni registrovani niti ih je iko hteo na pozajmicu.
Iako su, mozda, njih dvojica stele, ne verujem da je Zlomislic za njih vanzemaljac, kad se tako kuka za njim. Uostalom, videli smo ga, pa znamo da se preteruje sa jadikovkom, odnosno alibijem.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/voj ... 21-09-2018" onclick="window.open(this.href);return false;

Trenerova izjava u Dnevniku je uredu, samo videcemo koliko ce na terenu biti tako, kako se najavljuje?
Moje pitanje je da li cemo videti Neskovica i Gajica u postavi, kad vec toliko kukaju nad kvalitetom pridoslica? Necemo valjda gledati u prvih 11 Bjedova, koji se lepo prosetao po terenu u Nisu?
Sta je problem da se proba sa Neskovicem? Jel treba da izbacimo iz postave neku vedetu desetku?
Neverovatno je da od toliko igraca ne moze izabrati 11 koji ce se boriti i imati, bar malo, fudbalskog talenta?
Pa i Cebaru, koji nije ostavio los utisak, za to malo minuta na terenu. Upotrebljiv je igrac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Rabba »

Baš sam se dosta uključio u ovu temu, tekma sa Voždovcem... Ali sad već kad sam krenuo, ne valja stajati :) Zanimljiva opservacija Okuke. Vrlo korektna i nažalost ekstremno poražavajuća. Novi trener je doveden da razmrda ekipu, barem se tako servirala priča, a trener ne može ni sebe da ubedi da mu ekipa može do pobede i to na domaćem terenu. Što se Gajića i Neškovića tiče, ne treba ih očekivati u 11 ni pod stavkom razno. Pa zar, pobogu, nismo doveli ova silna pojačanja, baš zbog tog toga da nam na kritičnim pozicijama ne igraju uboga neiskusna deca??? Šalu na stranu, ne mogu da se otrgnem utisku da bi bilo bolje da smo otili na neko stovarište drva i kupili nekoliko meteri, ta drva su višestruko jeftinija... Duplu šalu na stranu, jedna tekma je prošla, ostale su još tri do nove reprezentativne pauze. Da li i do novog trenera? Mislim da će naredne dve ligaške utakmice žestoko odrediti odgovor na to pitanje. A do reprezentativne pauze će nam svima biti jasno i za šta se borimo u ostatku sezone. Da dohvatimo plej of ili da dohvatimo opstanak. Sva sreća pa je Vranje u ligi ove sezone, inače bi bilo veselo do kraja.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Beonic »

Gledam sada, prethodnih godina protiv Voždovca na nas bile prilično velike kvote. Čak i kada smo igrali na Karađorđu i bili ispred njih na tabeli. Danas jako sumnjive kvote. Na Voždovac preko 5.2, X skoro 4. Da li ovo nešto govori i da li ćemo konačno da pobedimo nekog? :greenbutt:
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by torrente »

pored svega negativnog i mracenja od strane svega i svacega sto na forumu sto van njega,danas pobeda! :whistler:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by churguzijanac »

Kljusina ovaj bjedov, prava. Mesarevic bolje da sam izadje da pomogne ekipi.Moz komotno da promeni vec na poluvremenu Mesarevica, Kljuse i Djurica
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by fare »

Nije valjda da smo dali gol ? koji nesretnik ? :D
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by newnowapv »

Boga mi, prvo poluvreme uzas, iako je Milojevic lepo naleteo na odbitak za 1:0.
Nemam snage da pisem o ostalim desavanjima, sto na terenu, sto na tribinama...
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by PelezinhoFkv »

Zasto nam ovaj Sanicanin nije igrao ranije? Djuričin Kvarežma za siromašne :D
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by N13 »

newnowapv wrote:Boga mi, prvo poluvreme uzas, iako je Milojevic lepo naleteo na odbitak za 1:0.
Nemam snage da pisem o ostalim desavanjima, sto na terenu, sto na tribinama...
Sta se desava na tribinama?

Djuricin nas najbolji igrac!
Arsic se trudi, ali nece ga.
Mesarovic najveca katastrofa. Ostali prosek.
Imamo igraca vise.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Beonic »

PelezinhoFkv wrote:Zasto nam ovaj Sanicanin nije igrao ranije?
Saničaninu je ovo 26 nastup u zvaničnim utakmicama za nas, tako da i nije da nije igrao. :mrgreen:
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by newnowapv »

N13 wrote: Sta se desava na tribinama?
Prvenstveno sam mislio na severnu tribinu koje bolje da nema, ne cuju se do pola terena, ali znam da ovaj forum ne voli kada se o njima pise, tako da necu nastaviti... Zapad mrtav, prvo ga psuju i spominju oca, posle kad da gol mu skandiraju Miloje, Miloje itd...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by fare »

Opa evo ga još jedan pa mi se raspucali :D :cheers: . Miloje dvostruki strelac .
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by PelezinhoFkv »

Beonic wrote:
PelezinhoFkv wrote:Zasto nam ovaj Sanicanin nije igrao ranije?
Saničaninu je ovo 26 nastup u zvaničnim utakmicama za nas, tako da i nije da nije igrao. :mrgreen:
Falilo je ono - zasto nije igrao ranije FUDBAL ? :mrgreen: ovo danas je za svaku pohvalu :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Locked