1. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:1 (1:1)

User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Rabba »

borkovic wrote:Svi superligasi su izmirili dugovanja jos pre 3-4 dana,sto bi trebalo da znaci i mogucnost registracije novih fudbalera!Tako stoji na sajtu FSS!
Izašao novi fudbal, izostale su jedino registracije Stariča, Graovca i Simića za sada
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by borkovic »

superliga.rs/sezone/2018-19/team/3-super-liga-srbije-2018-19/15-vojvodina
Čorba
Posts: 31
Joined: Mon Aug 08, 2016 4:56 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Čorba »

Trenutno Voša vodi 1:0 (Fofana), zvezda 0:0. Sjajno bi bilo da sada bane neka apokalipsa neki armagedon nešto
dakle kraj prvenstva
i da ostane zapisano
poslednji prvak Srbije - FK Vojvodina :dance2:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Dragojlo »

U ovom trenutku bi Mladost bila poslednji šampion..... Zbog gola u gostima.... :greenbutt:
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Turija »

1:1 nisam siguran da li greska naseg igraca (lopta ka Rockovu) ili izjednacennje iz ofsajda?
Nikako mi nije jasno kako Mesarovic pre Arsica, inace najgori igrac na terenu u prvom poluvremenu.
Istakli se kod nas Zlomislic, Milojevic, Eze i Djordjevic u par situacija opasnih po nas gol.
Fofana ume da lepo odlozi, a dao je i gol.
Imali smo jos dve izgledne sanse i 2 odlicna suta Zlomislica sa distance i jedan Mesarovica. Istakao se golman Lucana
Veoma smo brzi po krilima, ali nema dobre pratnje srednjih veznjaka.
Uci ce u igru Arsic u drugom poluvremenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Voja »

ako je za utehu,posle prvog kola smo jos u igri za titulu,jos kad se bodovi podele...
Image
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Del_Boske »

Voja wrote:ako je za utehu,posle prvog kola smo jos u igri za titulu,jos kad se bodovi podele...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by lazarr »

U najkraćem......
Ni ova ekipa nema kvalitet!!!
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Maki »

Ovoj ekipi fale zadnji vezni! Fali i agresivnosti. Ne sećam se da li smo napravili ijedan faul!?

Hrvat Zlomislić, koji je doveden da zameni Jovančića, suviše je daleko od protivnika i ne kvari igru koliko bi trebalo. Kriv je i kod gola, ali generalno, radi se o vrsnom tehničaru.
Štoperu Đorđeviću takođe fali agresivnosti, činilo mi se danas da je daleko iza Veselinovića po kvalitetu.
Milivojević spor, nema driblinga, kod kornera ne ide da igra glavom iako je visok, ali zato borben i ima odličnu desnicu, baš kao i Zlomislić.
Grk koji ga je zamenio, igrao je na levom krilu ispred Antića, to je sjajno bilo, ne komplikuje, igra moderno, brzo razmišlja, veliko pojačanje, samo da uđe u kondiciju.
Fofana i bek Stojković na nivou očekivanog.
Đurić je odigrao besprekorno u 1. poluvremenu, čak se činilo da ovde nema s kim da igra. Čovek crta lopte! Sjajno, veliko pojačanje, ali tako je delovao i Arsić kad je došao u prvih nekoliko utakmica, sačekajmo.
Danas recimo, Arsić je bio slabiji od agilnog Nestorovića koga je zamenio u 2. poluvremenu.
Rockov i Veselinović bez greške, a Antić borben i maštovit u fazi napada - kapitenski!
Sve ukupno, dovoljno samo za remi sa jakim gostom koji nas je lako tukao u prethodnom meču na Karađorđu, pre svega par meseci.

Mislim da će biti dobrog fudbala ove sezone. Sve pridošlice znaju da barataju loptom, a i bez nje se sjajno kreću u prostoru. Samo da se malo uigraju i naročito porade na fazi odbrane.
Last edited by Maki on Fri Jul 20, 2018 11:46 pm, edited 1 time in total.
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by N13 »

Ne bih rekao da nema kvalitet. U pocetku je bilo i vise nego odlicno.
Jednostavno igraci izgubili snagu posle 20 min. Od 11 igraca u prvoj postavi, ne zna jel bilo njih petorica koji su prosli pripreme.
I to je ogroman problem. Kontam da cemo zaigrati kako treba tek u septembru posle prve reprezentativne pauze i mini priprema... Do tada cemo se morati osloniti na prvih pola sata.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Turija »

