Kup Srbije 2018/2019

Locked
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (0:0)

Post by Milan »

Iskreno, ja ne mogu da se setim bednije posete. Igrali smo mi i po losijem vremenu, u losijem terminu, ali ne pamtim ovako jadnu posecenost. To je zasluga i ovih, i onih pre njih, i njihovih prethodnika, i onih koji su ih dovodili... Klub nam izgleda tuzno iz svakog ugla, bez nade da se nesto moze promeniti na bolje.


Nemam komentar na igru, osim sto bih malom Gojkovu predlozio da se ne halavi tako kad dobije sansu. Znam da je frustrirajuce sedeti na klupi i gledati balvane kako igraju pre tebe, ali nije poenta ni nikom ne dodati kad dobijes sansu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić, sreda u 16h

Post by Rabba »

Do gola smo bili bolji. 2-3 velike šanse u prvom poluvremenu smo propustili, ali Sinđelić je došao organizovano da pokuša što duže da ostane na nula primljenih golova. Što se i videlo sa onom trostrukom izmenom. Ipak, tada je Đuričin rešio utakmicu, tačno u tom trenutku, pa su i potrošili sve svoje izmene tada, reklo bi se uludo. Pružili su šansu svojim drugopozivcima, pa smo tako imali priliku da (možda i prvi put ikada?) na Karađorđu vidimo Indijca. Ko mi nije verovao da nema motiva za prvoligaša da nas napadne, neka pogleda sajt prve lige Srbije, i neka pogleda koliko mečeva imaju momci koji su juče igrali protiv nas. Da pripomognem, golman Vukašinović je jednom igrao u prvenstvu, levi bek, broj 3, Bajčić je jednom ušao sa klupe, Indijac sa brojem 18 je debitovao, i da ne nastavljam.

Presmešno i prejadno dosuđen penal je zapravo prelomio utakmicu. Setim se svih onih penala koji su na pravdi boga suđeni protiv nas, svih ovih godina, pogotovo protiv blizanaca, i onda mi ne bude dobro kad vidim ovako nešto. Treći i četvrti gol su pali posle već žestokog pada koncentracije njihove. Jedino je drugi gol posle odbitka posle kornera ušao kako valja. Pojedinačno, niko tu nije ostavio neki vanredan utisak... Zlomislić je izgledao moćno od ulaska, Saničanin je njihovog špica rešio bez većih problema, ali taj momak/dečko/čovek više liči na nekog amaterskog fudbalera. Lazarević je bio dobar, koliko je to moglo juče da se primeti, šteta za šansu i volej. Ostalo nekako mlako. Gojkov je ostavio dobar utisak, ali kao što Milan reče, dodaj loptu momčino... Što se Mesarovića tiče, polako dižem ruke... Onoliko biti mlak, nemam reči...

Propustio sam nekoliko domaćih utakmica ove sezone, teren je u neverovatnom stanju. Tribine samo prate stanje u klubu, tu nema ništa novo. A bilo je ovakvih poseta, treba se podsetiti nekoliko bisera iz prethodnih sezona(Radnički Niš, od recimo pre sezonu - dve, Mogli su se izbrojati ljudi na kompletnom stadionu). Mada verujem da je juče legao negativni rekord.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

22. novembar 2003.

U goste dosao Hajduk. Hladno u pm, ali cale i ja u fazonu da odemo.
Stojimo na tribini (istok tada bez stolica), gledam onaj mizerni fudbal i ne verujem. Osim neke Francove precke, nista za videti. Nije me mrzelo, uzeo sam da brojim ljude. Ne secam se broja konacnog, ali je dostigao tri cifre. Caletu jos veci sok, jer je (kao i stariji forumasi) imao priliku da vidi stadion kada igla ne moze da padne na tribine. Sreca pa ga nisam vodio na ovo.

Mislio sam da u zivotu tragicniju atmosferu necu videti na stadionu, kad ono... :frown:

Ostavite mi klub na miru, go**ari rezimski :!:
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (0:0)

Post by recni galeb »

...bilo nas je dovoljno! :lala:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (0:0)

Post by Rabba »

Da kompletiramo informacije iz 1/8 finala i pozdravimo se sa kupom za ovu godinu.

Mogući protivnici u 1/4 finalu, na proleće, su nam: partizan, Mladost Lučani, zvezda i Radnički Niš.

Među nepovlašćenima su, osim nas, Spartak, Napredak i Radnik.

U 1/4 finalu, koga god da izvučemo, idemo u goste.

Informacije o terminu žreba ne mogu da nađem, ako ih ima. Termin utakmica 1/4 finala je 13. Mart.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (0:0)

Post by Djisa »

Rabba wrote:Da kompletiramo informacije iz 1/8 finala i pozdravimo se sa kupom za ovu godinu.

