6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Karlsson »

Meni nije jasno zašto mnogi govore kako treba pustiti Veselinovića da radi svoj posao, da mu treba vremena i sve uprvkos lošim rezultatima, a za mnogo manje smo terali iz kluba i Vanića i Stolicu.
Valjda Veselinović ima mnogo više kredita, jer mu je biografija ''čista'', ali kakve mi zaista koristi imamo od toga?
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by naseljekolumbija »

Karlsson wrote:Meni nije jasno zašto mnogi govore kako treba pustiti Veselinovića da radi svoj posao, da mu treba vremena i sve uprvkos lošim rezultatima, a za mnogo manje smo terali iz kluba i Vanića i Stolicu.
Valjda Veselinović ima mnogo više kredita, jer mu je biografija ''čista'', ali kakve mi zaista koristi imamo od toga?
ма лик је спрдња, кад му се повредио његов зломисла брже-боље је убацио арсића који је још гори.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by tulip »

Na razglasu neka rege muzika na poluvremenu. Tvrdim da bi omladinci koji su juče pobedili 9-1, ostvarili prednost već u ovom prvom poluvremenu. Njih pojačati Mlađom Devetakom, Rašom Veselinovićem i Gajićem i to je ekipa koju bismo svi rado gledali. Tvrdoglavi trener što forsira svojih 13 igrača neka izvede ako sme na crtu svoju ekipu omladincima. Da se skinu maske.
DAJ GOL!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Radoye »

Milan wrote:Radoye, jesi li se nakacio na neki?
Ma nisam, na poslu sam, mislio sam da cu moci da pratim ali mi uletelo nesto pa ne mogu, samo sam dosao rezultat da proverim... :|
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Turija »

Da prenesem jedan nedavni komentar citaoca Dnevnika, na tekst o Vosi:
Ovi ce se uigravati do kraja prvenstva.
Ja bih mogao dodati:
Ovi sto vise igraju zajedno, sve su neuigraniji.
A trener ne popusta. Igraju izabrana imena, a ne pozicije igraca.
Pozicije se miksuju sa unapred izabranim imenima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by churguzijanac »

Svaka ti je na mestu Turija.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Turija »

Jooj, kakve su rupetine, ovi nasi stoperi :frown:
A Mesarovic se mora prvo kucno vaspitati, pa posle fudbalski. Em je izgubio loptu kod nase kontre i onda povukao protivnika za ruku, kad je Eze utrcao i dao gol. Da je Mazic to video, mogao nam je 'ladno ponistiti gol.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Milan »

Evo Turija, a ti kazes da nece da daju sansu Gajicu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Karlsson »

Ponovo više sreće nego pameti.

Skroz izjednačena utakmica.

Proleter je iskreno zaslužio bod.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Turija »

Milan wrote:Evo Turija, a ti kazes da nece da daju sansu Gajicu...
Da, da. Mesarovic 89 minuta, Gajic 1+.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Milan »

Taj bezobrazluk mi nikada nije bio jasan.

Inace, ovo malo sto sam pohvatao prenosa... Prilicno slabo. Nastavljamo seriju izlazenja pred golmana i pocetnickih zavrsnica.

Mislio sam da se neko zajebava ovde u vezi sa prekrecenim grbovima na malom jugu... Je l' moguce da je neko to stvarno uradio?! :o Voleo bih da cujem objasnjenje...


Kakav je bio zapad u 80. minutu?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Marcello »

Zapad je u 80. minutu bio sraman. Izašlo je nas 10%. Ako su ti, što su ostali, zaista "naši" - onda neka im se cigani šire u nedelju. Mene boli ćošak, meni je savest mirna.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Voja »

Jedna od najdosadnijih i najlosijih utakmica koju sam gledao u poslednjih nekoliko godina,a gledao sam bas bas svasta,i kad pogledas da je vecina igraca na terenu igrala u Vojvodini,slika postaje jos tuznija. Ovde je X bio najrealniji,tako da mozemo slobodno reci da smo profitirali
Image
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Danilo »

