Kup Srbije 2018/2019

Locked
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, 24.10.2018.

Post by Протомајстор »

Turija wrote:S obzirom na okolnosti, danas ocekujem rekordno malu posetu. I to ce biti vise rodbine igraca Sindjelica, nego nasih navijaca.
Не би ме чудило да Синђелићеви играчи имају више родбине у Новом Саду него наши.

Ни ја не долазим, термин је катастрофа.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by Beonic »

Sinđelić poslednji put poražen 19. maja (pre malo više od 5 meseci), a kvote kažu:
1 = 1.06
X = 9.50
2 = 19.00

Ne pamtim da smo u skorije vreme po kladionicama bili veći favoriti. Pa čak i na X je neverovatno velika kvota. Protiv Teleoptika koji beleži daleko lošije rezultate od Sinđelića kvote nisu bile ovako ubedljive.
Sinoć je na nas bila 1.20, jutros oko 9 bila je 1.10, sada je još pala.

Tako da nema razloga za pesimizmom, ovo je kako meni deluje odavno dobijeno. :mrgreen:
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by lazarr »

Sada je 15.50h. Na tribinama je oko 60 ljudi. Nije bilo teško izbrojati.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by naseljekolumbija »

Ево, стижеем - 61 :D
Роцков, Лазаревић,Саничанин, Граовац, Антић, Ђурић, Милојевић, Ђуричин, Езе, Месаровић, Фофана
Last edited by naseljekolumbija on Wed Oct 24, 2018 4:26 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by Djisa »

Beonic wrote:Sinđelić poslednji put poražen 19. maja (pre malo više od 5 meseci), a kvote kažu:
1 = 1.06
X = 9.50
2 = 19.00

Ne pamtim da smo u skorije vreme po kladionicama bili veći favoriti. Pa čak i na X je neverovatno velika kvota. Protiv Teleoptika koji beleži daleko lošije rezultate od Sinđelića kvote nisu bile ovako ubedljive.
Sinoć je na nas bila 1.20, jutros oko 9 bila je 1.10, sada je još pala.

Tako da nema razloga za pesimizmom, ovo je kako meni deluje odavno dobijeno. :mrgreen:
Bez sve sale, deluje mutno. Vise bih voleo da ispadnemo nego da osvojimo kup po dogovoru (a nesto se prica da idemo dogodine u Evropu, a preko prvenstva tesko mozemo).
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by naseljekolumbija »

Ђурић промашио пенал, из одбитка Милојевић стрелац - 1:0
2:0 Ђуричин после одбитка :D
3:0 Ђурић, шутнуо неометан са 16 после грешке одбране

Штета што већина вас није дошла јер ко зна када ћете ово видети следећи пут, играмо са два нападача задњих 20 минута - Гајић и Фофана на терену :)

4:0 Гојков, одличан и прецизан шут са 16,17 м
Last edited by naseljekolumbija on Wed Oct 24, 2018 5:35 pm, edited 4 times in total.
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by slanina »

Blizancima nama nešto da puste :frown: nikad doživeo to.Pričalo se i onda kad su nas pokrali u Bg protiv Partizana namešteno bla bla...

Vodimo 1:0 vidim na flashscore nisam stigao danas na utakmicu.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by Turija »

Iznenadjen sam rezultatom, ali kladionice, ocito, nisu.
Ne znam samo zasto su, u proslom krugu kupa, izbacili Vozdovac?
Mozda neki zaostali racuni, dok su bili zonasi u SFRJ?
Sve u svemu, dobro je. Ne brukamo, ovaj put.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by Turija »

Izvestaj sa utakmice.
http://www.zurnal.rs/fudbal/kup-srbije/ ... upa-srbije" onclick="window.open(this.href);return false;
Cekamo i utiske nasih forumasa, koji su bili danas na stadionu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1462
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by Neizlecivi »

Stigoh na stadion u 55. minutu i na ulazu dobijem odgovor da unutra mogu samo uz ulaznicu, a blagajna zatvorena i zakljucana :) cestitke klubu na radu sa navijacima, cestitke i obezbedjenju koje radi utakmice...
Doduse da ne zanovetam, posle nekoliko minuta sam pusten unutra.

Video sam poslednja 3 gola. Igra nije bila Bog zna kakva, 2. gol posle kornera Fofana primio loptu na 16, namestio se i sutnuo solidno, a na odbitak kupi Djuricic. Nesto mi se cini da decka bas nije mnogo islo, imao je padove, klizanja, sve pri lepim sansama.
Treci gol dajemo posle greske njihove odbrane ili zadnjeg veznog, gde Djuric izlazi sam na golmana i sa 16-20 metara sutira dosta rutinski u donji ugao.
Cetvrti gol dolazi iz kontre koju istrcavaju 3-4 igraca, dok se Gojkov sa desnog krila spustio na unutra i sa 20ak metara pomalo traljavim, ali jako preciznim sutem pogadja "prvu" stativu, dok je golman pomalo i ostao u raskoraku ocekujuci logican udarac u suprotni ugao.

Posto ne mislim da je bilo sta veliko za pohvali pobeda nad Sidjelicem, vec ocekivan ishod iznecu par zamerki.
Pre svega na izmene. Usli su Zlomislic, Gajic i Gojkov. Nije mi jasno da Neskovic npr nije mogao da dobije makar neki minut na ovakvoj utakmici pri rezultatu 2-0 ili 3-0...
Gojkov i Gajic su mogli od starta i ovo je zaista bila utakmica za pruzanje sansi. Takodje poserem se na termin i celokupnu organizaciju, gde jednu Vojvodinu kod kuce gleda 150 ljudi, ako i toliko.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by Rabba »

O tekmi sutra, partizan, Radnički Niš, Mladost Lučani i zvezda ako prođe, ako ne prođe onda Spartak, mogući protivnici u 1/4. Sigurno gostujemo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by Turija »

Gledajuci nas sastav imam dileme na kojim pozicijama su igrali Djuric, Milojevic, Mesarovic, pa i Djuricin.
Mislim, stvorili smo dosta sansi, pa je zanimljivo kako smo bili pozicionirani na terenu, tj u veznom redu?
Da li je bilo nekih novina u nasoj igri?
Hvala.
PS
Upravo, da li imate nameru da uradite nesto za Vojvodinu: 28 prodatih ulaznica, sta vam govori?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by naseljekolumbija »

Ђурић задњи везни, Месаровић мало повученије. Милојевић на Арсићевом месту. Ђуричин десно крило
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by Beonic »

Turija wrote:Gledajuci nas sastav imam dileme na kojim pozicijama su igrali Djuric, Milojevic, Mesarovic, pa i Djuricin.
Mislim, stvorili smo dosta sansi, pa je zanimljivo kako smo bili pozicionirani na terenu, tj u veznom redu?
Da li je bilo nekih novina u nasoj igri?
Hvala.
PS
Upravo, da li imate nameru da uradite nesto za Vojvodinu: 28 prodatih ulaznica, sta vam govori?
Na žalost poslednja informacija mog prethodnog posta u ovoj temi je tačna... I tu ću da stanem što se toga tiče.

Što se postave tiče izgledala je ovako: Rockov, Antić levo, Saničanin levi štoper, Graovac desni, Lazarević desno.
Đurić recimo zadnji vezni, Mesarević centralni, ali su obojica imali gotovo istu ulogu.
Eze levo krilo, Đuričin desno, Milojević iza napadača (iako Đuričinu najvše odgovara iza napadača, a Milojević doveden kao krilo...).
Fofana teški spic.
Pri ulasku Zlomislić igra klasičnog zadnjeg, daleko defanzivnije nego Đurić kojeg zamenjuje.
Izlaskom Milojevića i ulaskom Gajića igrali smo sa dva napadača i tu je Meske bio malo ofanzivniji (prišao je prostoru koji je bio prazan, dok je Zlomislić stvarao leđa). Ovakva m*da možemo da vidimo samo na utakmicama ovog tipa.

Ne bih ja tu ništa više, pošto je o igri bezveze govoriti.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by borrissey »

Ne znam stvarno šta bih rekao o igri. Bilo je zabavno i stvorili smo dosta šansi. Omladinci su morali dobiti još više šansi, ali ajd dobro. Penal koji nam je suđen je smešan.

Teren horor. Poseta, pa hm, mene je bilo sramota prijatelja sa Krka koji je bio sa nama, on kaže da se toliko skupi na Krk koji igra treću ligu.
Locked