Po meni, utakmica nije bila losa. Gosti su bili konkretniji i opasniji, a mi igrali na momente.
Mnogo smo se povlacili i preskakali igru i slabo koristili brzinu Milojevica i Ezea.
Fofana nema snage, ali je upotrebljiv.
Spora nam je sredina terena.Tu ne mislim na zadnjeg veznog Zlomislica, koji je veliko pojacanje i veceras nas najbolji igrac. Spori su i Mesarovic i Arsic i Djuric, kao i Zlicic.
Mnogo smo se povlacili pred gol Rockova i bili slabiji u skoku, kao i u trcanju od Lucana.
Poneki dobar dugi pas Djurica, ali sve je to bilo mlako. Sa malo igraca pratimo begove Milojevica i Ezea, a i malo imaju dobro dodatih lopti da pobegnu u prostoru.
Ono sto zaista ne mogu da razumem i da trener Veselinovic nije trazio da u prekidima i kornerima ostajemo sa 3-4 igraca izvan 16m gostiju, iako su se oni branili u svom sesnaestercu sa 10 igraca, a nama ostaje cak i Veselinovic u odbrani :frown:
Ocekivao sam ofanzivnijeg Stojkovica.
Djordjevic mi deluje OK.Ne panici i moze sa loptom.
Na kraju, moramo biti zadovoljni bodom, jer smo mogli izgubiti i njega.
Vise snage i trcanja i brzi centralni veznjak i ekipa bi bila solidna.
Zao mi je i krivo sto ne racunamo na Gajica.Pred kraj Fofana je bio zreo za zamenu, pre Milojevica i Zlomislica koji su bili istakniti pojedinci u nasim redovima.

PS
A minut cutanja za Pirmajera? Zaboravljen :oops:
Last edited by Turija on Sat Jul 21, 2018 12:14 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Danilo »

Ja ne znam da l smo gledali istu utakmicu.Po meni je ovo jako lose, mrsavo i traljavo.I samo nespretnost igraca Mladosti nas je delila od poraza.Ajde da sve pripisem neuigranosti i kratkim pripremama nekih.
Najvise me razocarao desni bek Stojkovic, ocekuvao sam od njega mnogo vise, nijedan beg napred , nijedan centarsut.Ocajan
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by Turija »

Danilo, nisam ni ja zadovoljan vidjenim, ali sam gledao potencijal ekipe i pojedinaca.
Imamo sada, kudikamo, vecu prodornost po boku i tehnicki mnogo bolje igrace, nego proletos.
Fali snage i brza transformacija, bolja skok igra i vise igraca u pratnji kontranapada, kao i vise njih u 16m protivnika kod izvodjenja prekida.
Veceras nisam dosao da gledam igru, jer to je nemoguce stvoriti za par dana, vec sam dosao, prvenstveno, da vidim koliko koji igrac moze.
Ne mogu zajedno Djuric, Arsic i Mesarovic.Moze jedan, ali drugi mora biti cigra, tipa Glavcic, Simura, Djuricin npr.Onda bi mnoge stvari legle na svoje mesto.Moramo imati igraca na prednjem veznom, koji moze da napravi visak igraca i prostora svojom okretnoscu i driblingom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by borrissey »

Evo da i ja podelim nekoliko utisaka. Zlomislić ubedljivo najbolji na terenu. Gari je za jovančiča Pogba lično. Svaka čast! Mesarovića treba poslati negde. On ili nema kvalitet ili još nije zreo za prvi tim. Po meni, u ovoj formaciji fali defanzivni vezni. Suviše su nas lako probijali i brzo dolazili do kaznenog. Imam utisak da je to trebalo da bude zadatak Đurića, ali to nije dobro funkcionisalo.
Od naših bih još pohvalio Rockova i Antića. Najgori Mesar, Đorđević i Arsić (iako se dosta trudio). Sve u svemu, utakmica nije uopšte bila loša, ako popravimo defanzivu, imamo čemu da se nadamo.
borkovic
Posts: 68
Joined: Sun May 06, 2018 10:34 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Mladost, petak u 20h

Post by borkovic »

Kada odigras nereseno nekako ne ide da si zadovoljan,ovog puta mogu i to da kazem.Gosti su bili su blize pobedi,igrali su bas onako kako nama nikako ne odgovara, uigraniji su i to deluje kao da su spremniji jer sa manje napora resavaju vecinu akcija kako u napadu tako i u odbrani.Po meni nas najbolji igrac Zlomislic,sjajna tehnika,pregled,sut, pas sve na visokom nivo,kada se ugraju, sve ove njegove vrline ce jos vise doci do izrazaja.Ostali uglavnom korektni i pomalo bojazljivi bas zbog malo provedenih zajednickih treninga.Ispod nivoa pre svih Mesarovic,gotovo bez ijedne dobre lopte,puno pogresnih i sporih dodavanja ,dok je bez lopte nastavio po starom ,a to je ocajan.Antic, bez ideje i iznenadjujuce sporim proigravanje,predpodstavljam da je povreda ipak ucinila svoje ali se nadam da ce vec u ZEmunu biti mnogo bolji.Djordjevic ,mislim da je usao previse nervozan u utakmicu,ima sve karakteristike za dobrog stopera ali mora se malo prilagoditi nasoj ligi,nasim "sarenim' sudijam i ovom danasnjem slabom i onim bezobraznim ali i dobrim. Ubedjen sam da imamo odlicnu ekipu, i odlicne pojedicne ,kojima ce ipak trebati jos vremena da se dobro uigraju.
Locked