5. kolo: VOJVODINA - Bačka 2:0 (0:0)

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by Neizlecivi »

Meč između Vojvodine i OFK Bačke igra se sutra od 20 časova na “Karađorđu”, a ulaznice za ovaj meč prodavaće se po ceni od 300 (zapad) i 100 dinara (sever). Ulaznice za zapad prodavaće se na glavnoj blagajni stadiona (između zapadne i južne tribine), dok će se ulaznice za sever prodavati u prostorijama navijačke grupe Firma na severnoj tribini stadiona. Blagajne će biti otvorene na dan meča, najkasnije sat vremena pre početka utakmice.

Zbog radova na izgradnji tržnog centra “Promenada”, istočna tribina “Karađorđa” biće zatvorena za ovu utakmicu, a svi vlasnici sezonskih ulaznica za istok će sa tom kartom na ovom meču moći slobodno da uđu na zapadnu ili severnu tribinu.
Takodje najavljen je protest zbog dugogodisnjeg maltretiranja svih navijaca Vojvodine kako kod kuce, tako i na gostujucim stadionima. Najavljeno je da ce se z protesta izaci sa stadiona u 80. minutu.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by Maki »

Potrebno je samo pre toga da dođemo...
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by Grouch »

Odlican potez da se skrene paznja na skandalozno ponasanje policije prema navijacima(vecina njih se skandalozno ponasa i bilo gde drugde).Oni koji bi trebalo da se drze zakona ko pijani plota ga krse na bezbroj nacina.Ne znam sta je tim ljudima u glavi da maltretiraju sopstvene sugradjane bez ikakvog razloga?Dokle ta bahatost i zbog cega?U 99% slucajeva bukvalno nema nikakvih incidenata,nikakvih sranja a oni stalno nesto burgijaju.Njima je cilj valjda da bude sranja umesto da im je cilj upravo suprotan.Pa na prosloj utakmici ljudima nisu dali da idu u klonju???Sramotno i ispod casti iole normalnom coveku.Ni deca im nisu sveta.Pre par utakmica mali od 10-ak godina se usro ziv jer ga je kornjaca bahato ispitivala kao da je Al Kapone.Nista nije uradio.Ima milion takvih slucajeva.Jedan od najozbiljnijih je njihovo totalno ignorisanje direktnog krsenja zakona kada gostujuci navijaci ulaze na tribinu koja je namenjena domacim-sto je krivicno delo i sto potencijalno moze da preraste u tragediju.Ako dodje do bojkota sa ciganima veoma je bitno i da klub stane iza navijaca i da zakljuca sve domace tribine-istok,zapad i sever.
User avatar
LIMAN
Posts: 197
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by LIMAN »

I ne samo sto nas drze zakljucane na stadionu po sat vremena posle DOMACE utakmice, nego i kad se izadje sa stadiona, zatvore pola okolnih ulica i prilaza, ja sam proslu utakmicu sa ciganima morao do limana da idem kroz Spens, i to na izlaz gde je pekara Zeki jer su kornjace preprecile sve moguce puteve. I ne Grouch, to vecinom nisu nasi sugradjani, dok sam se svadjao sa cetvoricom koji meni i drugaru nisu dali da prodjemo onim stepenicama preko Spensa, po naglasku i recniku garantujem ti da su sve samo ne sugradjani. Odlican potez navijaca, dosta je ugnjetavanja domacih navijaca da bi se blizanacka gamad sto pre vratila ko zna gde. I ne kapiram skandiranje "Jajare mars u Beograd", pa time tangiramo citavih 5% njihove tribine, ostatak je iz Dusanovca, Krnjeva, Tekije, Lapova... Al vole beogradske klubove, pa to ti je :)
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by Протомајстор »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 17-08-2018
ЕЗЕ: Током протекле недеље додатно смо радили на тренинзима на пољу реализације, а једини циљ нам је да побољшамо ефикасност читаве екипе.
Комедија! :klanjanje:
Ово мора да се гледа вечерас.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by Red Marquis »

LIMAN wrote:I ne kapiram skandiranje "Jajare mars u Beograd", pa time tangiramo citavih 5% njihove tribine, ostatak je iz Dusanovca, Krnjeva, Tekije, Lapova... Al vole beogradske klubove, pa to ti je :)
Pa upravo zato. To ni nije provociranje begešara već pre kvislinga kojima je umesto njihovihh mesta draža centrala.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by churguzijanac »

Jel igramo mi uopste ovu tekmu. Na livescoru kao da nije ni pocelo.Dajte neki info za nas koji nismo u NS.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by naseljekolumbija »

0:0 Фофана промашио зицер и то је то за 36' :)
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by Maki »

