3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by naseljekolumbija »

Екипа смо која не зна да игра одбрану, и да одузима лопту првенствено на средини.
Не знам шта тај зломисла мисли али то му је примарни задатак а за то га боли к.
Онај ђурић појма нема, арсић је благо ретардиран, а Милоја мисли да је звезда тима.
Бекови смешни. Роцков стоји и гледа код другог гола... Једини који могу нешто су црнци ако се саставе у завршници.
Ма ако уђемо у плеј-оф да се шутамо
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Voja »

Jedno pitanje za sve... gledajuci izvestaje,slike,citajuci komentare... podseca li bar malo taj Milojevic na Djurovskog!? 8)
Image
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by lazarr »

Voja wrote:Jedno pitanje za sve... gledajuci izvestaje,slike,citajuci komentare... podseca li bar malo taj Milojevic na Djurovskog!? 8)
Već sam napisao gore. Milojević je kopija Aleksandra Katajia. Ko je voleo njega, i ovaj će mu se svideti i obrnuto.
Ima dosta dobru tehniku i solidne ofanzivne karakteristike. Kao i Kataji, kriminalan je u defanzivi. Snosi deo krivice kod prvog gola a nekoliko puta nije ispratio svog igrača u kontri. Mekan u duelu. Još ima nesreću da po desnoj strani igra sa Stojkovićem. Nikako se ne dopunjavaju. Milojević slab u defanzivi a bolji u ofanzivi a ovaj obrnuto. Ne mogu jedan drugom da pomognu jer su totalno suprotni. Kad sabereš, desna strana čist prosek.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by churguzijanac »

Voja wrote:Citajuci komentare meceva u prethodna tri kola nikako da se otmem utisku da se ovde na forumu svadjaju dve struje,jedni su za jedne igrace,drugi za druge i onda se pausalno omalovazavaju oni za koje nisi. nesto slicno kao i sa Sergejem na svetskom. Jedva cekam neki prenos,da vidim svojim ocima :mrgreen: A kako igramo prenosa nema do 7.kola :mrgreen:
Mozda i zaigramo nesto do 7 kola...Rec koja bi najblize opisala nasu igru je nedoreceno.Mnogo zicera je promaseno u proslom i ovom kolu, mnogo da bi smo imali vise od ova dva boda.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=hw5noRNJWVs[/video]

Pa rekao bih da ovo nije ni odigrano lose,al jbg kad nece nece. Da je ovaj bio jos jedno 3 metra u ofsajdu,pa da trazimo da nam se prizna gol,kao Crvenoj Zvezdi proslo kolo,ovako,besmisleno je :mrgreen:
Posle ovog izvestaja rekao bih,idemo dalje,ajd da istrpimo sve ovo jos koju utakmicu.... za razliku od igara Partizana recmo ovo je liga sampiona u grupama :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Turija »

Uzasno lose se branimo. Protivnici nam ulaze u sanse, kao od sale i iz igre i iz prekida.
Niska nam je odbrana. Zlomislic Djuric su visoki, pa i Milojevic i Fofana, ali se to ne primecuje. Lose se postavljaju u odbrani.
Ni Djordjevic, ni Garaovac nisu pravi stoperi. Bez 190 i kusur cm, nema carstva u ,, vazduhu". Stoperi su nam jako kriticni.
Verujte, svaki prekid, svaki napad gostiju mirisao je na gol. To je nedopustivo.
Moraju se promesati karte i uneti agresivnost u igru, kao i izdrzljivost.
Veceras zablistao Gojkov, mozda bi sutra Mirkov, Gajic, Grk na levom beku, Neskovic... ili ko vec?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Milan »

1892 wrote:

Generalno ofanzivno pravimo jako mnogo šansi ali ih i promašujemo. Utiska sam da smo više prilika imali u ove 3 utakmice nego celo prošlo prvenstvo. Ne mogu reći da smo loši, deluje da tu ima nečeng, samo fali još da se sklope kocke.
Ovo je i neki moj utisak. Problem nam je realizacija sansi i kilava odbrana. Od kontri i prekida ne znamo da se branimo. Obzirom da je tim sklepan pred prvenstvo, verujem da to moze ici samo na bolje. Ako ne klonu i ako upravu kojim cudom prestane da boli k.rac za klub.

Davno se nisam ovako iznervirao, a po facama ljudi ispred stadiona bih rekao da su utisci slicni.

Na pojedince se ne bih osvrtao, vec bih samo prepisao opasku mog garija koji je dobro primetio da nam po nasoj levoj strani dobrano duva jer Eze ne igra odbranu.

E da, jos nesto... Arsicu, je l' moguce da te toliko boli k.rac kada se vuces korak po korak prilikom izmene dok ti klub gubi utakmicu???!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by slanina »

kulijana wrote:
slanina wrote:Prvi koji bode oči je deran sa brojem 22 Milojević valjda, od tog fudbaler nikad neće biti a igra 90 minuta,ubedljivo najgori igrač na terenu a Zličić ni na klupi
Ovaj komentar vrhunac slaninarskog ludila. Gledao sam sa istoka, i bio sam bliže severu, tako da sam celo prvo poluvreme imao dosta dobru priliku da gledam Milojevića, i momak je pokazao sasvim solidno umeće. Čak šta više mi deluje da poseduje osobine na koje se veći deo foruma "loži". Igrao je borbeno, smisleno, uvek je tražio loptu, istrčavao akcije, i bio iznenađujuće solidan u duelima sobzirom na fizičke predispozicije.