Mogući protivnici u 1/4 finalu, na proleće, su nam: partizan, Mladost Lučani, zvezda i Radnički Niš.

Među nepovlašćenima su, osim nas, Spartak, Napredak i Radnik.

U 1/4 finalu, koga god da izvučemo, idemo u goste.

Informacije o terminu žreba ne mogu da nađem, ako ih ima. Termin utakmica 1/4 finala je 13. Mart.
Nisi u pravu za domacinstva. gleda se samo prethodno kolo. Nema veze da li smo prvo igrali kod kuce ili na strain.

Cigani su zreb, a za ostale ne znam, nisam pratio.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (0:0)

Post by N13 »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=8Or904kv-4E[/video]

Evo, mene je sramota. Kad pomislim da ne moze gore, pojavi se nesto sto me demantuje.
Samo me zanima kakvih bi saopstenja bilo da se ovako desilo na stetu cigana...

Ovde nije u pitanju niti previd niti greska, vec namera. Svaka osoba koja je pratila fudbal zna da se ovo ne sme svirati, a kamoli profesionalni sudija!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (0:0)

Post by Rabba »

Djiso, sezonama unatrag je bilo onako kako sam naveo. U pravu si što se tiče toga da nisam u pravu. Ali nisi ni ti. Pravilnik kupa za ovu sezonu propisuje da se domaćinstva u svim parovima žrebaju. Izvinjavam se na grešci.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (0:0)

Post by Djisa »

Rabba wrote:Djiso, sezonama unatrag je bilo onako kako sam naveo. U pravu si što se tiče toga da nisam u pravu. Ali nisi ni ti. Pravilnik kupa za ovu sezonu propisuje da se domaćinstva u svim parovima žrebaju. Izvinjavam se na grešci.

Prosle godine je bilo ovako kako sam rekao. Raspravljalo se o tome I ovde na forumu (ne znam jel se moze negde videti to jos). Ali ako se promenilo sada, onda nije ni je ni bitno kako je bilo, zapravo!

Garant dobijamo Lucane kuci!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (0:0)

Post by Radoye »

N13 wrote:Evo, mene je sramota. Kad pomislim da ne moze gore, pojavi se nesto sto me demantuje.
Samo me zanima kakvih bi saopstenja bilo da se ovako desilo na stetu cigana...

Ovde nije u pitanju niti previd niti greska, vec namera. Svaka osoba koja je pratila fudbal zna da se ovo ne sme svirati, a kamoli profesionalni sudija!
Naravno da je namera, i naravno da treba tako suditi i jos vise i ociglednije, kad klubovi pristaju na to onda bolje ni ne zasluzuju. Kad krenu za svaku ovakvu "gresku" u korist i jednog i drugog blizanca da napustaju teren (pa neka i bude registrovano 3:0), ili cak i da ne izadju na utakmicu koja je unapred izgubljena, kada blizanci u Srbiji bukvalno budu igrali samo svoj "derbi" i nista drugo onda se mozda neke stvari pomere s mrtve tacke. Sve dok ostali klubovi a i mi s njima nastavljaju da dobrovoljno ucestvuju u ovom cirkusu nista se promeniti nece. A i zasto bi se menjalo kad je svima ovako dobro, vidis da se niko ne zali ako zanemarimo medjusobna prepucavanja crnih i crvenih.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote:kad klubovi pristaju na to onda bolje ni ne zasluzuju
:deal:
Dokle god svi cute i trpe ovakvu kaubojstinu, ukljucujuci i ove poltroncine i ustve u nasoj upravi, naravno da niko bolje i ne zasluzuje. Mrzim ovaj narod ponekad...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (0:0)

Post by Rabba »

Još jednom nisam bio u pravu, ipak će biti informacija vezanih za kup ove godine.

Žreb za 1/4 finale je sutra. Uz prikladan link:

http://fss.rs/index.php?id=2021&aid=14717" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 1/8 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Sinđelić 4:0 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Rabba wrote:Još jednom nisam bio u pravu, ipak će biti informacija vezanih za kup ove godine.

Žreb za 1/4 finale je sutra. Uz prikladan link:

http://fss.rs/index.php?id=2021&aid=14717" onclick="window.open(this.href);return false;
1/4 finala Kupa Srbije 13.03.2019.
Radnički Niš - VOJVODINA


Napredak - partizan
crvena zvezda - Radnik
Spartak - Mladost Lučani
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA 13.03.20

Post by gospodinFKV »

Dakle, pet zutih u prva dva minuta, da vise niko ne sme faul da napravi, eventualno neki penal i kup vise nije nas, ako je ikad i bio. :deal:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/4 finala Kupa Srbije Radnički Niš - VOJVODINA 13.03.20

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:...i kup vise nije nas...
Kup je UVEK nas, bez obzira na rezultat! :cup: :greenbutt:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked