4. kolo: Mačva - VOJVODINA 0:0

User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Red Marquis »

Ako mislimo promeniti 3-4 trenera u sezoni ko što smo navikli, treba početi na vreme.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Radoye »

Sve mi se cini da se polako priprema teren za fuziju. Klub sa tradicijom i stadionom u centru ali u teskoj finansijskoj i rezultatskoj dubiozi, i "uspesan" instant-klub iz predgradja bez istorije i adekvatne infrastrukture za takmicenje na najvisem nivou. Vec vidjeno mnogo puta u ovom nasem tuznom fudbalu. :frown: :evil:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Voja »

Meni samo jedna stvar nije jasna.... pa svi na forumu ste bili za Veselinovica i njegov povratak u klub!? Sta je sad odjednom!?
Samo jos jedan pokazatelj koliko su ljudi na forumu konstantni,ali su ipak promenjive.... :wink:
Bice da je ipak bilo do Dundjerskog,Zakule i Gacinovica :mrgreen:
Sta i kako dalje!?
Traziti novog trenera,da se na vreme uigramo za kup!? :mrgreen:
Jos danas razmisljam,posto mi (od nasih klubova) nekako u Evropi igramo najatraktivnije utakmice da ponudimo predsedniku dil da umesto stadiona nekim dekretom dobijemo mesto (umesto naseg prvaka) u kvalifikacijama za Ligu sampiona,jer sam ubedjen da bi mi uspeli uci u grupe... medjutim... sad "nemamo" trenera :whistler:

Neeeeego,posto smo imali samo jedan sut u okvir gola (a u to se moglo uracunati i dodavanje lopte golmanu) o cemu mi sad da pisemo!?
Stolica i Djukic su slobodni.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Muslin takodje,mozda i Paunovic i Kosanovic uskoro :cheers:
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by naseljekolumbija »

Следе нам три утакмице код куће, трећу нећемо добити, то сви знамо. А ове прве две морамо. Како знамо и умемо.

П.с. Радоје, иако не верујем у то што си написао, знам само да ме више ништа у овој земљи не би зачудило. Кад би се то десило ја мислим да би онда најбоље било да се одмах угасимо
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by ssnigd »

Ocaj zivi, a solidan broj ljudi dosao svojim kolima. Sredina Djuric, Arsic, Zlomislic, pa mizerija je pohvala kako su igrali. Stoperi takodje, ne zna se koji je gori. Procenat dobijenih vazdusnih duela ispod 10%, a nije da nemamo visoke igrace. Da sacuvamo loptu u nogama, misaona imenica. Macva nas bije I igra presing, a mi bezimo I od lopte I od duela. Rockov jedini osvetlao obraz, uz tek, tek svetle trenutke Ezea I Gojkova.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by churguzijanac »

naseljekolumbija wrote:Следе нам три утакмице код куће, трећу нећемо добити, то сви знамо. А ове прве две морамо. Како знамо и умемо.

П.с. Радоје, иако не верујем у то што си написао, знам само да ме више ништа у овој земљи не би зачудило. Кад би се то десило ја мислим да би онда најбоље било да се одмах угасимо
Meni deluje ko da ce da bude jos gore.Nema rezultata, vreme prolazi, nervoza raste.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Neizlecivi »

Evo da podelim samo jedno zanimljivo videjenje...
Nakon svake serije od 4-5 losih rezultata (koji svakako jesu ocaj) 90% navijaca poziva na teranje uprave i trenera. Nakon toga dodje do nekih promena koje to ustvari nisu, jer unutar i oko kluba u sustini ostanu isti ljudi, poneki koji veze sa sportom nemaju osim sto su u sport usli sa tribina, mi na kraju ostanemo na istom, a cesto i gorem.
Ja nekako vise budem razocaran promenom trenera, nego losim postavkama trenutnog(ko god on bio).
Sto se tice igre nisam danas imao kako da ispratin, ali do jaja cudno da nakon par tekmi napadanja i dobre ofanzive bez zavrsnice dodjemo do toga da nemamo sut na gol skoro. I zna li se sta je sa Rankom?
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by tulip »

Večeras je Đurić podbacio i odmah se raspala sva naša igra. Mačva nas je u prvom poluvremenu svojim intenzitetom i energijom nadtrčala i konstantno opasno pritiskala. Nisu to bile tako izglede šanse kao što smo mi stvarali u predhodnim utakmicama protiv Zemuna i Rada, ali sve se uglavnom odvijalo ispred našeg šesnaesterca gde je večeras Rockov najzad dominirao. Drugo poluvreme samo mi imali prividnu, jalovu inicijativu gde nismo mogli da stvorimo smislenu šansu, ali bar takvom igrom smo Mačvu učinili bezopasnom po naš gol.
Nama definitivno fali jedan plej igrač poput Ivanića ili Melega (čak bi nam i Paločević sada legao kao budali šamar) da kreacijom razigrava Ezea i Fofanu.
DAJ GOL!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Radoye »

Ma trener je tu najmanji problem, vec odavno.

Problem je SISTEM koji se ne menja zato sto svima bas tako odgovara, menjaju se samo kulise, lica, imena, a sistem ostaje. Cini mi se cak da su se neke od promena u klubu tako i radile da se ocuva sistem sto duze pa cak ako klub i propadne, jer bolje da propadne a da jos malo moze da se zivi na njegovoj grbaci nego da se spasi ali da se odmah treba sjahati. Vec vise od 10 godina se stalno menja na isto, i onda se kao cudimo kako nam ne krene bolje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by ŠoneVoša »

Postali smo prosečan superligaški klub koji je u sredini tabele, bez nekih ambicija za evropom.

Još izjava Veselinovića: "Osvojili smo važan bod" me je dodatno iznerivrala. Vojvodina se zadovoljava bodom sa Mačvom.
:beg:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by churguzijanac »

ŠoneVoša wrote:Postali smo prosečan superligaški klub koji je u sredini tabele, bez nekih ambicija za evropom.

Još izjava Veselinovića: "Osvojili smo važan bod" me je dodatno iznerivrala. Vojvodina se zadovoljava bodom sa Mačvom.
:beg:
Sta da kaze jadan... Vidis da ne zna da resi rebus kako postaviti ekipu za tri boda
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Rabba »

Ništa se ne dešava o čemu ovde već nije raspravljano. Kasno je kompletirana ekipa i nerezonski je očekivati da igrači koji su manje od mesec dana zajedno imaju nekakve ozbiljne rezultate, kakva god da nam je liga. U ovakvom takmičenju, kontinuitet zajedničkog igranja znači neverovatno puno, što se i vidi na primerima Lučana i baš Mačve, koja nema kvalitet po imenima za super ligu. Velika zamerka Veselinoviću što ipak u datoj situaciji nije pružio šansu igračima koji su duže tu. Zvučaće paradoksalno, ali mislim da je čak i Saničanin bio bolje rešenje za početak sezone od novopridošlog Đorđevića, a o Ranku pre Graovca i da ne pričam. Međutim, nisu to jedina dva slučaja.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Pera Centar »

Treba kritikovati trenera, koji se postavio kao filozof, daje smesne izjave, tim mu postize lose rezultate i najvaznije ima ocajnu selekciju igraca.

Ipak voleo bih da ostane ovde minimum 5 godina i izraste iz trenerske jajare, sto je sad, u pravog trenera koji zna sta je FK Vojvodina.

Teorijski sa trenerom koji je siguran u sebe dobili bi struku koja radi u interesu kluba, a ne pojedinaca i lobija u upravi.

Ako trener nije sastavljao tim pod pritiskom, onda je dunster ipo.
Nasa deca imaju svakako veci potencijal od Djurica, Arisica(koji osim sto ima sut jednostavno nije profesionalni fubaler), Djordejevica, Antica(kapitena?) i slicnih.

Ako Veselinovic kod nas postane trener i prekine ovu negativnu selekciju koja je pocela dolaskom onog Lalatovica, mi cemo dobiti mnogo vise od plasmana u evropu i uzimanja kupa.Klub bi time prestao da se urusava barem na strucnom planu, a za finansisko urusavanje moracemo da sacekamo promenu politickih prilika i uvodjenje zakona u ovu nasu propalu zemlju.

Smatram da osim Mesarovica, koji je ocigledno menadzerski igrac i teska budala(udaranje igraca bez lopte protiv Rada), niko od momaka iz fudbalske skole nije dobio ozbiljnu sansu da igra u kontinuitetu.

Pod kontinuitetom smatram da je igrac odigra vise od 20 celih utakmica u nizu.
Ovakvu sansu nisu u poslednje dve godine dobili ni Zlicic ni Veselinovic ni Lazarevic.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Voja »

Jao tuznog li izvestaja sa utakmice leleeeee majko. Mislim da u zivotu nisam video dosadniji izvestaj.Strasno!!! Ocigledno je da Vosi treba jedan dobar TV prenos da bi se razdrmala i razigrala :)
Image
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Danilo »

Veselinovicevu izjavu mogli bi protumaciti nasom starom izrekom.
'' Čega se pametan stidi, budala se raduje''
Jer njemu nije jasmo da smo mi Fk Vojvodina i da treba igrom da dominiramo protiv ovakvih ekipa
Locked