6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:0)

User avatar
salefkv
Posts: 597
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by salefkv »

Stamenic za 30 minuta pokazao vise nego nasa krila za 6 utakmica, za Mesarovica i Milojevica je klasa. :cekicanje: :dedica:
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by postman »

Proleter apsolutno nije lošiji od nas.Pola njihovih igrača bi bez problema moglo igrati u našoj prvoj postavi. Oba štopera su im dobra, Tanasin je bolji od ovog nesretnog Aranđela, Čović zna da igra, ali je strašno bezobrazan. Svi znamo koliko je Boba Novaković dobar igrač, a Mirosavljev je lično Levandovski za Fofanu što se tiče primanja i građenja lopte. A Stamenića nikad neću prežaliti što nije postao oslonac Vošine igre. Znam malog lično i znam kakav je talenat, ali , nažalost znam i kakvu "ludu glavu" ima. Inače, on nam je mogao zabiti u 94. minutu...Naši - blagi užas, jedino Eze, Rockov i donekle Đurić. Ostali kriminalni. Gojkov - 0 bodova, jedino borben, ne može da pređe igrača. Milojević ne znam ni da li je igrao, Mesarović - ovo mu je još jedna od boljih partija, onda mož misliti kakav je talenat. Ne znam šta je sa Arsićem, totalno je van forme. Antić grozan, jedan od gorih fudbalera koji je nosio crveno-beli dres. Štoperi, nesigurni jako. Sve u svemu, već sam ranije rekao, bićemo na ivici plej ofa i plej auta. Takav nam je kvalitet i kapacitet. Treneru zameram što ne daje šansu i ostalim igračima, mada ne verujem da bi se kvalitet igre podigao, jer su sve u svemu - svi teški dunsteri. Čast izuzecima - Rockovu i Ezeu, možda Đuriću i ARsiću takođe, ostali ne bi imali mesta u CZ sa Najlona u vreme dok sam tamo igrao. Toliko...
lazarr
Posts: 815
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by lazarr »

U najkraćem....... jad i beda!
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by borkovic »

Ocajno,najlosije do sada,bez konkretne igre,krene se u napad dosta dobro i onda gnjavaza,ne razumem zbog cega!?Proleter,onakav kakav je bio i do sada,dosadan,igracki izuzetno tanak ali borben i disciplinovan,sa jednim pravim igracem Covicem i desetoricom manje vise vojnicki discipnovanih,niko se sa njima nece naigrati fudbala,tako je bilo sa Vozdovcem i sa Napretkom i veceras sa nama.Djuric i Eze dobri ,odbrana uglavnom isto takva,svi ostali u vezi i napadu ispodprosecni.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by churguzijanac »

Pored toga sto smo limitirana ekipa,mi zapravo i nismo ekipa...Arsic najvise komentarise i zamera igracima u toku igre.Bolje da cuva energiju i da ne masi zicere.I Mesarevic danas sa 10m neometan sutira kao drvoseca, da ne kazem kao bek.Savrseno prebaci sa jedne strane terena na drugu, a na 10m od gola tako glupo udari po lopti.To mi nikad nece biti jasno.Imali smo srece danas.Od silne zelje da se sto pre uigramo, mi sve neuigraniji u linijama, a i izmedju linija.Mali milojevic je nekako mnogo vise obecavao.Mekan je u duelu, da ne kazem najmeksi.Videcemo kako ce to izgledati protiv cigana.Trebalo bi manje nervoze da bude, jer favoriti nismo.Samo, iskreno bas i ne znam na cemu da zasnivam optimizam.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Danilo »

Jesu nasi kriminal, al ne preterujte za Stamenica , nista bolji od nasih zvezdica
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Voja »

Danilo wrote:Jesu nasi kriminal, al ne preterujte za Stamenica
Nisam u Proleteru video niti jednog igraca koji je bar na neki nacin zanimljiv
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Turija »

Ne razumem zamerke Gojkovu?
U onakvoj igri bez igre, na toj poziciji nije mogao vise.
Dao je majstorski gol, a veliko je pitanje da li je bio ofsajd???
Svojom igrom unosi i ono sto fali Vojvodini - tempo, agresivnost i rezon.
PS
Vojo, stoperi su im bolji od nasih. Ostali ne ostavljaju nikakv utisak.
Mirosavljev mozda, samo nije bilo prilike da se cfor pokaze. Nije nista slabiji od Fafane.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Voja »

Turija wrote:Ne razumem zamerke Gojkovu?
U onakvoj igri bez igre, na toj poziciji nije mogao vise.
Dao je majstorski gol, a veliko je pitanje da li je bio ofsajd???
Svojom igrom unosi i ono sto fali Vojvodini - tempo, agresivnost i rezon.
Prvi put vidim kako uopste izgleda taj igrac i ovo malo sto sam gledao - nije prosao probu :mrgreen: Mada,za razliku od uprave,dajem i drugu sansu.
Koja je uopste njegova pozicija na terenu!? Kao pojava mi deluje kao miks Mitosevica,Belica i Kozosa :)
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Turija »

Gojkov je krilo koje zna da prodje lako 1 na 1, da centrira ili doda kako treba. Inace, vrlo je nizak rastom, ali veoma neugodan po protivnika. Igra brzo i rezonski. Ali moras imati i saigrace da te prate.
Meni se dopada, iako je prvi utisak bio: Boze, gde su ovog sad iscackali.
Medjutim, uvericete se i vi. Samo je potrebno vreme.
Last edited by Turija on Fri Aug 24, 2018 11:46 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by churguzijanac »

Mali gojkov uopste nije sporan...Problem je sto nam i na drugim pozicijama fale osvezenja.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Karlsson »

Gojkov jeste odigrao i više nego dobro zadnjih nekoliko utakmica bez obzira što je ulazio kao rezerva. Ali večeras nije ostavio neki poseban utisak na mene.
No voleo bih da vidim njega i Đuričina na krilima protiv cigana i Ezea u špicu.
Mislim da bi to bio najbrži i najpokretniji napad u ligi.

Nego jel zna neko koliko je ozbiljna povreda Zlomislića?
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by tulip »

@Karlsson
Odlično zapažanje za naš napad! Ali šta ćemo sa odbranom kada budemo igrali sa ekipama iz gornje polovine tabele? Proleter je samo jednu šansu stvorio iz svoje akcije i to je ta poslednja šansa na utakmici u 95. minutu. Sve ostale prilike su im omogućili naši štoperi i desni bek: Graovac, Đorđević i Stojković!
Trener je izjavio pravdajući nerešen rezultat u prvom kolu protiv Lučana kako nije mogao da računa na Graovca i kako ćemo tek videti da on pravi razliku na terenu. Videli smo da Graovac pravi razliku na terenu u korist naših slabašnih protivnika, ali naša je sreća što je tu 'razliku' do sada pokrivao Rockov! Ovo se odnosi se na poslednje tri utakmice: u Šapcu, kao i protiv bačke i proletera na Karađorđu.
DAJ GOL!!!
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by N13 »

Taj Graovac potpuno razocarenje. Odbrana nam je ubedljivo najslabiji deo tima, protivnici prelako dolaze do gol sansi. I svaki centarsut je opasnost.
Kako nam fali neko kao Radovanovic ili Planic..

Eze u odlicnoj formi, treba ga iskoristiti protiv cigana.
Gojkov je odlican. Juce nije bio na nivou (kao niko drugi) ali ima tu fudbalsku lucidnost. Kod njega mi se najvise svidja sto je jedini koji kad odigra pas, ne ostane ukopan u mestu, vec trci sprint u prostor i trazi loptu. Jedini nedostatak mu je snaga, pa ne pretrci toliko lako protivnika, iako ima tehniku.

U svakom slucaju, igra slaba, pobedom treba biti zadovoljan.
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by fraxmanutd »

Пошто видим да увек мучите муку око тога да нађете пренос (када је на Арени), ајде да вам помогнем мало.
Ко год има "паметни" телефон (андроид), има апликација "Mobdro"која вам омогућава да на телефону гледате то.
Поред свих Арена канала, имате све Спортклуб канале и још много, много страних канала. Тако да поред ових наших, можете да гледате шта год вас занима...
Можете је скинути на следећем линку: https://www.mobdro.sc/installation" onclick="window.open(this.href);return false;

Битно је да знате да је нема на Play Store-у, него је само овако можете набавити. Moрате је скинути ручно!
Могу да је користе само они који имају Андроид верзију новију од верзије 4.2, значи већина вас.
Важно је и то да знате да ћете моћи да је инсталирате ако вам је "чекирана" опција "Unknown sources" тачније да дозволите да се инсталира апликација од непознатог извора. Ако је неко инсталирао апликацију од неке кладионице, зна о чему се ради :)

Такође, ово исто можете да користите и на рачунару. Потребно је прво да скинете и инсталирате андроид симулатор на рачунару са следећег линка: https://www.bignox.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Не знам само које све верзије Windows-a подржава.
Када га покренете, у њему отворите претраживач и са првог линка скинете апликацију и инсталирате је као што сам горе објаснио. Тако можете да гледате то исто и на рачунару...

Има некад нека реклама, али није страшно, фино ради. Ја је користим већ више од годину дана...
Срећно! :)

Што се саме утакмице тиче, све је мање више речено. Доста то тешко иде, надам се бољем... :cheers:
Last edited by fraxmanutd on Sat Aug 25, 2018 12:47 pm, edited 2 times in total.
Банат цео, црвено бео!
Locked