3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Voja »

pravi derbi zacelja... Trenutan pogled na tabelu kaze da nam samo Recko i vranjanci zavide :)
Image
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Протомајстор »

Дајте људи напишите нешто.
Нисам могао на утакмицу, видим катастрофа 1:2. Колико видим, исти састав као у Земуну, све неки Београђани и странци. :roll: На клупи наша клинчадија, ни Зличића више нема.

Ако је таква политика клуба, где су резултати?

(Само вас молим драги форумаши, немојте призивати Дринчића, и он је рођени Београђанин.) :beg:
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by slanina »

Tuga,nema nama spasa sa ovakvim pristupom.Prvi koji bode oči je deran sa brojem 22 Milojević valjda, od tog fudbaler nikad neće biti a igra 90 minuta,ubedljivo najgori igrač na terenu a Zličić ni na klupi.Opet se maše ziceri sa 5-10 metara ovi tri puta šutnuli dali dva gola oba posle prekida. Kod prvog gola gore pomenuti petom izbija loptu i promašuje i naravno posle toga gol.Trener menja 10 minuta pre kraja kad gubimo 1:2 :frown: .I na kraju šlag na tortu uvodi onog Mesarovića koji može pod ruku sa Milojevićem... :roll:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by lazarr »

Imali 5-6 dobrih šansi ali nemamo gol igrača. Rekao sam posle Mladosti da ovaj tim nema kvalitet pa su me popljuvali. Play off je maksimalan domet ove ekipe.
U igraču broj 22 dobili smo lošu kopiju Katajia. Bukvalno su preslikani u mnogim karakteristikama, prvenstveno u defanzivnim zadacima. U ofanzivi isto ima sličnosti ali je 22 za klasu slabiji.
Jedina svetla tačka danas je broj 13 Gojkov. Za to malo što je igrao, uradio je više od većine koji su igrali celu utakmicu. Biće velika sramota ako ne bude imao ozbiljnu minutažu u ovakvoj Vojvodini. Pored njega nam nikako ne treba Đuričin iz Spartaka jer bi totalno uništili ovog dečaka.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Karlsson »

Karađorđe me skoro neće videti. Da mi osvojimo čitava 2 boda protiv 3 plej aut ekipe, da nas na našem stadionu šamara ekipa koja je pprošle godine jedva ostala u ligi...
Bio umereni optimista na početku sezone i na kraj pameti mi nije palo da ću posle 3 kola dići ruke.
Za ovo krivim Veselinovića, jer čovek ništa ne menja, ni taktiku, ni formaciju, ni igrače, a očigledno je da se mučimo već jedno vreme i da nam ne ide.
Da nije bilo tog penala ko zna kada bi dali gol.

Jedine svetle tačke su bili Eze i Gojkov. Nadam se da će dečko dobiti više šansi u nastavku.
Ostalo neću da komentarišem.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Voja »

Peric napravio iskorak u karijeri,Stefan Mihajlovic napravio iskorak u karijeri.... :mrgreen:
Image
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by slanina »

Voja wrote:Peric napravio iskorak u karijeri,Stefan Mihajlovic napravio iskorak u karijeri.... :mrgreen:
Taj drugi ne zna ni da trči... :D
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Marcello »

Moji utisci uopšte nisu tako loši. Prvo, ova ekipa nije zajedno prošla pripreme. Međutim, posle dužeg vremena sam video smišljene kombinacije i brzo odigravanje pasova. Doduše, na sredini terena, gde je Zlomislić - tata! Jeste nam Fofana bio prilično odsečen, ali danas se Eze nije proslavio probojima po levom boku, a Arsić je bio užasno nervozan već na startu utakmice. Milojević, po meni, ima nekog šlifa, ali mi se čini da mora da nauči da ne gnjavi loptu, već da bude konkretniji. Kapiram da će to sve doći na svoje mesto, vremenom. Čini mi se da ovi momci znaju da igraju fudbal (govorim generalno, ne bih secirao ekipu po pojedincima). Ono, što me jedino brine - branjenje prekida. Tu vidim dosta zbunjenosti i nesigurnosti.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Salvador »

Ovo danas sa naše strane je bio običan amaterski fudbal, bukvalno se ja duplo više trudim i nerviram kada igram rekreativni fudbal nego ovi večeras.
Kada budu počeli da se trude više trude nego ja na rekreaciji, ponovo ću nešto ovde komentarisati, do tada stvarno nema smisla...
Rotkvarijanac
Posts: 26
Joined: Wed Aug 30, 2017 7:28 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Rotkvarijanac »

pridruzujem se "cestitkama" za redare... ne znam da li smo to promenili redarsku sluzbu koja je inace radila, ali ovo je svaki mec sve gore, sve su bezobrazniji i bahatiji, ne slusaju sta im saopstavas. jedan mi je cak branio i da fotografisem teren!? terajte se vise u k***c, niko ovu sramotu ne treba ni da dolazi da gleda.....

mislim da smo bili solidni danas, nismo zasluzili da izgubimo, a isto tako ove kritike na racun milojevica su neutemeljene, bio je jedan od najboljih danas, dao je i gol posle odlicnog skoka, ali je dosudjen ofsajd..... mora samo bolje da saradjuje sa stojkovicem, on mi se za sada nista ne svidja.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by 1892 »

lazarr wrote:Imali 5-6 dobrih šansi ali nemamo gol igrača. Rekao sam posle Mladosti da ovaj tim nema kvalitet pa su me popljuvali. Play off je maksimalan domet ove ekipe.
U igraču broj 22 dobili smo lošu kopiju Katajia. Bukvalno su preslikani u mnogim karakteristikama, prvenstveno u defanzivnim zadacima. U ofanzivi isto ima sličnosti ali je 22 za klasu slabiji.
Jedina svetla tačka danas je broj 13 Gojkov. Za to malo što je igrao, uradio je više od većine koji su igrali celu utakmicu. Biće velika sramota ako ne bude imao ozbiljnu minutažu u ovakvoj Vojvodini. Pored njega nam nikako ne treba Đuričin iz Spartaka jer bi totalno uništili ovog dečaka.
Mali 13 je fantastičan bio tih pola sata, centaršut, prijem, dribling....više sam video od njega ovo kratko što je igrao nego od Zličića za sve utakmice do sad u Vošinom dresu.
Generalno ofanzivno pravimo jako mnogo šansi ali ih i promašujemo. Utiska sam da smo više prilika imali u ove 3 utakmice nego celo prošlo prvenstvo. Ne mogu reći da smo loši, deluje da tu ima nečeng, samo fali još da se sklope kocke.

ps ne znam da li mi se samo učinilo ali vrsni centarfor Mihajlović se uhvatio za međunožje dok je bio izviždan od strane zapada prilikom izlaska sa terenaooo hahahah
Come on you Reds!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2037
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by churguzijanac »

Neozbiljna smo ekipa.Lako se raspadamo i to po svim linijama. Onaj Zlomislic nista, drvo. Onaj Stojkovic, bek, definitivno nije igrac za nas. Jedva cekam i antica da se rastosiljamo. Fofana i Eze bezveze,sve nesto dodju do gola i onda useru.Mnogo tu fali i mora da se menja. Jos jednom cu da pitam zasto za malog Gajica nema mesta?!Sta mi to gubimo. Dva boda iz tri kola.Ej !!Mali Gojkov je primer da nasa klupa zasluzuje vise minuta.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Voja »

Citajuci komentare meceva u prethodna tri kola nikako da se otmem utisku da se ovde na forumu svadjaju dve struje,jedni su za jedne igrace,drugi za druge i onda se pausalno omalovazavaju oni za koje nisi. nesto slicno kao i sa Sergejem na svetskom. Jedva cekam neki prenos,da vidim svojim ocima :mrgreen: A kako igramo prenosa nema do 7.kola :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Turija »

Ne znam sta da napisem, a da ima smisla.
Nemamo kondicije za drugo poluvreme, uzasni u skok igri i u napadu i u odbrani. Svaki prekid, pola gola za protivnika, kao i kontre. Neverovatno mnogo promasujemo, cak i zicere.
Sudjenje, kao da smo gosti u NS.
Utisak veceri Gojkov. Po svemu: zelji, zalaganju, agresiji, driblinzima, dodavanjima, centarsutevima.
Ostali od momenta, do momenta
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
kulijana
Posts: 45
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by kulijana »

slanina wrote:Prvi koji bode oči je deran sa brojem 22 Milojević valjda, od tog fudbaler nikad neće biti a igra 90 minuta,ubedljivo najgori igrač na terenu a Zličić ni na klupi
Ovaj komentar vrhunac slaninarskog ludila. Gledao sam sa istoka, i bio sam bliže severu, tako da sam celo prvo poluvreme imao dosta dobru priliku da gledam Milojevića, i momak je pokazao sasvim solidno umeće. Čak šta više mi deluje da poseduje osobine na koje se veći deo foruma "loži". Igrao je borbeno, smisleno, uvek je tražio loptu, istrčavao akcije, i bio iznenađujuće solidan u duelima sobzirom na fizičke predispozicije.

U drugom poluvremenu ga nisam najbolje mogao ispratiti zbog pozicije sa koje sam gledao, moguće je da je opao u tom delu utakmice. Ali ako je igrao drugo poluvreme kao i prvo, onda može da uči razne Zličiće i Mesaroviće, za koje se ne sećam kad sam zadnji put video da nisu beskrvni i bezmudaški u svojoj igri.

Još jedna stvar, vezana za organizaciju, čekalo se na izlaz sa istoka dobrih 25 minuta, zato što gamad sa juga nije htela da izađe. Ne znam odakle ideja da mi čekamo njih 50 ako i tolko, i da im se dopusti da zajebavaju i dovikuju toliko dugo.
Locked