7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4 (1:2)

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Radoye »

Evo ovako - napred i u sredini to i nije tako lose, Eze i Fofana bas grizu. Sa druge strane, odbrana nam je busna, cini mi se pre svega da su stoperi prespori i da ih zato napadaci cigana suvise lako izbacuju iz igre. Puno puta cigani sami pred nasim golom i ili promasuju ili golman brani.

S obzirom da je ovo prvi put da gledam celo poluvreme ove sezone, deluje mi da tu ima stofa u ovoj ekipi ali odbrana mora da se menja. Antic je danas sasvim korektan, Arandjel isto OK mozda nijansu slabiji od Antica ali ponavljam stoperski par nam je prespor i cigani tu stvaraju puno prostora za sanse. Prvi primljen gol Rockov se okliznuo ali ne bih ga njemu racunao na dusu jer su pustili cigana samog ko duha pred njega. Drugi primljen gol iz penala, vise nespretnog nego nesto drugo ali opet svemu kumuje zakasnela intervencija naseg stoperskog para. U jos nekoliko prilika su cigani lako utrcavali u prostor iza nasih stopera i svaki put je to bilo opasno.

Napred im Eze pravi sou program, imaju puno problema sa njim. Deluje mi da su ekipe na terenu ravnopravne, cigani imaju prednost zbog toga sto imaju krstene stopere za razliku od nas.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Turija »

Sta trener Veselinovic ocekuje da ce Arsic doneti u igri? Bas bih voleo znati.
Ja ocekujem jos manje, nego sto je bilo sa Milojevicem.
Edit
Odlicne su izmene i selekcija Aleksandre Veselinovicu. Sto napisao jedan citalac Dnevnika:
Ovi ce se uigravati do kraja prvenstva.
Dosta prazne price.
Zvezda na relaksirajucem treningu veceras u ns.
Ovo je totalni raspad Vojvodine.
Last edited by Turija on Sun Sep 02, 2018 8:45 pm, edited 4 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Radoye »

Turija wrote:Sta trener Veselinovic ocekuje da ce Arsic doneti u igri? Bas bih voleo znati.
Ja ocekujem jos manje, nego sto je bilo sa Milojevicem.
Otprilike. Mnogo nonsalantan Arsic, kao da igra trening utakmicu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Pera Centar »

Radoye wrote:
Turija wrote:Sta trener Veselinovic ocekuje da ce Arsic doneti u igri? Bas bih voleo znati.
Ja ocekujem jos manje, nego sto je bilo sa Milojevicem.
Otprilike. Mnogo nonsalantan Arsic, kao da igra trening utakmicu.
Toliko nonsalantan da pusta igraca cz kad je u odbrani i da gleda samo da sutne na gol kad je u napadu.

Arsic moze doneti jedno veliko nista.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Pera Centar »

1:4

Sramota.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Turija »

Da li je nekoga u klubu sramota.
Od trenera, do predsednika i skupstine?
Najvaznije vam je da ste se nacestitali gostima za ulazak u grupnu fazu LS.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by newnowapv »

Huh, dobro je. Manje od 5.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Radoye »

Na kraju totalni raspad. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Turija »

Danas i godinama unazad, ono sto se zove FKV, je kanta za napucavanje i ismevanje.
Ovaj klub nicemu ne sluzi, osim za brukanje iskrenih navijaca Vojvodine, ako preostane jos koji takav.
Sta su sad ovi bolji od Vukovica i na terenu i u rukovodstvu?
Kad bi Osnivaci i nasi preci mogli da vide Vojvodinu u ove dve decenije, slogirali bi se od jeda.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Milan »

Turija wrote:Da li je nekoga u klubu sramota.
Od trenera, do predsednika i skupstine?

Ne.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by gospodinFKV »

Kao sto rekoh. Lagana prijateljska. Ko smo mi da prekinemo strasan niz giganta...

Gadi mi se ova drzava, ovaj fudbal, sistem, sve....

@Turija, ovo je najjaca uprava u istoriji univerzuma! Sta je gospodin Bajatovic uradio za ovaj klub niko nikada nece uraditi!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Voja »

Turija wrote: Simic me jako podseca na Brku.
I mene :mrgreen:

Da ne citiram sad svakog ponaosob... neko rece dobri smo u napadu - ne slazem se. Ceo mec na svom stadionu ne napraviti nijednu sansu... Taj jedan prodor Ezea je nista...
Sredina solidna - ne slazem se.Celo drugo poluvreme zvezdina sredina se ni oznojila nije,a iznosila(kada im je bilo potrebno) sve.
Odbrana losa - slazem se. Uspesno smo je kompletirali sa ovim novim golmanom.

Sve u svemu,moje zapazanje je sledece: i protiv ovakve Zvezde se itekako moze... ko sme!!!!
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Turija »

Hoce li neko iz kluba objasniti zasto smo veceras igrali ovu nazovi utakmicu?
Zasto smo trosili struju? Da bi zvezda odrzala laki trening u ns?
Dinamo iz Vranja bi odigrao bolje.
FKV je najnezdraviji klub u ovoj drzavi. Dotle smo dosli.
Ako je to cilj, uspeli ste. Svaka vam cast.
Igrajte i uigravajte se i dalje, ali bez navijaca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Ne treba ovde mnogo zaliti.Bolja su ekipa. Oni podigli kvalitet, mi ga srozali i to je to. Davno ovako nemocni nismo bili.Cini mi se da su bekovi malo isplivali, ali stoperi ne znam kad ce.Najzalije mi je sto mi i dalje dovodimo polutane.E moj Veselinovicu koje mrtve izmene:Arsic i Bjedov. Bjedov seta po terenu ko mrtav konj, a Eze trci kao da je on sveze usao.Kakav apsurd.Mali Gajic bi bar grizao, a od ovog Bjedova nista necemo videti. Vise sam ocekivao da cemo igrati kontru i polukontru s obzirom kolko brze igrace imamo na krilima, ali bekovi nisu bili kadri da iznesu loptu kao ni zadnji vezni. Zalosno je sto imamo igrace u spicu, koji nikad nece iskazati pun potencijal, zbog zadnje linije koja tesko moze prebaciti prosek. Nevznam kad ce ljudi koji vode klub shvatiti da kod nas treba da igraju igraci koji su ponikli u klubu i koji su vezani za klub i vide Vojvodinu onako kako je mi vidimo, nasa deca i talenti iz nama bliskog okruzenja i 5 stranaca, afrikanaca.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Протомајстор »

1. Завршили смо меч са пет Бегешара у свом тиму: Н. Симић, А. Стојковић, Н. Антић (кап.), Л. Арсић, М. Ђурић.
Звезда је започела меч са само једним (не бих му помињао име, јер је до јуче био наш капитен), а касније је ушао још само Крстичић.

2. Примили смо два гола од наших бивших играча.

3. Крај приче о данашњој утакмици.

Јако је тужно што ће бити још тужније... зато треба бојкотовати овај пројекат који нам је наметнут силом и показати карактер тако што ћемо или само подржавати омладинце или предузети радикалније мере и полупати некоме пичку. Веселиновић и екипа нам растурају клуб, а ми то гледамо са одобравањем.
Одговорио бих сада (нисам хтео пре утакмице) онима који су били против бојкота, јер желе пошто-пото да подржавају свој клуб: ако вам неко силује сестру, не можете је подржавати пошто-пото, него је морате одбранити од напасника, ако је заиста волите :!:
Locked