Kup Srbije 2018/2019

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post by fare »

Učačkali smo ga vodimo 1:0 strelac ne piše, upravo smo dali još jedan :D
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post by Turija »

2:0 Arsic, posle prodora Gajica
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post by fare »

Turija wrote:2:0 Arsic, posle prodora Gajica
A prvi ?
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post by Pera Centar »

Da postoji mogucnost da se glasa za igraca utakmice:
3 boda bih dao Gajicu, jer je za malo vremena pokazao da je bolji i od Fofane(30) i narocito od Bjedova
2 boda Veselinovicu, jer je bolji i od Graovca i od Djordjevica
1 bod Lazarevic, decko je izmislio fudbal za Stojkovica

Ocajna igra se nastavlja.
Ko je kriv?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post by Voja »

Pera Centar wrote:Da postoji mogucnost da se glasa za igraca utakmice:
Nije valjda Radoye zatajio? :o

Kao sto rekoh,Indjija je Teleoptiku dala samo 6 komada,jednostavno su nezgodni,rezultat dobar :cheers:
Image
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post by Marcello »

2 sata dosade. Jezivo je ovo za gledanje.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post by Beonic »

Za one koji nisu bili na stadionu, neko moje viđenje.

Rockov više posla nego što sam očekivao. Ne preterano teški šutevi, ali delovao je jako sigurno. Najbolja šansa Teleoptika u nekom 20-om minutu, dobro je reagovao.
Lazarević je pokazao želju i više od Stojkovića koji nikako da se snađe kod nas i podseti na igre iz dresa Spartaka. I pored te želje delovalo je to slabo.
Veselinović, što je neko gore napisa bolji i od Đorđevića i od Graovca. Svaki naš prekid danas je išao na njega. Dva puta je zapretio glavom, posle trećeg je došlo do gužve i gola Đurića.
Saničanin bi posle ovakve dve partije sa Veselinovićem mogao da čini novi-stari štoperski par. Dosta je išao napred i izlazio sa loptom što je za pohvalu.
Huhumis nemam neki komentar, nije nešto bio zapažan. Za nekog ko zauzima mesto stranca mora bolje.
Đurić je u prvom poluvremenu bio dobar, onda je dao gol, posle toga tanko.
Milojević možda i najslabiji na terenu danas. Nije kreirao igru, totalno kontra, gušio ju je. Znam da mu to nije pozicija, ali znam i da na klupi sedi dečko kojem to jeste pozicija.
Đuričin je imao šansu 1 na 1 i zapeo za travu. Tanko je to bilo danas, ali je opet pokazao da zna da izbori šansu za šut i da ima dobar dribling.
Gojkov je uneo pravo osveženje igri kada je ušao. Radio je šta je hteo. Ne razumem zašto dečko ne dobija više šanse.
Arsić jako, jako, jako slabo.
Srećković je pružio jednu odličnu partiju. Bacio je u jednom napadu njihovog beka na dupe. Deluje mi daleko bolje od Zličića.
Bjedove, gari, u kojoj si ti Belgiji igrao. Ovo šta je on izigravao danas na terenu je bilo smešno. Bukvalno su se ljudi smejali na tribinama. Ili bolje ili nikako, ako nisi spreman nemoj igrati.
Gajić je opet pokazao da mora da dobije više šanse, kao Gojkov i Veselinović. Kod gola je prvo pretrčao igrača, onda prešao dvojicu i onda smireno stavio loptu Arsiću na tacnu. Nisam to očekivao od njega, ali sam siguran 1000% da bi ostala dva špica u ovakvoj situaciji šutali. Bez obzira što ne dobija šansu, a špic je, dečko je dodao, a verovatno bi ga dao da se odlučio da šuta. Svaka čast na tome.

Moram da napomenem i da je ekipa Teleoptika igrala rasterećeno i dobro. Sve su to deca, ali se videlo kod pojedinih da poseduju talenat i da će nešto od njih biti.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post by Neizlecivi »

Ja bih rekao sa je ovo bilo toliko slabo, da nam ono kantanje cigana treba biti premija. Momci deluju kao da mozda i imaju stofa, ali tolika kolicina greska da nemam reci. Lopta se odbijala po 5 metara u prijemu, losi pasovi, losa duel igra. Generalno Bjedov zivi ocaj, nijedan skok duel skoro, prijem kao od zida, dok Arsica bas bas nije islo. Trcao je, trudio se, ali mu je lopta bezala, odbijala se... Milojevic par ok stvari, ali za zadnjeg veznog mekaniji. Veselinovic je po meni bio isto tanji, ali se vidi da je to cisto zbog sedenja na klupi i da momku trebaju utakmice. Sanicanin u pojedinim trenucima je uzimao lotpu i radio vise od veznih igraca pri iznosenju, dok na drugoj strani on i Ranko su imali nekoliko losih izbacivanja, skokova... Gojkov opet uneo zivost, Gajic se bukvalno izborio za drugi gol, ali opet nisam video sto nije dobio celo poluvreme! Takodje izmene su kasnile ... Tekma za teski zaborav, pokazite da vredite u Kuli.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post by Turija »

Slazem se sa analizom Beonica, ali dodao bih jos par stvari.
Rockov mora bolje da degazira i mora brze. Pogotovo na kontru za Djuricina i Gojkova, koji bi pobegli razredjenoj odbrani protivnika, samo tako.
Veselinovic u odbranbenim zadacima mora biti bolji u skoku i brzi.
Oba beka bojazljiva i nezapazena u nasim napadackim akcijama.
Vezni red veoma slab u organizaciji igre i kvarenju protivnicke. Preslabi u 1 na 1 u oba smera. Ne stvaraju i ne otvaraju prostor, vec sigurica nazad i u sirinu. Arsic trci, ima zelju ali se batrga sa loptom i kasni u dodavanju i sutu. Milojevic petlja.
Bjedov spor i slab u prijemu, a neefikasan. Istina nemamo ni centarsuteva, niti dovoljno igraca u protivnickih 16m u napadu.
Djuricin ce biti dobar, ali ga trenutno nece lopta.
Sreckovic dobar. Ocekujem da ce biti jos bolji.
Za Gojkova mora biti mesta, bar jedno poluvreme, ako ne i da bude starter. Mnogo smo opasni, kad je u igri. Ima brzinu, volju, agresivnost, rezon i dobar centarsut.
Gajic, takodje, mora imati poluvreme.
Mislim da jos uvek poziciono lose stojimo na terenu i jako lose radimo presing na protivnicku odbranu, ako ga neko zapocne. To je radio Arsic i pokusavao Bjedov neki put, ali saigraci jako lose isprate i pokriju teren i protivnika.
Ono sto je dobro, Okuka proba sa razlicitim igracima, daje sansu i trazi postavu.
Do sada to nismo imali kod ranijih trenera. Postava je bila zacementirana.
@beonic
Na koga si mislio u veznom redu da bi uneo osvezenje u nasu igru i organizaciju?
PS
Moze li neko da mi kaze i objasni, sto se nas teren ovako ludacki prska, kao da je bio pljusak? Igraci se klizaju, teren raskopava.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post by Beonic »

Turija wrote:Na koga si mislio u veznom redu da bi uneo osvezenje u nasu igru i organizaciju?
Nisam pomenuo da bi uneo svežinu, već sam hteo da kažem da slaba partija nekog ko tu obično ne igra (misleći na Milojevića koji je krilo) ne može da bude izgovor, ako neko kome je to primarna pozicija sedi na klupi. Znači da je postojala alternativa. Na klupi je bio Mirkov i ne znam zašto u kup utakmici i on nije dobio šansu.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post by Grof Žekula »

Turija wrote: Moze li neko da mi kaze i objasni, sto se nas teren ovako ludacki prska, kao da je bio pljusak? Igraci se klizaju, teren raskopava.
Можда је одговор "Променада"? Мислим, можда није "од горе", већ "од доле"? :wink:

Ово је НАЈГОРА (а деценијама гледам) Војводина. Ово више није ни зонски фудбал!
Како да се оцењују играчи, кад "оно" (што ове сезоне носи наш дрес) не може тако да се назове?
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post by borrissey »

Danilo wrote:Probao bi Milojevica na poluspicu, tanan mi je za zadnjeg veznog.Naravno svaka cast na 2 ekstra pogotka i zelji Okuke da proba da mu pronadje mesto.Na krilu snjim Veselinovic je imao igraca manje, al ga je forsirao.
Voleo bi i ja da vidim Gojkova i Gajica od pocetka, jer o Gajicu nemam stav dal moze vise, kao i Sreckovica
Imaš obraza da bilo šta dalje pišeš, a nisi se udostojio odgovora na Grbin post na prethodnoj temi? Ili i dalje planiraš da braniš priču kako nemamo omladince, a kako su ovi koji su dovedeni kao odlični.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik 2:0 (0:0)

Post by Grof Žekula »

РУЖНАЛ wrote:Жреб за осмину финала Купа Србије у петак


Жреб за осмину финала Купа Србије одржаће се у петак, у 12 сати, у Кући фудбала у Старој Пазови.

Пласман међу 16 најбољих у националном купу раније су обезбедили бранилац трофеја Партизан, нишки Раднички, Спартак из Суботице, Чукарички, Војводина, Радник, Младост Лучани, Земун, Мачва и друголигаши Јавор, чачански Борац, ТСЦ из Бачке Тополе, Синђелић и Будућност Добановци.

Преостала два ученика биће позната после данашњих утакмица Динамо – Црвена звезда у Врању и Напредак – Металац у Крушевцу. Мечеви осмине финала Купа Србије играју се 24. октобра.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4786
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik 2:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Daj neke cigane da predamo ovo na vreme, pre nego sto nas neka Mladost/Macva oduci od fudbala na prolece...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik 2:0 (0:0)

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote:Daj neke cigane da predamo ovo na vreme, pre nego sto nas neka Mladost/Macva oduci od fudbala na prolece...
Ne može ti biti udovoljeno na žalost u ovom kolu, i mi i cigani smo "povlašćeni"... Dobanovci(gosti), Sinđelić BG(žreb), Javor(žreb), Čačak(gosti), Zemun(gosti), Lučani(gosti), Mačva(žreb), TSC(žreb)

EDIT: Ispade da se pravim pametan...

http://fss.rs/index.php?id=2021&aid=14525" onclick="window.open(this.href);return false;

Sinđelić, opet u NSu
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked