9. kolo: VOJVODINA - Voždovac 3:0 (1:0)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

9. kolo: VOJVODINA - Voždovac 3:0 (1:0)

Post by Grof Žekula »

Од кад је Окука (истина, то је "само" 90 минута) на месту тренера, нисмо шутнули у оквир гола. Шта нас чека у субботу од 19 часова, када ћемо угостити Вождовац, нико не зна...

Вести из Клуба кажу и следеће: Централни бек Лазар Ђорђевић почео је да тренира с екипом, док су изван строја и даље Дамир Зломислић, Никола Антић и Исмаел Фофана.
Окукин помоћник за ДНЕВНИК wrote:- Анализирали смо сусрет у Нишу и уколико у поразу треба тражити нешто позитивно то би била борбеност и жеља играча - рекао је Окукин помоћник Радован Кривокапић. - Генерално, наша игра у првих тридесетак минута била је доста добра, што није било довољно да избегнемо пораз. Шеф је то већ рекао, ја ћу само да поновим - уколико желимо боље резултате, морамо више да будемо на лопти и да играмо фудбал. Овако, у последњих 20 минута домаћин нас је стиснуо пред нашим голом, а разлог томе проналазим у мањку самопоуздања.

Времена за суштинске промене нема, првенство је у току, у суботу следи изузено важан сусрет с Воџовцем. Наравно, свака утакмица у себи доноси специфичну тежину, али ова која следи наилази у тренутку када црвено-бели немају право да размишљају о било чему другом осим о победи.Нема узмицања, бодови су неопходни

- Сваки наредни сусрет је најбитнији, али је чињеница да овај који наилази има посебну тежину и свесни смо да би нам победа јако добро дошла. Успемо ли да остваримо циљ, повећали бисмо мањак самопоуздања који је евидентан код играча и створили могућност да кренемо у серију бољих игара и резултата.

У дуелу с Вождовцем, напоменуо је Радован Кривокапић, посао неће бити једноставан.

- Реч је у квалитетној и искусној екипи, која је могла у сусрету с Чукаричким у прошлом колу да стекне и већу предност од 1:0 у првом полувремену. Изненадио ме је, међутим, начин на који су “брђани” у наставку сусрета лако стигли до потпуног преокрета и забележили победу. Без обзира на то, јасно је да нас чека озбиљан ривал и, у зависности од стања повређених играча, могуће је да у нашем тиму буде неких промена у односу на састав који је почео сусрет у Нишу. Извесно је да Зломислић још неће моћи да се врати у екипу, а видећемо какво је стање с озледом Фофане. Остале момке очекујем у конкуренцији за тим и сви они имаће пред собом велику обавезу да гостима покажу да су дошли у Нови Сад, где се бодови тешко освајају. Оптимиста сам, важно је само да од почетка утакмице кренемо ка победи и да, што је још битније, до тог циља на крају и стигнемо – казао је Кривокапић.
ФКВ – Вождовац 3:0 (1:0)
1:0 – Милојевић 42'
2:0 – Милојевић 51'
3:0 – Срећковић 89'

ФКВ: Роцков, Стојковић, Граовац, Саничанин, Хухумис, Ђурић, Милојевић (90'+1. Мирков), Ђуричин, Арсић, Месаровић (61' Срећковић), Бједов (70' Гајић).

Вождовац: Илић, Петровић, Дуроњић (80' Максимовић), Милуновић, Ступаревић (58' Зличић), Луковић, Михајлов, Павловић, Јовановић, Благојевић, Ћирковић.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/laz ... 19-09-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
:lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by vdn slaninar »

Nasa tuzna realnost je da bi od nase dece sto igraju u drugim klubovima u super ligi sastavili ekipu da nas pokida.Slobodno se raduj ako das go,s obzirom da su te oteraili iz kluba u kom si ceo zivot da bi preko nekih panjeva nastavili izvlaciti pare iz kluba.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Radoye »

Nisu samo njih (igrace) oterali iz kluba, oni su i klub oterali iz kluba... :oops:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by borrissey »

Kad bi nam ga barem Zlika učačkao, pa da ode do lože i pljune svima u facu, srce bi mi bilo puno.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Salvador »

vdn slaninar wrote:
Nasa tuzna realnost je da bi od nase dece sto igraju u drugim klubovima u super ligi sastavili ekipu da nas pokida.Slobodno se raduj ako das go,s obzirom da su te oteraili iz kluba u kom si ceo zivot da bi preko nekih panjeva nastavili izvlaciti pare iz kluba.
Bas tako!
Kakav bismo tim imali samo pola njih od proslih 4-5 godina da su zadrzali.
Sramota je sta su razne 'uprave' uradile od kluba u poslednjih par godina, pre samo tri godine smo razvalili Sampdoriju i bili na vratima LE, a sada je veliko pitanje da li cemo se plasirati u play-off, dok kvalifikacije za LE mozemo samo da sanjamo...
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Danilo »

Sa ovakvom igrom lose nam se pise.Da li Okuka moze da nesto razdrma....videcemo u subotu... bice to i svojevrsni test za njega...da li ima stofa ili nema, da li ovi igrace nesto vrede ili ne vrede...definitivno
Naravno odgovornost ce biti na upravi
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by MiSmoFKV! »

borrissey wrote:Kad bi nam ga barem Zlika učačkao, pa da ode do lože i pljune svima u facu, srce bi mi bilo puno.
Jedan sa 30m. I da Ilić odbrani penal npr. :lala:
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by N13 »

Odlicna izjava Zlicica... neki stariji bi mogli uciti od njega nesto. Ali...

Ja razumem ljudi da smo mi razocarani rasipanjem nase dece i sakupljanjem kojekakvih poluproizvoda. Svakako sam za to da nasa deca moraju dobiti sansu da se pokazu u prvom timu (doduse Zlicic je jedan od retkih koji je zaista imao tu sansu, ali gotovo nista nije pokazao).
Ali to ne moze biti razlog da ja navijam protiv Vojvodine... to je za mene suludo.
Jesam i ja razocaran politikom kluba, ali nije ova uprava Vojvodina... Vojvodina je nesto mnogo sire od ove uprave. Uprava ce doci i proci.
Zato cu u subotu doci i navijati za 11 momaka koji na grudima nose grb Vojvodine... ma odakle god da su, kakvi god da su, od mene imaju punu podrsku tih 90 minuta.
Zlicica i ostale nase igrace cu pozdraviti aplauzom kad istrce na teren i kad izadju sa terena, ali ne vise od toga.

Donekle smo i sami krivi sto se sve ovo desava. Kukamo preko interneta kako ovo i ono ne valja, a na stadionu se ne pojavi niko. Dodje 15 ljudi na stadion i izvade transparent gde se poziva uprava i struka da prednost daju nasim klincima... pa kako mislite da uprava to poslusa, kada vise ljudi ima u upravi nego na tribinama?
Kad bi nas bilo nekoliko hiljada, i homogeno (!) nesto zahtevali da se promeni, i te kako bi moralo da se poslusa to.
Teleptabis
Posts: 47
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Teleptabis »

N13 wrote:Odlicna izjava Zlicica... neki stariji bi mogli uciti od njega nesto. Ali...

Ja razumem ljudi da smo mi razocarani rasipanjem nase dece i sakupljanjem kojekakvih poluproizvoda. Svakako sam za to da nasa deca moraju dobiti sansu da se pokazu u prvom timu (doduse Zlicic je jedan od retkih koji je zaista imao tu sansu, ali gotovo nista nije pokazao).
Ali to ne moze biti razlog da ja navijam protiv Vojvodine... to je za mene suludo.
Jesam i ja razocaran politikom kluba, ali nije ova uprava Vojvodina... Vojvodina je nesto mnogo sire od ove uprave. Uprava ce doci i proci.
Zato cu u subotu doci i navijati za 11 momaka koji na grudima nose grb Vojvodine... ma odakle god da su, kakvi god da su, od mene imaju punu podrsku tih 90 minuta.
Zlicica i ostale nase igrace cu pozdraviti aplauzom kad istrce na teren i kad izadju sa terena, ali ne vise od toga.

Donekle smo i sami krivi sto se sve ovo desava. Kukamo preko interneta kako ovo i ono ne valja, a na stadionu se ne pojavi niko. Dodje 15 ljudi na stadion i izvade transparent gde se poziva uprava i struka da prednost daju nasim klincima... pa kako mislite da uprava to poslusa, kada vise ljudi ima u upravi nego na tribinama?
Kad bi nas bilo nekoliko hiljada, i homogeno (!) nesto zahtevali da se promeni, i te kako bi moralo da se poslusa to.

Podrzavam!!!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by ssnigd »

Bila bi velika steta da se ova utakmica ne prenosi na televiziji, da se vidi sva raskos nase igre I prepune tribine.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Beonic »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 21-09-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Занимљиво је то што су дрес Војводине у претходних 8 првенствених рунди, носила већ 23 фудбалера. То јасно сведочи о чињеници да тренери и даље траже победничку формацију, односно тим и да, за сада, у тим настојањима не успевају. Могуће је да у суботу листа играча буде повећана неким новим именом, а о томе ће одлучити шеф стручног штаба Драгомир Окука.
To jasno svedoči samo da nam je klub pretrpan igračima i raznim interesnim grupama, ništa drugo. Ovaj podatak je poražavajuć. :frown:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Rabba »

Ahčin, Starič, Srećković i Nešković od trenutno registrovanih još nisu zaigrali. Ono što me interesuje, šta su Mirkov i Ahčin, kad nemamo rešenje za zadnjeg veznog?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Beonic »

Rabba wrote:Ono što me interesuje, šta su Mirkov i Ahčin, kad nemamo rešenje za zadnjeg veznog?
Štele :mrgreen: Ne treba zaboraviti da su u klubu i dalje Sinđić i Rizvanović koji su takođe dovedeni da popune tu poziciju, a eto nisu ni registrovani niti ih je iko hteo na pozajmicu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 19h

Post by Rabba »

Beonic wrote:...Ne treba zaboraviti da su u klubu i dalje Sinđić i Rizvanović...
Ne treba očekivati ni da su u Novom Sadu, a kamoli sa ekipom :) Slična situacija je i sa Cebarom. Svoj trojici ističu ugovori na kraju sezone, ako već nisu raskinuti.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked