7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4 (1:2)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

7. kolo: VOJVODINA - cz 1:4 (1:2)

Post by Grof Žekula »

Бедно играмо, а бодове освајамо. Прође август, мало тога видесмо. Од свих у Клубу.
На почетку септембра, чека нас трећа везана утакмица на "Карађорђу", у недељу од 19 часова.

Са новајлима, пристиглим ове недеље, а без повређеног Зломислића - зна Веселиновић.
Остаје ли Веселиновић на клупи и даље - зна Управа.
Наших навијача на трибинама - зна Бог (неко други зна и да ли ће и колико исти, ако дођу, чекати од 21 час па надаље на њима).
Игра и резултат - мало је онима којима је (више) важно.

FKV – cz 1:4 (1:2)
0:1 – Pavkov 16’
1:1 – Đuričin 20’
1:2 – Ben 44’
1:3 – Ben 77’
1:4 – Babić 90’+1

FKV: Rockov (32’ N. Simić), A. Stojković, Graovac, Đorđević, Antić, Huhumis, Đuričin, Đurić, Milojević (59’ Arsić), Vinsent, Fofana (73’ Bjedov).

Cz: Borjan, F. Stojković, Degenek, Babić, Rodić (79’ Gobeljić), Jovičić, Jovančić, Kafu, Ben, Ebisilio (71’ Krstičić). Pavkov (28’ V. Simić).
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by ŠoneVoša »

Vreme je VOŠO! Šest mečeva su nas cigani dobili zaredom, dve godine ne znamo za pobedu! Vreme je da plava zvezda ponovo više sija od crvene znate koje.

Mislim da ovaj tim to može!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Rabba »

ŠoneVoša wrote:Vreme je VOŠO! Šest mečeva su nas cigani dobili zaredom, dve godine ne znamo za pobedu! Vreme je da plava zvezda ponovo više sija od crvene znate koje.

Mislim da ovaj tim to može!
Šališ se, zar ne?
N13 wrote:Zasto bi se salio?

I ja imam osecaj da cemo ih dobiti. Sve mi se cini da je ovo ona sezona kao i neke prethodne kada smo blizancima redovno uzimali bodove, a muku mucili sa drugim timovima.
Posle bog zna koliko godina imaju jači tim od nas. Posle bog zna koliko godina nikad manje interesovanje za ovu utakmicu. Entuzijazma nula. Ko će da ih pogura ka pobedi, protiv objektivno jače ekipe?
Last edited by Rabba on Tue Aug 28, 2018 2:59 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by N13 »

Zasto bi se salio?

I ja imam osecaj da cemo ih dobiti. Sve mi se cini da je ovo ona sezona kao i neke prethodne kada smo blizancima redovno uzimali bodove, a muku mucili sa drugim timovima.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by gospodinFKV »

Lagana prijateljska, da trener cestita njegovoj zvezdi na evropskoj jeseni.

Gol cemo mozda dati, vise od njih sigurno necemo, ali dobro...utiske cemo sumirati do sitnih sati na stadionu, jer smo septicka jama od drzave i sistema. :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Voja »

Supic-Babic-Jovancic,Meleg-Pavkov vs Antic-Arsic-Zlomislic-Fofana.... koji su ovde nasi? Za koga navijati? :mrgreen:

Jbt,sad nabrajajuci ova imena uhvatih sebe da i ne znam svih 11 imena u nasem timu :oops: :mrgreen:
Image
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Протомајстор »

Voja wrote:Supic-Babic-Jovancic,Meleg-Pavkov vs Antic-Arsic-Zlomislic-Fofana.... koji su ovde nasi? Za koga navijati? :mrgreen:
Није ли тако већ трећу утакмицу заредом на Карађорђу?
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by newnowapv »

Ko u nedelju ide na stadion, neka dooobro pripremi zeludac....
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by N13 »

Ima li kakvih novosti u vezi bojkota?

Najiskrenije se nadam da nece doci do toga... ne znam, podrzavam akcije protiv zadrzavanja domacih navijaca, ali ne bih ostavio igrace bez podrske protiv cigana, pa makar pod cenu da stojim 2 sata posle utakmice.

Kakvi god da su igraci, uprava, i drugi... protiv blizanaca podrska mora biti maksimalna.
A bojkote i slicne akcije nastaviti na drugim utakmicama.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Neizlecivi »

НОВОСАЂАНИ, БОЈКОТ!
Поводом неразумног и непринципијелног понашања полиције према грађанима Новог Сада привржених фудбалском клубу Војводина, који се првенствено односи на ускраћивање наших основних људских права након завршетка утакмица на стадиону „Карађорђе“, обавештавамо читаву спортску јавност да, по први пут у 104 године дугој историји ФК Војводина, наш клуб на предстојећем дербију против црвене звезде неће имати подршку својих присталица.
Током претходне две недеље, својим деловањем и активностима смо указали на проблем са којим се годинама суочавају сви војводинаши, а то је да након утакмица свог тима на „Карађорђу“ бивамо затворени на стадиону, некад и по читава два сата након меча. У таквим ситуацијама, често нам није дозвољено чак ни да користимо тоалет, а овакве полицијске тортуре нису поштеђени ни деца, као ни наши старији суграђани и гледаоци који пате од хроничних обољења...
У вези са нашим апелом, у претходном периоду није се огласио нико од надлежних органа и нема никаквих назнака да ће по овом питању на мечу против црвене звезде ишта бити другачије него што је било претходних година. Међутим, оно што нас посебно боли и погађа јесте то што чак ни управа ФК Војводина није показала скоро никакву заинтересованост за решавање овог проблема, а такав индиферентан приступ и однос према грађанима Новог Сада привржених ФК Војводина је нешто што свакако нисмо очекивали од руководства клуба са тако дугом и богатом историјом.
Због свега наведеног, позивамо све којима је грб Војводине у срцу да не присуствују предстојећем мечу Супер лиге Србије између Војводине и црвене звезде, јер би то значило да пристајемо на досадашње малтретирање војводинаша од стране полиције и да смо сагласни са тим да се војводинаши на „Карађорђу“ третирају као грађани другог реда, док се навијачима наших највећих ривала толико излази у сусрет да се за њих чак отварају посебне капије на стадиону, помера се термин утакмице како би се уклопио са редом вожње возова и аутобуса, а оно што је до сада незабележено у свету спорта јесте то да ће, на предстојећој утакмици, навијачи црвене звезде на трибину улазити кроз рестриктивни простор код јужне трибине, којем по прописима и правилима приступ смеју да имају само службена лица. Као највећи парадокс у свему томе, фудбалери Војводине ће до своје свлачионице морати да пролазе кроз навијаче гостујућег тима, што их практично чини гостима на сопственом стадиону.
У исто време, наглашавамо да то што нећемо присуствовати утакмици против црвене звезде не значи да нам није стало до успеха и резултата нашег тима, те такође позивамо војводинаше да у суботу, првог септембра, у 18:30 часова дођу на „Карађорђе“ у што већем броју и пруже подршку фудбалерима Војводине на последњем тренингу пред меч против црвене звезде, како бисмо свима ставили до знања да је одлука о бојкоту само неизбежан чин у покушају да се изборимо за своја права, али да ћемо и убудуће, као и увек до сада, остати уз наш вољени клуб.
Грађани Новог Сада привржени ФК Војводина
Po meni ovo i jeste za bojkot. Jos nekako da razumem da maltretiraju navijace, ali ovo je haos.
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by LIMAN »

U subotu, svi na Karadjordje! U nedelju nek ga duvaju cigani i policija, ionako su koalicija.

Edit: i nasa nesposobna, nezainteresovana uprava.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by naseljekolumbija »

Иако подржавам протест и бојкот не могу да се помирим са чињеницом да ће они у недељу заправо бити домаћини на нашем стадиону, да ће славити, курчити се а да им ниједан звиждук и негодовање неће бити упућено- :cry: само ће им шатра и печени во поред терена фалити за укупни ужитак...
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by N13 »

naseljekolumbija wrote:Иако подржавам протест и бојкот не могу да се помирим са чињеницом да ће они у недељу заправо бити домаћини на нашем стадиону, да ће славити, курчити се а да им ниједан звиждук и негодовање неће бити упућено- :cry: само ће им шатра и печени во поред терена фалити за укупни ужитак...
Slazem se... i dalje nadam da ce se nesto promeniti do nedelje.
Podrzavam proteste, ali ovo ide ciganima u korist.
Ne mogu da verujem da je upravi problem samo da se javno oglasi i stane na nasu stranu!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by Salvador »

Podrska za bojkot!
Ovo sve je izgubilo svaki smisao, sa klubom koji nema snage da zastiti svoje navijace i tzv. gradonacelnikom koji za gradske pare slavi zvezdine pobede.

P.S. Uopste se ne slazem da ovo ciganima ide u korist. Samo bi nama islo u stetu da u ovakvoj situaciji polovicno dodjemo na stadion (jer se mnogima sigurno smucilo da prisustvuju ponizavanju od strane 'domace' policije i kluba koji za to ne mari).
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - cz, nedelja 19h

Post by churguzijanac »

Srce i dusa ima da me bole ako ne budem otisao na utakmicu... Samo ciganima dajemo vetar u ledja. I ovako im svi zivi pomazu, sad cemo i mi da im olaksamo nasim ne prisustvom.
Locked