Kup Srbije 2018/2019

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, sigurno, nije tacno kad izjednacavas Vojvodinu sa ostalim klubovima
Sto se drzave tice mogu onako iz kurtoazije da nam se dodvoravaju,sto se tice Zvezde i Partizana,pa ajde da kazem sportisti jos i imaju ponajvise respekta prema nama,a dovoljno je pogledati broj domace publike na Marakani protiv svih ostalih prvoligasa i protiv Vose,pa ces videti da smo u zadnjih 5 po posecenosti zvezdinih navijaca. Sigurno zato sto nas postuju,sto nas se plase,i sto smo im zanimljiv i posebno neizvestan protivnik na mecu.
Mi (igraci,uprava,navijaci) ne postujemo sopstveni klub i od toga se treba krenuti.
Ako ne volis sebe,kako da ocekujes da te drugi voli!?

A sto se tice sudijskih nepravdi kada zasluzimo status favorita (kao protiv manjih klubova) sudice se i u nasu korist,ne brinite

p.s.status treceg clana velike trojke u srpskom fudbalu smo preneli zahvlajujuci tituli pred raspad drzave. Cime smo i kako od tada do danas opravdali taj status??? Rekao bih samo pobedom protiv Sampdorije i finalom intertoto kupa,sve ostalo ni blizu renomea
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by churguzijanac »

Vreme je da se raspucamo :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:Rekao bih samo pobedom protiv Sampdorije i finalom intertoto kupa,sve ostalo ni blizu renomea
Dodao bih tu i vicesampionsku titulu iz 2009, jer mislim da se bas u tom periodu pojavila ta floskula velike trojke, pocevsi onih 0:3 na mitru miricu dve godine pre, u sezoni u kojoj smo partizan naboli 3 od 4 tekme i izmaklo nam drugo mesto porazom u poslednjem kolu.

Titulu clana ''velike trojke'' ( :pegla: ) mislim da su nam nadenuli bas zbog redovnog kantanja :shit: u tih 6-7 godina.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by Djisa »

gospodinFKV wrote:
Voja wrote:Rekao bih samo pobedom protiv Sampdorije i finalom intertoto kupa,sve ostalo ni blizu renomea
Dodao bih tu i vicesampionsku titulu iz 2009, jer mislim da se bas u tom periodu pojavila ta floskula velike trojke, pocevsi onih 0:3 na mitru miricu dve godine pre, u sezoni u kojoj smo partizan naboli 3 od 4 tekme i izmaklo nam drugo mesto porazom u poslednjem kolu.

Titulu clana ''velike trojke'' ( :pegla: ) mislim da su nam nadenuli bas zbog redovnog kantanja :shit: u tih 6-7 godina.

Velika trojka je pocela jos 1992, kad smo zaista i bili jako dobri i kad smo trebali uzeti makar jednu titulu da je bilo posteno, posebno 1994, mislim kad smo bili jesenji prvaci.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote:
Voja wrote:Rekao bih samo pobedom protiv Sampdorije i finalom intertoto kupa,sve ostalo ni blizu renomea
Dodao bih tu i vicesampionsku titulu iz 2009
Prekinuto finale kupa 2011, finale kupa 2013 uz 12000 ljudi iz NSa na armijskom pašnjaku se ne sme zaboraviti.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by Voja »

Rabba wrote:
gospodinFKV wrote:
Voja wrote:Rekao bih samo pobedom protiv Sampdorije i finalom intertoto kupa,sve ostalo ni blizu renomea
Dodao bih tu i vicesampionsku titulu iz 2009
Prekinuto finale kupa 2011, finale kupa 2013 uz 12000 ljudi iz NSa na armijskom pašnjaku se ne sme zaboraviti.
Sa tacke broja navijaca svakako,ali gledajuci to sa fudbalske,rezultatske strane,kup su osvajali i Sartid,Jagodina,sad mi se nesto vrzma po glavi nisam siguran dal i Zeleznik.... Gledajuci sa te strane mi kao "treci" klub bi trebali imati minimum 5 osvojenih kupova
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by Salvador »

Djisa wrote:
gospodinFKV wrote:
Voja wrote:Rekao bih samo pobedom protiv Sampdorije i finalom intertoto kupa,sve ostalo ni blizu renomea
Dodao bih tu i vicesampionsku titulu iz 2009, jer mislim da se bas u tom periodu pojavila ta floskula velike trojke, pocevsi onih 0:3 na mitru miricu dve godine pre, u sezoni u kojoj smo partizan naboli 3 od 4 tekme i izmaklo nam drugo mesto porazom u poslednjem kolu.

Titulu clana ''velike trojke'' ( :pegla: ) mislim da su nam nadenuli bas zbog redovnog kantanja :shit: u tih 6-7 godina.

Velika trojka je pocela jos 1992, kad smo zaista i bili jako dobri i kad smo trebali uzeti makar jednu titulu da je bilo posteno, posebno 1994, mislim kad smo bili jesenji prvaci.
Baš tako, "velika trojka" je bio termin koji je se pojavio nakon raspada SFRJ i koji je trebao da zameni bivšu "veliku četvorku", a FKV je zaista i zaslužila da se tretira kao jak klub u toj novoj državi.
Međutim, već tada je bilo jasno da je čitav političko-društveni sistem koncipiran tako da Voši jednostavno nije dozvoljeno da bude prva.
Danas posle skoro tri decenije, situacija je nažalost još i gora.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by Milan »

Kvote: 1.16 - 6.5 - 12


:D
POŠTO OBRAZ ???!!!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by fare »

Jel se igra utakmica niko ništa ne javlja ne govori?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by Djumi »

1:0 za Radnički
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by slanina »

Djumi wrote:1:0 za Radnički
Jel penal bio ? :roll:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by fare »

Piper-Haskić- penal= 1:0 :evil:.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by naseljekolumbija »

https://youtu.be/-yzpsOMHQGM" onclick="window.open(this.href);return false;
хаски до пипера за 1:0
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by Rabba »

Rockov - Devetak, Saničanin, Veselinović, Stojković - Zlomislić, Milojević - Eze, Đuričin, Gojkov - Kone.

Sa zvaničnog sajta, sastav klupe nije istaknut. Nesreća od Stojkovića je skrivio i penal :lol: Žao mi je momka, koliko mu loše ide :lol:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA, sreda u

Post by naseljekolumbija »

Баш ћемо да видимо какав је пенал " скривио". Можда га је мрко погледао
Locked