6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:0)

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Turija »

Ako moze jedna informacija: koje igrace je trener Veselinovic sinoc imao na klupi?
Bilo bi zanimljivo saznati.Recimo i iz aspekta zadnjeg veznog (Mirkov?), nase odbrane i celog veznog reda.
Protiv Backe nismo imali nikog iz veznog reda na klupi (ako Gojkova ne smatramo veznim), pa je Milojevic prebacen u sredinu, a vidimo da je i sinoc igrao na toj poziciji (dosta slabo).
Ako se Zlomislic ne oporavi, ko ce biti zadnji vezni protiv zvezde? Djuric? Hmm. Ko je onda plej?
Mesarovic? A, joj, kuku nama, jos uz ovakvu odbranu, bez skoka i duel igre.
Bojim se da cemo biti smesni, jer ovo sinoc je bio gradski derbi, kao Index-Borac Klisa, sto se kvaliteta igre tice.
Last edited by Turija on Sat Aug 25, 2018 12:47 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by newnowapv »

Arsic, Gojkov, Gajic, Lazarevic, Devetak i Veselinovic su bili na klupi...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Turija »

Da li se zna koja je pozicija Devetka u odbrani? Bek, stoper?
Meni ova klupa deluje dosta nerezonska u smislu odbrane i veznog reda. Dva beka ili 2 stopera i jedan nazovi plej, bez zadnjeg veznog.
Zato su i izvrsene samo 2 izmene, od toga jedna prinudna. Onu u 90 minutu, ne smatram izmenom, jer je to trebalo uraditi u 60-om. Ili cak, ako je Fofana virozan, nije trebao ni poceti. Isto i Djordjevic.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by newnowapv »

Turija wrote:Da li se zna koja je pozicija Devetka u odbrani? Bek, stoper?
Valjda igra obe pozicije, levog beka i stopera...
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by CRD FCV »

Ова утакмица ме је подсетила зашто нисам дуго стадион обилазио. Нека ми неко објасни који се спорт то јуче играо на Карађорђу? Препознао сам само 5 играча од целе поставе са клупом. Ко су ти играчи ако се то може тако назвати. Шта је то Војводина, тачније шта су то навијачи дозволили да се деси са њом? Зар од екипе које су се сви плашили да спаднемо на ниво неког металца или не дај боже бежаније?
Хтели то да признате или не, али од одласка оног ћелавог и јужне бачке ми смо у тешком каналу. Тада је било неке визије, енергије, сада је од свега тога остала прича.
Изашао сам са запада у 80. минуту, а хоће ли неко објаснити чему то? Протест против управе? Исте управе коју су навијачи довели по ко зна који пут и у којој у управном одбору седе исти ти навијачи? Испада ли то да је протест уперен против нас самих?
Ово што нам се представља као наша Воша је ништа друго до обична врећа г...на, нити фудбала нити идеје а најмање наде да ће бити боље у неко време. Жао ми је само што не могу без ње. Ал макар се на стадион не мора.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Voja »

CRD FCV wrote: Изашао сам са запада у 80. минуту, а хоће ли неко објаснити чему то? Протест против управе? Исте управе коју су навијачи довели по ко зна који пут и у којој у управном одбору седе исти ти навијачи? Испада ли то да је протест уперен против нас самих?
iskreno,meni deluje kao savrsena podloga za izjavu trenera posle sledeceg (a znamo i sa kim) meca "izgubili smo jer smo bili liseni pomoci nasih navijaca". I svi zadovoljni!!!
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Red Marquis »

Mene interesuje šta je plan kada se, a to je realno za očekivati, cigani puste opet prvi kući? Jel počinje pravi bojkot i nedolazak ili se nastavljaju ovakvi odlasci dok se nešto ne promeni...ili se počinje terati uprava čije su deo? Ako se nastavi dolaziti na utakmice pokazaće se samo nedoslednost ništa drugo.
Naravno da sam izašao 10 minuta ranije kao i prošli put, ali nadam se da je ovo neko promislio do kraja...

A nemojte samo Zbiljića i energiju molim vas pominjati. Osim ako se pod viziju ne smatra to da Ultra Kop ima pune ruke posla.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by gospodinFKV »

Red Marquis wrote: Osim ako se pod viziju ne smatra to da Ultra Kop ima pune ruke posla.
Zamisli da ti magarci dobiju da rade renoviranje stadiona. Dostigli bismo vrhunac apsurda... :dance2:
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Milan »

fraxmanutd wrote:Пошто видим да увек мучите муку око тога да нађете пренос (када је на Арени), ајде да вам помогнем мало.
Hvala, ali nemam android. :) Probacu sledeci put na kompu ako budem u prilici. Mozda da moderatori premeste ovaj post u neku drugu temu, da ne nestane sa zastareloscu ove...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by churguzijanac »

Vid kojim iskazujemo protest je prilicno naivan, prvo sto nikad svi nece izaci sa stadiona,samim tim protest gubi na tezini. Drugo izlazis 10 min pred kraj i ostavljas ekipu bez podrske.Uopste ne osudjujem one koji su ostali, jer nacin na koji se borimo protiv maltretiranja je smesan.Meni je potpuna nebuloza da ostavimo ekipu bez podrske protiv ciganije, makar cekao sat vremena da izadjem.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Ken mahniti »

I ja se iskreno nadam da je ovu sagu neko ipak osmislio do kraja jer ćemo zaista napraviti neviđenu glupost.Što se našeg fudbala tiče ko lud ko zbunjen.U prva tri kola smo igrali lepršavo sa puno šansi i nikako da pobedimo.Sad sa krš fudbalom uzmemo 7 bodova u tri kola.Pa izvinte nek igramo još groznije ako ćemo pobeđivati.Ja nemam ništa protiv.
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Grouch »

CRD FCV wrote: Изашао сам са запада у 80. минуту, а хоће ли неко објаснити чему то? Протест против управе? Исте управе коју су навијачи довели по ко зна који пут и у којој у управном одбору седе исти ти навијачи? Испада ли то да је протест уперен против нас самих?
Desetak dana se prica o tome,na svim mogucim vestima,na flajerima na prosloj i na ovoj utakmici,ovde na sajtu itd a tebi i dalje nije jasno zasto se izlazi u 80.min?!Odakle ti sad uprava,odakle ti to da je protest protiv nas samih,sta god to znacilo?!Jel moguce da si sve ovo gore navedeno nekako promasio pa si pao sa Marsa u petak na stadion?Protestuje se zbog nicim izazvanog skandaloznog ponasanja policije koje se samo pogorsava.Ovde je istaknuto zadrzavanje posle utakmice ali mislim da ima mnogo gorih stvari:pojedinci u uniformi dozvoljavaju sebi da maltretiraju decu ili da citavoj tribini zabranjuje odlazak u wc,kao da smo u logoru i jos milion takvih primera bahacenja bez ikakvog razloga, a vrlo dobro znaju da se prema njima ponasamo sasvim korektno za razliku od onog sljama koji se skupi kad igra jedan od blizanaca i kojima ne smeju kartu da traze.Valjda ti je sad malo jasnije.Krajnje je vreme bilo za ovakav protest,maltretiraju nas na tribinama,maltretiraju nas na terenu(trenutno nemaju potrebe ali bice i toga opet ako bude trebalo).Jedino mogu da se slozim da je mozda malo bezveze da izlazimo na kraju umesto da recimo kasnimo na ulazak ili propustimo prvo poluvreme,ali to su manje bitni detalji i treba da je sramota svakoga ko nije izasao.Krajnje je vreme i da se uprava seti da su navijaci najbitniji deo fudbala i da stane iza njihovih razumnih zahteva,da inicira neki sastanak sa policijom i da se rese osnovne stvari.Uostalom novim zakonom su redarskoj sluzbi data poprilicno velika ovlascenja i policija bi trebala da se petlja jedino kod nekih eventualnih vecih sranja.Ako ne ispostuju ovo oko izlaska jedini ispravan korak uprave je da zakljuca sve domace tribine protiv crvenog blizanca.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Marcello »

Problem je u tome, što ne postoji solidarnost među nama samima. Uzmimo primer Zapada. Protiv crnog šljama držali su zatvorene samo 5. i 6. sektor, dakle, samo onaj gde je malo "temperamentnija" slaninarska ekipa. Ovi ostali su izašli, ruku pod ruku sa grobarima, tj. Zabranjenima. I, tipično novosadski - zašto bih se ja bunio, kad su mene pustili? Baš me briga za one tamo, do severa. A, nisu videli sliku devojčice, od cca 6-7 godina, na ne više od 5 stepeni Celzijusovih, koja stoji 45 minuta sa mamom, a ispred nje - kornjača. Kakvu sliku je to dete ponelo sa utakmice??? Da li će opet doći?!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Limanac FKV »

@Grouch Bice zanimljivo videti gde ce smestiti cigane, s obzirom da na istok svakako ne mogu a verovatno ni na jug, zbog promenade.
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by N13 »

Limanac FKV wrote:@Grouch Bice zanimljivo videti gde ce smestiti cigane, s obzirom da na istok svakako ne mogu a verovatno ni na jug, zbog promenade.
Drzace ih deo na jugu, deo na zapadu, gde bi drugo... Da se jos bolje medjusobno dozivaju
Ko nas je*e, sami smo krivi kad ne mozemo napuniti ni pola zapada.
Da nas ima dovoljno da napunimo zapad, ne bi cigani mogli prici tom zapadu.
To je uspelo samo jednom, da se ja secam... kada je Bata dozvolio preuzimanje karata za zapad samo onima koji su isli na finale kupa pre toga. Tad ni jednog jedinog cigana nije bilo na zapadu, a bio je krcat.
Zivim za dan da se tako nesto ponovi... da stoka sa druge strane vice 'javi se zapad', a na zapadu muk.
Locked