Postava ista, samo Mesar je nov. On je i najagilniji, imao jedini šut u okvir. Dominiramo, ali jalovo kao i do sada. Gosti jednom prešli pola i izašli 1 na 1 sa Rockovom.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by newnowapv »

Zali boze ovih 45 minuta mog zivota...
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by Maki »

E sad ni mi ne znamo šta se dešava, jer smo izašli kod 2:0
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by Ken mahniti »

Ja ću da ponovim opet.Đurić je ubedljivo naš najbolji igrač.Strelci su bili Đurić i konačno Eze.Arsiç izviždan kad je izlazio jer se namerno vukao kao slina.I čim je izašao dadosmo dva gola.Sijaset šansi u prvom i isto toliko promašaja,od kojih su ponovo 2-3 neverovatna.Početak drugog poluvremena dve mrtve šanse Bačke i to je sve od njih na ovoj utakmici.
lazarr
Posts: 815
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by lazarr »

Igra na nivou dosadašnjih. Stvorimo poneku šansu ali jako teško ulazi lopta u gol. Odlučio individualni potez Đurića i lep šut. Ne znam šta bi bilo da je Bačka povela jer su imali nekoliko šansi početkom 2 poluvremena, od toga 2 baš izgledne. Mislim da samo kod nas može da se desi da sudija svira penal, pokaže na belu tačku i posle protesta gostiju izvuče faul na ivicu kaznenog prostora.
Ulazak Milojevića je donela rezultatsku promenu ali njegov uticaj na igru je bio ponovo skandalozan. Pratio sam isključivo njegovo kretanje. Dečko nije nijednom zašprintao za 25 min na terenu. Mislim da se nije ni oznojao. Tragedija.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by Neizlecivi »

Nazalost zalomilo mi se tako da mi je ovo prva tekma nasa koju sam pogledao uzivo.
Prvo ppoluvreme smo bili bolji, ali dosta jalovo, imali smo i par suteva iz 16, ali su bili bas losi. Takodje mislim da nam nije sviran poprilicno cist penal. U drugom delu 15 minuta su imali loptu u nogama oni, kod nas su iz igre izasli Mesarovic i Arsic kome ne znam sta je onakvo nepostovanje igraca i navijaca trebalo, da se poprilicno ocigledno i namerno na 0:0 i uz nervozu celog stadiona i ekipe, vuce i sto je mogao sporije izlazi sa terena. Dok je bio u igri je imao zelju i trudio se, ali mi nije islo.
Gol smo dali posle povratnog pasa sa 16-20 metara Djuric je lepo pogodio donji cosak, a i pre toga je imao par suteva.
Njihova najbolja sansa je dosla nakon greske naseg stopera i Makaricevog oduzimanja lopte, nakon kog je sutirao pored Rockova i pogodio stativu. Nisu imali nekih boljih sansi ako ja dobro pamtim 80. minuta tekme.
Nakon toga po meni ogromna, ogromna greska sudije. Eze je dobio loptu i prostor, istrcao sam na golmana, njihov stoper ga stize i gura sa ledja, za cist prekrsaj i cini se penal. Nasi igraci vec namestili loptu na 11 metara... Sudija pokazuje zuti karton ( dobro, po ovim novim pravilima dosta je jedna kazna tj. penal, a ne i penal i crveni), ali sudija pomocni valjda izvlaci prekrsaj na 16. metara i umesto crvenog tada ostaje zuti karton. Mislim da smo tu morali dobiti ili penal ili igraca vise. Iz prekrasaja opet Djuric sutira malo pored gola.
Nakon ulaska u igru Gojkova i Milojevica u drugom delu, nekako nam je zivnula igra, Gojkov je imao dobrih pasova, zaista je dobar bio. Milojevic solidan za kratko vreme...
Drugi gol smo dali posle jedne kretnje napada sa desne na levu stranu i pasa (nisam siguran ko ga je dao) preko njihovog stopera na Ezea, koji loptu lepo prima i zavrsava odlicno celu akciju pored golmana.
Tu je vec bio 80. minut i sever, kao i po meni sramotno mali deo zapada su izasli sa stadiona. Takodje mala, bas mala poseta i velik broj ljudi koji su naviajli za Backu na zapadu.
Sto se tice same igre, mislim da sve moze biti mnogo bolje i da su ova dva gola, kao i ova pobeda bili ono sto je zaista i trebalo momcima da steknu malo samopouzdanja i podignu igru na neku visu lestvicu. Djuric, Eze i Gojkov po meni su se ovaj put istakli.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - Bačka, subota u 20h

Post by churguzijanac »

Jel moze neko snimak da zakaci?
Locked