1. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:1 (1:1)

User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Rabba »

Doveli su oni jako solidna pojačanja za našu ligu. Jovanović iz Čačka, Dimić iz Zemuna, sve došlo na zimu, ekipu dopunili nesrećnim Ašćerićem. Oni su solidna sredina naše lige u ovom trenutku, a morali su juče završiti posao. Pojačanja ništa donela nisu za sada, najveća razočaranja Stojković i Milojević od novih, Mesarović i Arsić od starih i Veselinović od trenera. Oba gola postignuta neregularna, a ona njihova kontra sa početka drugog poluvremena je jedna od najboljih akcija odigranih na našem stadionu u prethodnih nekoliko sezona.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Radoye »

Samo da podsetim, ko jos nije glasao za igraca utakmice

http://fkvojvodina.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=2530" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by tulip »

Zašto je Milojević razočarenje? Daleko od toga da je i za pohvalu, ali dečko je pokazao potencijal. Uz Ezea je jedini u timu koji pokušava da igrom prođe jedan na jedan i stvori višak. Stojković je činimi se krš teški. Uopšte ne igra ofanzivno, uopšte nije pomagao Milojeviću. Mali je zbog toga stalno bio udvojen, a bilo je i situacija da je morao da igra jedan na tri. Mislim da se mali mora istrpeti, pa čak u nekim varijantama probati sa njim na mestu pleja. Za Mesarovića je lično Ronaldinjo.
S druge strane, Tumba je bio igrač utakmice. Sasekao nas je fudbalski, trkački i beskrajnom borbenošću.
DAJ GOL!!!
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Maki »

Ne znam kako su svi jednodušni u osudi Mesarovića? On je po meni odigrao na nivou iskusnijih saigrača u vezi. Čak je njegovim izlaskom naša igra rapidno pala u 2. poluvremenu. Velika većina forumaša uopšte ne prati defanzivne akcije, ovde mislim na one koji su meč posmatrali uživo, jer se iz snimka ne vidi ovaj segment.
Ako sam dobro razumeo ono što sam gledao, Mesar i Zlomislić su bili zadnji vezni, a Đurić je igrao iza napadača. Mesar je odigrao najagilnije u fazi odbrane, a to mu je i bio zadatak! Pa i u fazi napada je izradio ozbiljniju šansu nego napadačka trojka zajedno: Eze, Miloje i Fofana (postigao neregularan gol) za čitavu utakmicu. Mesar ima samo jednu veliku manu, a to je izvođenje prekida. Tu je Arsić u velikoj prednosti.

Drugo što boli kad su naši klinci u pitanju je gomilanje igrača na Zličićevoj poziciji, gde se treću sezonu zaredom bori za svojih pet minuta. Pa od koga ćemo zaraditi, ako svaki naš talenat greje klupu. Isto je i sa štoperom Veselinovićem, koji je sudeći po trenerovim jadikovkama trebalo da bude rezerva Hrvatu Graovcu. Strašno!

Ako je već politika kluba dovođenje igrača radi pukog rezultata , onda dajte rezultat, nema alibija!
t
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by borrissey »

Da, zaboravio sam da napišem u prvom postu da je naš utisak sa vrha istoka da smo postigli potpuno neregularan gol. Iz naše pozicije se jasno videlo da je Fofana loptu primirio rukom i nije nam bilo jasno da se ovi nisu bunili. Osim toga, u izveštajima koje sam ja čitao, nigde se ne navodi taj detelj. Iz dubine duše mrzim kad postignemo neregularan gol.

Što se Mesara tiče, nije mi palo napamet da je on možda imao neku defanzivnu ulogu, mada je činjenica da smo njegovim izlaskom (tačnije ulaskom Arsića) potpuno izgubili kontrolu nad utakmicom. Šta je tačno razlog, ne znam.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Voja »

borrissey wrote:Da, zaboravio sam da napišem u prvom postu da je naš utisak sa vrha istoka da smo postigli potpuno neregularan gol. Iz naše pozicije se jasno videlo da je Fofana loptu primirio rukom i nije nam bilo jasno da se ovi nisu bunili. Osim toga, u izveštajima koje sam ja čitao, nigde se ne navodi taj detelj. Iz dubine duše mrzim kad postignemo neregularan gol.
Voja wrote:
Turija wrote:1:1 nisam siguran da li greska naseg igraca (lopta ka Rockovu) ili izjednacennje iz ofsajda?
Postoji crv sumnje :mrgreen:
Evo izvestaja pa da se vidi bolje :)
Nego.... nas gol? Ima li crvica? :mrgreen:
E sad,da li sam opet realan ili stara trolcina :mrgreen: :cheers:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=WS-_cP8wxpA[/video]
Nema lazi nema prevare,treba samo biti posten i priznati.
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by gospodinFKV »

fare wrote:Chuhumis:Imao je onaj kiks čim je ušao ali posle se ispravio dok se malo uigra biće i on ok samo mi nije definisana njegova pozicija štoper bek a menja krilo i ulazi na krilo ????
Djordjevic je stoper/bek, Grk je levi bek, s tim da moze da igra bilo gde po boku.

Suma sumarum, pojacanje na koje smo ubedljivo najvise prevrtali ocima ispade najbolje. Klasicno slaninarstvo. :mrgreen:
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Протомајстор »

Дошао сам у петак да поздравим Роцкова као капитена једне нове Војводине, али то се изгледа никада неће догодити. Нити ће наша деца имати равноправан третман нити ћемо гледати нову Вошу.
Уместо тога, гледали смо Младост из Лучана, по речима нашег боса "најтакмичарскију екипу" наше лиге уз Звезду и Спартак. Лепо, али поставља се питање зашто ми нисмо такмичарска екипа, и који смо ми К.красни уопште? Ми смо кита, која нити смрди нит мирише (без идентитета), нити борац, нит техничар, ал је зато млитава, и из сезоне у сезону све млитавија. Ето то смо ми! :evil:
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by 1892 »

Realno bez obzira na rezultat, ja sam prijatno iznenađen. Imali smo 4 5 smislenih akcija, povezanih pasova lepih za oko. Novajlije deluju kvalitetno i ukoliko se uigraju možemo gledati lep fudbal ove godine na Karađorđu. Rezultati me ne interesuju, šampioni nećemo biti, liga je k***c, klubove vode Terza, Tončev, Vučela i ostala bagra....tako da ono čemu se ja nadam je po koja atraktivna pobeda, otkinut bod blizancima, možda lansiran neki novi klinac (ne Mesarovic i Zlicic jer su truba) i to je to.
Come on you Reds!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by мализека »

Шта се нервирате, имамо бод више од гробља. :greenbutt:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Voja »

мализека wrote:Шта се нервирате, имамо бод више од гробља. :greenbutt:
I ja sam to pomislio,obradovao se,al posle ukapirao da smo i mi sa njima u plej autu :D
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by borrissey »

Voja wrote:Nema lazi nema prevare,treba samo biti posten i priznati.
Naravno, uvek. Samo postoji razlika između poštenog i iskrenog navijača Vojvodine i "objektivnog i realnog ljubitelja fudbala". Nadam se da razumeš razliku.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:1 (1:1)

Post by Turija »

Zaboravio sam da napisem i ovo.
Bio je minut cutanja, pre meca, u znak odavanja pocasti za preminule Bunjevcevica i Babarogica, ali zasto nije bio pomenut i Josip Pirmajer????
Eto, gde je Vojvodina danas. Zaboravlja i ne postuje svoje igrace i trenere.Cak ni vrhunske.
:oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked