37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:6 (1:3)

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:6 (1:3)

Post by Grof Žekula »

За нас неће играти капитен (који већ оде) и неколицина искусних (најава је таква), њих не води (више) онај "што је требао нас да води до титуле", а сам меч, када се борба за Европу гледа, ни једнима не значи ништа.

Да данас у 21 час окончамо једну од горих сезона у новијој историји Клуба, па да се разилазимо!
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by N13 »

Cukaricki i dalje moze u Evropu, zar ne?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by Rabba »

N13 wrote:Cukaricki i dalje moze u Evropu, zar ne?
Čuka mora da pobedi. Radnički i Voždovac ne smeju da pobede. To je ligaški deo priče. partizan mora da osvoji kup.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by gospodinFKV »

Moze, ali samo ako kiksnu i Radnicki i Vozdovac.
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by N13 »

Iako Evropa Cukarickog zavisi od 3 druga rezultata, po meni to nije nerealno. Cak mislim da su sanse 50-50.
Vozdovac igra protiv cigana koji slave titulu na tom mecu, tesko ce pobediti. Partizan uzima kup, to je vec jasno. Napredak putpuno rastereceno ulazi u mec protiv Radnickog koji je pod pritiskom zbog svih desavanja proteklih dana.

Kad se uzme sve to u obzir, plasim se jos jedne bruke (valjda nece bas petarda pasti)... racunajuci da su nasi igraci jos pre mesec u glavi zavrsili sezonu. A cak bi voleo da Cukaricki ode u Evropu umesto Radnickog.

U svakom slucaju, zavrsavamo sezonu sa negativnom gol razlikom (pitanje je samo koliki ce taj minus biti). Velika sramota i sezona za zaborav.
Bice tesko vratiti poverenje publike sledece sezone. Ali bih voleo da slaninarska prica zazivi opet, kao pre desetak godina... to bi mi vise znacilo od trofeja u ovom momentu :)

Ne znam za druge, ali ja vec sad znam da uzimam sezonsku cim krene prodaja... jednostavno svaki put na utakmici kazem sebi 'jebala me sezonska kad gledam ovu sramotu, nikad vise na utakmicu', ali kad dodje sledeca tekma, ne mogu da ne odem. Nema leka za tu bolest, izgleda...
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by Cane »

Iako to u ovom trenutku deluje paradoksalno i skroz sumanuto, mislim da će broj prodatih sezonskih biti i veći nego prošle godine. Naravno pod uslovom da ova tužna uprava donese barem koju dobru odluku ovih dana u prelaznom roku itd.
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by v1o9s1a4 »

N13 wrote:Iako Evropa Cukarickog zavisi od 3 druga rezultata, po meni to nije nerealno. Cak mislim da su sanse 50-50.
Vozdovac igra protiv cigana koji slave titulu na tom mecu, tesko ce pobediti. Partizan uzima kup, to je vec jasno. Napredak putpuno rastereceno ulazi u mec protiv Radnickog koji je pod pritiskom zbog svih desavanja proteklih dana.
Iako svi znamo da ce Radnicki opet da dobije 2 penala i jos kojeg igraca vise, da li je realno da Vozdovac ne igra danas u isto terminu kada se igraju i ostale utakmice (posto se kao bore za 4. mesto) ? Ako vec mora titula da se slavi za vikend, onda bar staviti celo kolo tada ... Koji cirkus :frown:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by Voja »

Slucajno se setih da igramo,pogledah livescore,kad ono vodimo :mrgreen:
Image
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by Душан »

Voja wrote:Slucajno se setih da igramo,pogledah livescore,kad ono vodimo :mrgreen:
Пази стварно :D
Опс 2:0 :D
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by Turija »

Ko je dao golove?
Sastav, da li se zna?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by Душан »

2:1 утакмица је доста отворена, што потврђују и три постугнута поготка за 27 минута :mrgreen: Први гол Аврамовски други немам појма, не пише ништа.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by Ken mahniti »

3:1 :mrgreen:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by Radoye »

Turija wrote:Ko je dao golove?
Sastav, da li se zna?
Prema Livescore Avramovski i Eze (penal) su strelci prva dva za nas.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by Karlsson »

Eze je i treći dao.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: Čukarički - VOJVODINA 19h

Post by Pera Centar »

Bivsi omladinac Vojvodine Tedic je dao gol za Cukaricki.Nasa postava je ona koja je objavljena na http://www.fkvojvodina.rs" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked