2. kolo Zemun - VOJVODINA 1:1 (1:1)

User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Rabba »

Po snimku, mnogo bolje nego protiv Lučana. Eze, na žalost, umesto het trika, ozbiljan tragičar... A izjednačujući gol, ne znam šta bih rekao... Ako je dečko to gađao, svaka čast. Rockov u raskoraku, ništa on tu mogao nije, nit je njegov gol.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Turija »

Ne znam sta bih napisao.
Generalno, nismo lose odigrali, ali je Eze morao dati jedan gol.
Rockov ocekivao centarsut, ali je ipak, previse izasao i otvorio ugao. Mada, mislim da je gol srecno dat. Nije smeo igrac Zemuna tako lako proci dvojicu nasih igraca i jos da sutira bez bloka.
Cini mi se da smo igrali sasvim solidno.
Bez obzira na sve, nismo porazeni na startu prvenstva, ali bod je u danasnjem fudbalu mrsav rezultat, pogotovo kad je uzastopno.
Pobeda u sledecem kolu je sada imperativ.
Last edited by Turija on Sat Jul 28, 2018 9:06 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by draganas »

Ovo danas je bilo odlično, bravo za momke - nije mi jasno šta više os ovoga možemo da očekujemo.
Danas lopta nije htela u gol, ništa strašno.

Posle duuuuugoooo vremena naša Voša počinje da liči na ekipu koja nam daje neku nadu.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1461
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Neizlecivi »

Po izvestaju smo bili dalekooo bolji. Lepe sanse smo imali, Eze je imao sam tri velike prilike. Da je bio nesto bolji u zavrsnici, rutinirali bismo ih. A gol jeste podosta kiks Rockova, ali jebes ga... Samo da gledamo fudbal i borbu ove sezone.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Voja »

Salje drugar kvote za osvajanje titule u Srbiji uz komentar Vosa ima sanse kao i Backa :mrgreen:
Nego mislim da sad treba biti mudar,doneti mudre odluke hladne glave i zadati nove ciljeve. Recimo da nam cilj u prvenstvu bude da postanemo najbolji... novosadski tim i preteknemo Proleter na tabeli :mrgreen: :cheers:

p.s.Rabba,Emilova sreca je sto se ne preziva Stojkovic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Rabba »

Što Stojković?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Voja »

Rabba wrote:Što Stojković?
Pa onda bi ga razapeli ovde :mrgreen: Ako pratis topic o reprezentaciji bice ti jasnije :wink:

Inace,moje vidjenje,Emil je kriv,ali ima mnogo kredita i ovo mu niko nece uzeti za zlo. Koliko nam je doneo bodova prosle sezone,ove komotno moze kiksati celu polusezonu :wink:
Image
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by newnowapv »

Voja wrote:
Rabba wrote:Što Stojković?
Pa onda bi ga razapeli ovde :mrgreen: Ako pratis topic o reprezentaciji bice ti jasnije :wink:

Inace,moje vidjenje,Emil je kriv,ali ima mnogo kredita i ovo mu niko nece uzeti za zlo. Koliko nam je doneo bodova prosle sezone,ove komotno moze kiksati celu polusezonu :wink:
Kriv zato sto cuva onog drugog igraca zemuna koji sam seta kroz sesnaesterac? Ima kredita i te kako...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Turija »

Vojo, slazem se, ali bih te podsetio i na tvoj stav:
Kad das 3, ne krivi se golman za taj 1 primljen.
Mi smo danas trebali dati 3.
A Rockov snosi krivicu za gol, kao i Eze, sto nije dao gol iz 2 zicera, isto kao i Antic sto je ispao i nas stoper sto je propustio igraca Zemuna bez bloka.
Krenuo je Rockov napamet na centar sut i zeznuo se. Zato golman sto je stariji, sve je bolji, jer ima iskustvo primljenih svakojakih golova, pa je oprezniji.
Nevolja nikad ne dolazi sama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Rabba »

Moram da priznam da me mnogo više interesuje broj 1 FKV, nego bilo koji drugi broj 1, uključujući "reprezentativnog" :) Pogledao sam snimak nekoliko puta, sretno-spretni gol bivšeg/budućeg cigana ne može da meri ono što Emil donosi na teren. Čak i posle nekoliko gledanja, mislim da krivica nije Emilova... Moguće da sam prepopustljiv, ali ostajem pri svom mišljenju, kao što ostavljam mogućnost da žestoko nisam u pravu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by N13 »

Budimo realni, ovo jeste gol na racun Rockova (doduse i odbrane)... Ali daleko od toga da mu se treba zameriti. Decko je pokusao da procita nameru i presece eventualni pas... Ali cinjenica je da golman na prvu stativu ne sme primiti gol, pogoto ne na ovakav nacin.

Uglavnom, igra obecava. Za razliku od prethodnog perioda, stvaramo veliki broj sansi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, slazem se, ali bih te podsetio i na tvoj stav:
Kad das 3, ne krivi se golman za taj 1 primljen.
Mi smo danas trebali dati 3.
A Rockov snosi krivicu za gol, kao i Eze, sto nije dao gol iz 2 zicera, isto kao i Antic sto je ispao i nas stoper sto je propustio igraca Zemuna bez bloka.
Krenuo je Rockov napamet na centar sut i zeznuo se. Zato golman sto je stariji, sve je bolji, jer ima iskustvo primljenih svakojakih golova, pa je oprezniji.
Nevolja nikad ne dolazi sama.
Ovaj put se razumemo i slazemo. Nego sam samo hteo reci koliko nekada ima neobjektivnosti na forumu i nista vise.Daleko od toga da ja prigovaram Emilu nesto. Bilo pa proslo,najveci kiksevi i najsmesniji golovi se ustvari desavaju najboljim golmanima,jer oni ne samo da brane vec i razmisljaju tokom meca. Takodje se slazem da smo i super igrali,i da jednostavno nije htela u gol. Zemun na isti nacin doneo bod i sa brda,totalno nadigran i umesto sa 5 komada da idu kuci oni se vratili sa bodom. Ova dva iksa imace tezinu ukoliko osvojim bar 4 boda sa blizancima u polusezoni
Image
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by AntonioKasano »

Kod gola Zemuna coveku je presla lopta preko noge, uopste nije sutirao ni gadjao tu gde je lopta otisla...
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Brane »

Prvo, primili smo gol kada je deran izveo aut 30 metara delje od mesta gde je trebalo. Zasto nas spoljni nije odmah prisao da ga uspori? Zasto barem nije pokrio uz liniju? Mislim stvarno, zadnji trenuci utakmice u kojoj se brani gol razlike a tolika dekoncentracija. Ko je igrao levo krilo na kraju utakmice?
Po meni, mi delujemo dosta dobro. Ne bih se previse brinuo. Trebalo je ladno biti 4:0
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Danilo »

Ako racunam njihov gol realan rezultat je trebao biti 1^3.Promasili smo 2 cista zicera.
Fali nam snage i agresivnosti u igri.Za mene i dalje najvece razocarenje bek Stojkovic.Miloje mora mnogo bolje.Djuric najbolji.Eze danas ocajan.Zemun jako los
Locked