4. kolo: Mačva - VOJVODINA 0:0

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

4. kolo: Mačva - VOJVODINA 0:0

Post by Grof Žekula »

„Цела“ 2 освојена бода у прва 3 кола (уз последњи пораз од екипе од које нам се исти није смео догодити на домаћем терену), 4 примљена гола уз констатацију тренера да и „пуно промашујемо, јер немамо самопоуздања“, а већ у суботу ћемо у Шабац, на мегдан, од 20 часова, Мачви. Знамо да су сва три знака у игри, али ако поменути тренер изврши понеку рокаду у тиму и донекле промени своја досадашња поимања (јер се види да не вреди више овако), бићемо ближи позитивном скору.
Веселиновић за ДНЕВНИК wrote:Следи вам утакмица с Мачвом. Хоће ли бити неких промена у тиму?

- Анализираћемо игру ривала, али и оно што смо ми сами на терену показали. Када будем видео какво је здрвствено стање код појединаца, одлучићу о тиму за Мачву, а могуће је да екипа претрпи одређене промене. Мали Гојков се намеће радом на тренинзима и оним што нам доноси на терену - додао је Александар Веселиновић.
Мачва - ФКВ 0:0

Мачва: Пулетић, Пејовић, Ивић, Јовановић, Марић, Обровац, Гигић (76' Шушњар), Гаврић, Ристивојевић, Адамовић (84' Бабић), Гемовић

ФКВ: Роцков, Стојковић, Граовац, Ђорђевић, Антић, Зломислић, Милојевић (46' Гојков), Арсић, Ђурић, Винсент (90' Лазаревић), Фофана (72' Гајић)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Voja »

Macva je vec dva kola bila u prenosima,tako da... gledacemo Radnicki-Vozdovac naravno,ako nislije dopuste.
Sta ocekivati protiv Macve!? Gledao sam ih protiv Alivodica i ekipe,koji su odigrali katastrofalno lose i takvom igrom odigrali egal mec. Ocekujem pobedu!!!!
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by churguzijanac »

Ja sam mislio da se arena vise ne gleda :mrgreen:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by gospodinFKV »

Veselinovic wrote:Ako bih rekao da očekujem reakciju igrača protiv Mačve, ispalo bi da priznajem da je s njihove strane nešto bilo pogrešno do sada. Međutim, ja nemam nikakve zamerke na igrače, pogotovo ne na njihovo zalaganje i odnos prema igri. Štaviše, statistički podaci govore da igramo napadački i veoma kvalitetno, izuzimajući tu nesrećnu realizaciju. I danas smo stvorili dosta šansi, bili smo i efikasni i smatram da se igrao dobar fudbal. Drugog puta nemamo i ja ne znam kako drugačije treba da igramo, osim napadački. U svom opredeljenju sigurno ništa nećemo menjati, jer smatram da rezultatski nismo adekvatno ispraćeni spram kvaliteta igara koje smo prikazali.
Macva je kriminalno losa. Mi nismo, ali sto pre mora da proradi napad.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Voja »

churguzijanac wrote:Ja sam mislio da se arena vise ne gleda :mrgreen:
Pa nisam ja od onih tipa "stadion me vise nece videti" pa tako do sledeceg kola :mrgreen:
Ako sam rekao dane rade posteno,ne znaci da ih ne zelim gledati.A uostalom,volim nas fudbal najvise na svetu. Kakav god da je naprosto uzivam da ga gledam.Mnogo toga covek moze da nauci i iz samih meceva,a i iz prenosa :wink:

Mec sa Macvom nam je veoma bitan,jer posle njega nam dolazi mini ciklus sa ekipama iz gornjeg doma tabele (Backa,Proleter,Zvezda,Radnicki) gde smo autsajderi 8)
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by churguzijanac »

I ja volim nas fudbal i ako me sredina ne razume, pogotovo zena :D

Nama je svaki mec bitan, pogotovo sa ovako kriminalnim startom. Cisto da se ne kvari tradicija I ovaj put predvidjam samo jedan gol u nasoj mreze i 3+, za hrabrije 4-6 :cheers:
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Karlsson »

Igrao sam dvojku iako ne očekujem baš ništa. Ali eto zbog emocija i dobre kvote.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by naseljekolumbija »

Толико о променама у тиму, исти састав као прошло коло
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Karlsson »

Vidim ista formacija, isti igrači... Ne menja se tim koji ima rezultat.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by fare »

Vidim ne piše nam se baš dobro za 47 minuta nismo uputili loptu u okvir gola a ovi ko na šuterskom treningu 4 u okvir 6 van okvira gola :| .
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by fare »

A tek sada sam skontao Ranka nema ni klupi nego je tamo Saničanin a ponovo nema ni Zličića ,ja mislim da je vreme da se kupi ovaj polako ako danas ne pobedimo a po svemu sudeći nećemo,iladno čovek nema muda da zaigra sa 2 špica nego Fofanu vadi a malog Gajića ubacuje strašno !!!!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by slanina »

:roll:

Nerešeno,izvukli smo bod.Tuga šta se dešava,da li smo imali lošiji start u poslednjih 15 godina i više ne sećam se ?
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Pera Centar »

Pozdravljam trenera, koji gaji napadacki fudbal, a ekipa mu ima za 90 minuta jedan sut u okvir gola.

Nesrecni Sanicanin na klupi, a Veselinovic nije u protokolu.

Katastrofa, meni to sve licni na unistavanje kluba, za mene vec vidjeno.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by fare »

Tuga tek 4 kolo a mi već zaostajemo za drugim 6 bodova šta seovo dešava katastrofa .
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 4. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Karlsson »

Ako Veselinović ima imalo obraza sam će sebe proglasiti bivšim. Prosuli smo 9 bodova protiv plej aut ekipa ozbiljna igrača i to najviše njegovom krivicom. Manje bodova imamo i manje smo golova dali nego što smo utakmica odigrali, što neviđena je sramota. I to najviše njegovom krivicom.
Očigledno je da ne možemo nikako da se sastavimo, a čovek ništa ne menja.

Imao sam veliko poverenje u njega i ne znam ko bi mogao da ga nasledi, ali za ovakve rezultate nema opravdanja.

Jedino je Dinamo iz Vranja iza nas na tabeli. Bruka!

Da barem gubimo bodove sa našom decom, nego su i ona gurnuta u neki treći plan.

Ništa pozitivno sa Veselinovićem nećemo doživeti.
Locked