2. kolo Zemun - VOJVODINA 1:1 (1:1)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

2. kolo Zemun - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post by Grof Žekula »

После резултатски неубедљивиг старта пред домаћом публиком, као и пута у Египат на пријатељски оглед, у другој лигашкој рунди ове сезоне идемо у Земун, где нас чека екипа са истим учинком после те једне одигране такмичарске утакмице. Судија ће први пут дунути у пиштаљку у суботу у 17 часова!


Zemun – FKV 1:1 (1:1)
0:1 - Fofana 83’
1:1 - Simić 90’+7

Zemun: Milošević, Stanimirović, Cvetković, Vukadinović, Simić, Marković (73’ Toševski), Luković, Rogač, N. Stojković (68’ Bašanović), Podunavac, Đalović.

FKV: Rockov, A. Stojković, Graovac, Đorđević, Antić, Zlomislić, Milojević (65’ Gojkov), Arsić, Đurić, Vinsent (90’+3 Lazarević) , Fofana.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by churguzijanac »

Kakav tim ima Zemun ove godine?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by gospodinFKV »

churguzijanac wrote:Kakav tim ima Zemun ove godine?
Mrsavo to sve deluje. Otisao im Litvanac, otisao Kiso, Djenic, Asani, doveo se crnogorski skart, koji plus nisu mogli da registruju za prvo kolo, tako da su po meni uz Dinamo glavni kandidati za dovidjenja. Ostali su im kockar, Vucic i Vukadinovic od ovih sto valjaju. Ne mozemo mi vise nikog lagano da pobedimo, ali ako njih ne pobedimo u subotu i ovako neuigrani, bolje otpisati sezonu odmah. Cisto da ne kidamo zivce...

Ono sta prilicno bode oci jeste to da je ''donekle'' prvotimac (Asani) losijeg superligasa odabrao da ode u 4. austrijsku ligu, sto dosta govori o tome gde nam je fudbal trenutno.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Rabba »

Ima tu još nekolicina igrača. Delujemo po imenima kvalitetnije, ali se već u prvom kolu videlo ono što će nas krasiti verovatno do prve prvenstvene pauze, što je neko dobro primetio na forumu. Neuigranost tima i manjak fizičke spreme kod većine novopridošlica. Zemun sa druge strane ima ekipu koja se za sada ipak nije toliko izmenila. Uigraniji su, jer jednostavno igraju barem 20ak utakmica u ovom sastavu. Da će biti ozbiljan zalogaj pokazali su i u prvom kolu, pošto su otkinuli Čukaričkom bod u gostima. Ne treba biti gadljiv na potencijalne poene ovde, makar to bio i jedan poen.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by churguzijanac »

Da li ce biti neki strim za utakmicu?
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by naseljekolumbija »

Биће, у алтернативном универзуму :)
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by churguzijanac »

Kolko to moz da kosta da klub obezbedi strim sa gostovanja!?200 evra maximum. Ovaj nas marketing ni za k***c nije.Vazno da dele nalepnice.Te pare od sponzora lagano mogu da se dobiju, i to od ovih sitnih.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Rabba »

Ne pita se tu klub ništa, po ko zna koji put. Superliga je takmičenje koje organizuje neko drugi, taj neko ima prava da prodaje prenose.

A evo i sastava za danas:

Rockov - Antić, Đorđević, Graovac, Stojković - Zlomislić, Đurić - Milojević, Arsić, Eze - Fofana

Izmene: Simić, Lazarević, Gojkov, Subotić, Mirkov, Veselinović, Nešković
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Bane
Posts: 83
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Bane »

Sviđa mi se klupa, verovatno će i Gojkov i Nešković ući u igru, šteta što nema Gajića al mi je drago što nema ona dva majmuna ( mislim na Zličića i Mesara pa nek su i sto puta naši )....
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Voja »

Odigrao sam dvojku :lala:
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by naseljekolumbija »

Bane wrote: al mi je drago što nema ona dva majmuna ( mislim na Zličića i Mesara pa nek su i sto puta naši )....
Уморили се против Лаћарка :D



Слушам сад на радију, Езе промашио две чисте шансе
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by churguzijanac »

Rabba wrote:Ne pita se tu klub ništa, po ko zna koji put. Superliga je takmičenje koje organizuje neko drugi, taj neko ima prava da prodaje prenose.
Cekaj, ja sad kad bi otisao na utakmicu sa mojom kamerom i namestio strim i pustio preko youtube kanala, arena bi mogla da me tuzi ili ne?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Rabba »

Mislim da da, ali ima ovde i pravnika, pretpostavljam da su upućeniji u materiju...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Djisa »

Rabba wrote:Ne pita se tu klub ništa, po ko zna koji put. Superliga je takmičenje koje organizuje neko drugi, taj neko ima prava da prodaje prenose.

A evo i sastava za danas:

Rockov - Antić, Đorđević, Graovac, Stojković - Zlomislić, Đurić - Milojević, Arsić, Eze - Fofana

Izmene: Simić, Lazarević, Gojkov, Subotić, Mirkov, Veselinović, Nešković
Gde je grk?

Edit: skontao, 4 stranca!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 2. kolo Zemun - VOJVODINA, subota u 17h

Post by Ken mahniti »

Po tekstualnom prenosu vidim da će nas Eze upropastiti danas :(
Locked