7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4 (1:2)

User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by N13 »

Usrali su se, to je presudilo.
Posle penala, nasi su skroz stali.

Generalno, razocarao me Milojevic ovom kako igra (ne samo ovo kolo, vec od pocetka sezone). Decko ima talenta, ali nikako to da prikaze. Gledao sam mec protiv Urala pred pocetak sezone, mislio sam da ce da pokida ove sezone.
Djuricin ce biti dobro pojacanje.

Najvece razocarenje svakako stoperi. Ne krivim ih, jednostavno ne umeju. Krivim trenera, jer ih forsira. Znam da je u fudbalu nesto najgore da se menja stoperski par u sred sezone, ali jednostavno smo previse suplji. Cak do sad i nismo primali toliko golova (ne racunajuci cigane), ali su protivnici lako stvarali sanse. Hitno nam treba jedan Planic/Radovanovic + mlad igrac (Veselinovic) kao stoperski par!

Cigani su za 3 klase trenutno jaci, ali mi nismo smeli onako da spustimo gace.
Posle pauze ovo mora biti bolje!
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by KoKanidja »

Davno nas ovako neko nije ometlao. Svetlosnu godinu smo od njih, i sad se vidi kako je ovaj tim jadan.
Svi govore spora odbrana, jeste spora, ali kroz sredinu promaja nevidjena i odma stignu do ovih mucenika. Al zato je Huhumis odlican igrac i iako je tu mesec ipo dana, nije prosao pripreme :lol: Kako se nalupetao covek u jednoj recenici, pobrkalo mu se sve ili ga pomesao sa nekim :lol:

Opet nemamo nijednog trkaca u timu osim mozda Ezea, nema niko da moze da zapne.
Otkaz bi odma dao kondicionom treneru, a i glavnom bi visilo o koncu, jer ipak i on ima sa tim veze. Sa loptom nas pretrcavaju kao decu, nijedan sprint nismo dobili iako budemo u prednosti, dueli isto.
Takticki da ne govorim.
Totalna katastrofa.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Rabba »

Huhumis nije zadnji vezni. Imaš Mirkova, doveo si Ahčina, odlučio si da skineš ćega, sad prosipaš mudrost. Sve mi se manje sviđa Veselinović, da budem iskren, ali ga treba istrpeti do kraja sezone, po cenu ispadanja iz lige. Ko je radio selekciju igrača mora biti prvi oteran nasilno iz kluba(Ovo kažem zato što znam da je nije radio Veslinović :) )
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Marcello »

Da li neko zna koliko će Zlomislić pauzirati zbog povrede?
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by postman »

Jebem ja ekipu koja ne napravi faul ko svet protiv ekipe koja je značajno bolja. Jebi ga, crveni blizanac je trenutno dva koplja bolji. Zašto ? Znamo zašto. Najveći problem je što prvotimci koji nose Vošin dres nemaju predstavu koliko to pravim Slaninarima znači da se pobedi neki od blizanaca. Nema igrača iz naše škole, a i oni koji zalutaju iz podmlatka nemaju taj osećaj jer već nekoliko godina nismo konkurentni blizancima, klub se raspada po šavovima, pravih navijača je sve manje ( ne računam narko dilere i šačicu njihovih sledbenika) tako da me uopšte ne čudi što smo juče doživeli katastrofu. Već sam rekao, ova sezona je za mene propala i bilo bi čudo kada bismo se kvalifikovali u Evropu jer nam je sastav dibidus. Ako kojim slučajem postoji dekret da budemo četvrti bolje da ispadnemo u drugu ligu. Ne želim da nas izjednačavaju po nečasnim radnjama sa ostalim " stubovima srpstva". Sve je ovo na vrlo nezdravim nogama i toliko smo bolestan klub da smrdi koliko je trulo sve oko Vojvodine trenutno. Zato i ne idem već neko vreme na utakmice.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2038
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Jebo vas Bjedov sto ste ga doveli.Izasao na teren ko u karucama da sedi.Ja bih mu se odmah zahvalio. Mrs u picku materinu i to za primer ostalima.I to za sredinu terena ko je napisao sve je tacno, ne znaju da igraju u prostoru, naivni u duelu.Borba za plej off je realan domet ove ekipe, nesto malo iznad ili ispod zavisi ponajvise od srece dal ce nas pogledati il nece.Nikad mi nece biti jasno to gomilanje igraca.Bolje da odvojimo pare za 15-16 igraca i da doselekciju vrsimo iz nase skole kao nagradu omladincima koji se pokazu najboljim. Jurimo evropu, koju uzgred ni ne mozemo da igramo na nasem stadionu.Bar da je ona stoka na jugu urusila tribinu, pa da se krene sa kompletnim rusenjem.
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by torrente »

Lagana prijateljska...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9685
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Voja »

torrente wrote:Lagana prijateljska...
E sad,postavlja se pitanje,da li smo igrali laganu prijateljsku ili smo pruzili nas maksimum!?
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

Voja wrote:
torrente wrote:Lagana prijateljska...
E sad,postavlja se pitanje,da li smo igrali laganu prijateljsku ili smo pruzili nas maksimum!?
Jedno ne mora da isključi drugo, pogotovo kad vidimo gde smo i kao klub i igrački sad.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10670
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4

Post by Turija »

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/69002 ... -dimenzija" onclick="window.open(this.href);return false;
Ali, zasto se igralo tako meko?
Zasto samo 3 igraca su odigrala donekle (Djuricin, Eze i Antic)?
Da su igrali u napadu Gojkov i Gajic, a na zadnjem veznom Mirkov, bila bi sasvim druga prica.
Ovako, nepodnosljiva sramota.
Moglo se igrati protiv zvezde. Nije tacno da je bila druga dimenzija, trebalo je samo drugi igraci da istrce na teren: Veselinovic, Sanicanin, Mirkov, Gojkov, Gajic, Neskovic.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4

Post by Milan »

Показала је да има све, појединачни и групни квалитет, а уз то, због свега што је постигла на европској сцени, дерби је играла у идеалном моментуму за њу.


E moj derane... Pa igrala je Vojvodina protiv cigana i kada su postigli mnogo veći uspeh od plasmana u LŠ, pa ih je očetkala samo tako...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4

Post by Душан »

Milan wrote:
Показала је да има све, појединачни и групни квалитет, а уз то, због свега што је постигла на европској сцени, дерби је играла у идеалном моментуму за њу.


E moj derane... Pa igrala je Vojvodina protiv cigana i kada su postigli mnogo veći uspeh od plasmana u LŠ, pa ih je očetkala samo tako...
1:0 Веско Михаиловић
2:0 Којичић
3:0 Кунтић, довиђења европски прваци, пред крај Панчев дао гол тек толико да не иду кући с кромпиром. Због оваквих изјава о галактикосима би их закинуо за плату, па нек серендају следећи пут. Бољи јесу, али ви се господо нисте ни ознојили.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2038
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4

Post by churguzijanac »

To je sustina...U glavi previse respekta a i kako ne bi bilo kad nam je 80% tima iz BG ili ima veze sa blizancima. Tacno vidis ko u nasoj ekipi nema zent. Djuricin, Eze i Emil, eventualno Fofana i to je to. Eto upravi i treneru smernice na kome i kako treba da se gradi tim.

Edit: ne znam sto Veselinovic ne proba sa dva zadnja vezna, kad nam i ovako duva promaja.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4

Post by Rabba »

churguzijanac wrote:ne znam sto Veselinovic ne proba sa dva zadnja vezna, kad nam i ovako duva promaja.
Zato što nismo imali dva zadnja vezna u celoj ekipi. :D
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10670
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4

Post by Turija »

churguzijanac wrote:To je sustina...U glavi previse respekta a i kako ne bi bilo kad nam je 80% tima iz BG ili ima veze sa blizancima. Tacno vidis ko u nasoj ekipi nema zent. Djuricin, Eze i Emil, eventualno Fofana i to je to. Eto upravi i treneru smernice na kome i kako treba da se gradi tim.

Edit: ne znam sto Veselinovic ne proba sa dva zadnja vezna, kad nam i ovako duva promaja.
Potpuno se slazem. Ima on zadnjeg veznog Mirkova, ali nece da zna za njega.
Jos jedno moje zapazanje sa ove utakmice. Eze je pravio sou sa Stojkovicem. Mislim da ga niko nije toliko namucio i develvirao mu vrednost. Stojkovicev kvalitet je samo brzina i fizicka sprema, ali kad dodje brzo krilo, ogoli mu sve mane.
Kad bi Eze imao bolji prijem i kontrolu lopte, bio bi No1 krilo. Kakav Radonjic?
Eze bi bio krilo za najbolje evropske lige i najskuplji transfer za Vosu.
E sad, treba neko u Klubu da zna da ga napravi vrhunskim igracem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked