4. kolo: Mačva - VOJVODINA 0:0

User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Milan »

Promena trenera bi bila neopevana ludost!
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by ssnigd »

Promeni trenera kome su igraci dovedeni pred pocetak prvenstva I to nespremni, a on kuka jos pet kola pred kraj prosle sezone, sta mu treba. Daleko od toga da I on ne gresi, ali manite se corava posla. Nego, zasuci rukave, motike u ruke I na teski rad. Zajebite svi demagogiju, napadacki fudbal, renome kluba, gospodske manire... krenite od nule gospodo iz uprave, strucni stabu I igraci, posto se tu nalazimo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Turija »

Promena trenera ne bi donela nista, u to smo se bar uverili poslednjih 20 godina.
Ali trener treba da se sam promeni i da promeni igrace.Kad kupleraj ne ide, menja se osoblje.
Igraci koji su dovedeni, nisu trebali nikom i zato su u Vojvodini. I jos i fizicki, totalno, nespremni.
Zatekli su u Vosi igrace koji su moralno ubijeni. Svi osim Rockova, jer on je, po svim karakteristikama, za tri koplja ispred drugih.
Medjutim, Rockov ne moze da organizuje igru i da da gol.
Trener je tvrdoglav i nije hrabar.Sportski direktor i uprava ne postoje.
Sve skupa=rezultati Vojvodine.
:oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Voja »

A sta bi ti sad da se uradi?
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Turija »

Promenio 5 igraca, ako je vec Veselinovic mogao 8, pa nista od rezultata.
Mozda su tih 5 bolji, mozda nisu, ali mozda su spremniji, borbeniji i spretniji.
Sazvao hitnu sednicu Uprave, Struke i Skupstine i doveo prava pojacanja, koja nisu za DZ.
Ako Klub nema novaca, onda tako svako moze biti u upravi i Limeni biti trener.
Ako Vojvodina, sa 100+ godina tradicije, i jedan od simbola grada, ne moze da se takmici u nikad slabijoj ligi, ugasiti klub i ne brukati generacije igraca i navijaca.
Teze mi pada ovo stanje, nego da Klub ne postoji.
Pa sta hocete, ima grad alternativu - tu je Proleter.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Djisa »

Voja wrote:A sta bi ti sad da se uradi?

A sta mislite da malo pustite Veselinovica da radi kako on misli da treba? To sto mi mislimo je nevazno. 20 kometnara I 19 ideja. Ako imamo trenera, onda ga imamo. A na kraju sezone cemo dati ocenu. Sto se mene tice nek drzi istih 11 cele sezone. Rezultati ce doci. Igra protiv Rada je bila korektna za kompletno novi tim (a i protiv Zemuna, sudeci po broju sansi). Korektna pojacanja, a posto nam je trebao novi kompletan tim, potrebno je vreme, nece to preko noci. I sad moz misliti bicemo 6 ili 8 ili koji god I Turija hoce da ugasi klub. Pa bili smo I pre 10 godina losi, nismo igrali Evropu 5 godina uzastopno, pa smo se vratili. Vise se iznerviram na nasem forumu, nego kad citam blizancke komentare.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Sasa1969 »

Djisa wrote:
Voja wrote:A sta bi ti sad da se uradi?

A sta mislite da malo pustite Veselinovica da radi kako on misli da treba? To sto mi mislimo je nevazno. 20 kometnara I 19 ideja. Ako imamo trenera, onda ga imamo. A na kraju sezone cemo dati ocenu. Sto se mene tice nek drzi istih 11 cele sezone. Rezultati ce doci. Igra protiv Rada je bila korektna za kompletno novi tim (a i protiv Zemuna, sudeci po broju sansi). Korektna pojacanja, a posto nam je trebao novi kompletan tim, potrebno je vreme, nece to preko noci. I sad moz misliti bicemo 6 ili 8 ili koji god I Turija hoce da ugasi klub. Pa bili smo I pre 10 godina losi, nismo igrali Evropu 5 godina uzastopno, pa smo se vratili. Vise se iznerviram na nasem forumu, nego kad citam blizancke komentare.
:lala: :lala: :lala:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by gospodinFKV »

Djisa objasnio situaciju. :lala:

Ljudi, 90% ovog foruma pamti Govedaricino prase, jedva izboren opstanak i goooooodine tavorenja.

Da li je ova situacija stvarno tako apokalipticna kako je predstavljamo? Pustite coveka da radi...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Turija »

Ako vam je dobro, uredu.
Mene je sramota ljudi koji znaju da navijam za Vojvodinu.
Neka se prepricava jos 20 godina utakmica protiv cuvenog rada. Neka postane mit.
Dobro smo igrali i protiv Lucana, zar ne? A mogli smo dobiti 5 komada i od rada jos koji.
Pamtimo igru sa Zemunom.
I OFK je bio u rangu Vojvodine i gde je sada? Gde je zrenjaninski Proleter. Ostalo par,, Indijanaca" na tribinama i kraj Kluba - tihi iz nemoci.
Ako je cilj da svi navijaju za ona 2 kluba, sta ce onda Vojvodina tu?
Dostojanstveno je sam to prekinuti, nego cekati da to urade oni.
Ne mora niko da se slozi, ali pristajati na sve i nadati se boljem je iluzija.
Pristati na to da nas sramote klubovi koji nisu ni postojali kad je Vosa bila Sampion za mene je neshvatljivo i velika sramota.Ja za drugi klub necu navijati, a ako ne mogu da navijam za ovakav, onda je casno da se ne brukamo pred gorim od sebe.
Ako zelimo da nam Klub bude to sto je bio, kozmetika ne pomaze. Sminka kratko traje.
Da ste zivi i zdravi :cheers:
PS
Sta ce nam stadion za Evropu, ako nemamo igrace? Da moze da bude dobar domacin na njemu neko drugi?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA 0:0

Post by Voja »

Turija,sto se ti nerviras kada su svi ostali ladovine? :mrgreen:

Nego,moze li jedna molbica,fali nam jos jedan glasac u "igrac sezone" da bi mec sa Macvom postao validan,pa ako ima jos neko da je bio na utakmici,neka odvoji 30 sekundi i ostavi svoje utiske.Hvala :cheers:
Image
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA 0:0

Post by severozapad »

Turija,
Reči iz tvog potpisa na ovom forumu obavezuju da se zbog par užasnih godina (ili dve decenije) i sramotnih posrtanja i brukanja ipak ne gasimo.
"Tako je bilo i tako će zauvek ostati."
Razumem tvoju emociju ali ajde da pričamo ozbiljno.
I šta, ugasimo ga i besnimo onda svi na blizance a bez nekog kluba prema kom cemo iskazati ljubav?
Neću da volimo samo nešto iz prošlosti. Treba nam trenutak i treba nam nada za bolje sutra.
Neka je i utopija ali ako i to izgubimo, nemamo ništa.
Locked