Nase utakmice u ovih 6 kola sve iste, jadne ,mucne , bezidejne...Kako smo mi dobili tako su mogli i protivnici
6 utakmica Stojkovic ocajan, Milojevic ocajan , verovatno igra zbog tate,Fofana ocajan...sta za ove druge da kazem, neki prosek, po meni sve igraci za Macvu, Backu...
Nemamo mi igrace za nesto vise ili za velicinu i istoriju naseg kluba
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA, petak u 20h

Post by Neizlecivi »

Marcello wrote:Zapad je u 80. minutu bio sraman. Izašlo je nas 10%. Ako su ti, što su ostali, zaista "naši" - onda neka im se cigani šire u nedelju. Mene boli ćošak, meni je savest mirna.
Ja sam isti utisak imao i na prethodnoj utakmici. Od svega, najradije bih preskocio mucenje sledeceg vikenda i kidanje svojih zivaca zarad jos jednog verovatnog ponizvanja nas navijaca.
Najgora publika ubedljivo na celom svetu smo. Kada kazem publika, iskreno mislim uglavnom na ove "simpatizere" sa zapada. Tim ljudima je mrsko da aplaudiraju, a kamoli da podrze akciju izlaskom sa stadiona 10 minuta ranije. Zato isto tako nece ostati 3 minuta nakon sudijskog zvizduka da pozdrave igrace, nego ce vec u 90. minutu bez obzira na rezultat krenuti da "izbegnu guzvu"... Nadam se da se niko nece uvrediti, ali cekam neopisivo da opet otvore istok. Zapad sam bukvalno poceo da izbegavam i postao mi je bas antipatican. Sticem utisak da je skup ljudi koje sam opisao iznad i drugih, koji dodju da navijaju za Vosu, pruzaju podrsku, koja nazalost iz nekih razloga na tekmama protiv Backe, Radnika iz Surdulice, Cukarickog i slicnih preraste u "Zvezdu da mi ponude...", "Grobare da je*emo" itd... Ako si dosao makar na tekmama protiv drugih pevaj samo i iskljucivo svom klubu, a protiv blizanaca se makar potrudi da malo vise navijas za svoj klub nego sto vredjas njih, koji su slozicemo se neopevana gamad. Tu si zbog Vose, ne zbog sektasa. Opet, nadam se da se niko nece uvrediti, jer sam zaista razoracan po 100. put reakcijom svih ljudi kojima je Vojvodina u srcu, a takodje mislim da je i severna tribina mogla prozvati zapad direktnije u tih poslednjih par minuta i pozvati ih da se izadje sa stadiona.
Da nisam ovakav debil i moron, pa sveki vikend dodjem da sam sebe nerviram, verovao bih da cu zaista preskociti sledecu tekmu, ovako...

Sto se tice tekma ovo ni na sta ne lici i pukom srecom smo pobedili. Mesarovic nista zivo pokazao nije. Ima osnovno fudbalsko znjanje, prijem, pas, cak bih rekao i solidan sut, ali je toliko spor, toliko davi loptu, toliko je mlitav u duelu, da sve ove stvari koje ima da kazemo padaju u vodu i izgleda krs na terenu. Od svih igraca jedini koji je tekmu odigrao dobro po meni je Eze. I dodao bih jos Djurica, koji je pokupio gomilu lopti na sredini. Arsic solidan u odnosu na prethodnu tekmu, ali i dalje slabo. Arandjel ne moze da se sastavi, a ja od njega i dalje ocekujem da moze mnogo vise. Antic isto tanji nego proslu utakmicu. Stoperi tu i tamo... Fofana ovaj put bas los, ne znam dal je duel dobio ijedan. Milojevicu falu mnogo snage i brzine...
Nismo neku ozbiljnu sansu stvorili. Ne znam bas ni da su oni, ali svejedno. Fudbal do jaja spor. Bukvalno na granici gledanosti. Pomolimo se do sledeceg vikenda...
Locked