U drugom poluvremenu ga nisam najbolje mogao ispratiti zbog pozicije sa koje sam gledao, moguće je da je opao u tom delu utakmice. Ali ako je igrao drugo poluvreme kao i prvo, onda može da uči razne Zličiće i Mesaroviće, za koje se ne sećam kad sam zadnji put video da nisu beskrvni i bezmudaški u svojoj igri.

Još jedna stvar, vezana za organizaciju, čekalo se na izlaz sa istoka dobrih 25 minuta, zato što gamad sa juga nije htela da izađe. Ne znam odakle ideja da mi čekamo njih 50 ako i tolko, i da im se dopusti da zajebavaju i dovikuju toliko dugo.
Druže, gledam fudbal 30 i kusur godina,mogu da prepoznam kad neko može da postane ozbiljan fudbaler(daj bože da grešim nek bude ovaj novi Sergej ili Krasić) ali čovek je mekan u duelima gubi lopte zbog njega smo dobili jedan gol mogli smo i drugi imali su opasnu kontru jel je izgubio ko zna koju loptu na sredini.Zličić ne igra iz ne znam ni ja kog razloga dečko je školovan fudbaler i to se odma vidi daje golove 20-30 metara dribla ima brzinu,dobjao je priliku na kašičice,zameram mu što se ne trudi malo više al kad može da igra Mesarović zašto njega ne stavljaju naše je dete.Dovode svačije sinove kod nas na kaljenje i onda ih uzmu bez dinara nadoknade.Lopte se odbijaju kod nekih igrača kao da loptu u životu nisu pipnuli ni jedan nije dete Vojvodine da ih ne nabrajam.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Danilo »

Veselinovicu, bez obzira sto je na stadionu bio glavni i pomocni trener cigana, Miloje i Kosan, Vojvodina nije klub koji treba da im lize dupee.Miloja si menjao svaku utakmicu , na 70 min, a sad zbog tate nisi.Sram te bilo.
Slazem se sa vecinom , mali Gojkov je za 20 min pokazao vise nego neki za celu utakmicu
Stojkovic ocajan po treci put
Last edited by Danilo on Mon Aug 06, 2018 12:56 am, edited 1 time in total.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by fare »

Stojković najgori na terenu sve 3 utakmice a danas mu se pridružio i Milojević utisak večeri mali Gojkov mora dobijati mnogo više vremena za ostalo što se tiče današnje utakmice no coment. Jel ima još neko da je ubeđen posle današnje utakmice da nam ne trebaju ni Đuričin, Drinčić i Despotović? E posle današnje utakmice ja sam ubeđen da nam svi trebaju!!!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by Danilo »

Da li neko moze da potvrdi, dali je ovo nas najlosiji pocetak prvenstva u blizoj proslosti.Ja se ne secam da smo imali losiji.
Ne valja nista
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad, nedelja u 20h

Post by angua »

Imam utisak da nasi igraci nikako ne umeju da sutnu i snazno i precizno. Sutevi ako su im snažni nisu precizni i idu pored gola, a ako su precizni nisu snazni i golman ih lako hvata. I onaj njihov sto je dobio crveni stoji na po terena i vadi kostobrane dobro se nije skinuo za tusiranje.
Sve u svemu ovo na snimku deluje da ima tu smislene igre, ali retko. Mozda kad se uigraju bude bolje, ali na žalost do tad gomila bodova ce se rasuti.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Veselinovic je bio u pravu kad je rekao da ce to biti mucenje do prve reprezentativne pauze.

Deluje na momente mnogo lepse nego proteklih nekoliko sezona.

Sto se imena tice, necu nikog posebno da izdvajam. Momci deluju kao fin tim, samo da to krene konacno. Da neko dodje sa strane na ovaj forum, a ko ne poznaje koncept slaninarstva, glava bi mu eksplodirala od suprotnosti misljenja. :mrgreen:

@Danilo, zavisi koliko ces da ides unazad. U 10 godina jeste najgori, u poslednjih 15 nije. :cheers:
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by MiSmoFKV! »

Prvi put sam gledao ove sezone, i imam jako slabe utiske.
Najgore je odigrao Arsić, uprkos dobro izvedenom penalu.
Posle njega najviše me je nervirao Stojković, šta on radi na terenu meni nije jasno.
Gojkov odličan.
Od prvih 11 svideo mi se Fofana dok nije upropastio dve šanse i Zlomislić koji je odlično pokrivao prostor između odbrane i veznog reda. Mada mi je čudno za njega da profesionalni sportista ima krivu kičmu.
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 3. kolo: VOJVODINA - Rad 1:2 (0:1)

Post by Maki »

gospodinFKV wrote: Da neko dodje sa strane na ovaj forum, a ko ne poznaje koncept slaninarstva, glava bi mu eksplodirala od suprotnosti misljenja. :mrgreen:
Baš tako. Meni se čini da je trener uspeo da nametne svoj stil kao u Spartaku, samo još da krene realizacija. Ponoviću što sam rekao nakon prve utakmice, ova ekipa je šuplja u odbrani. Takođe, pribojavao sam se Izbacivanja Ranka Veselinovića, ni krivog ni dužnog, sa pozicije štopera. On, Lazarević na beku (umesto Stojkovića) i još jedan zadnji vezni uz Zlomislića, bolje bi rešili problem odbrane. Tada bi krenuo i napad. Ne mogu da verujem da ne postoji klinac u podmlatku koji može da trči i da kvari igru. Takvih smo uvek imali.
Ako ne postoji, pod hitno dovesti nekog.

Kako vidim bila je ponuda za Kačara: https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1427291" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked