36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. u nedelju u 17h

Post by Salvador »

Ne znam za prvo, ali ovo sto smo igrali u drugom je blaga katastrofa.
Mnogo toga treba da se menja za sledecu sezonu.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. u nedelju u 17h

Post by ssnigd »

U narednim godinama cini mi se da ce ova tekma biti najbliza da ostanemo neporazeni protiv njih crvenih.
Nadam se da ce 90% ovih igraca otici iz kluba.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. u nedelju u 17h

Post by Radoye »

Slabo je ovo bilo, cak nevezano ni za rezultat. Obe ekipe blagi uzas.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. u nedelju u 17h

Post by gospodinFKV »

Promasaji Jovancica i Ezea presudili. :frown:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. u nedelju u 17h

Post by borrissey »

Dosadna utakmica dve očajne ekipe od kojih je jedna, spletom različitih okolnosti, prvak države. Stanje na tribinama slično onom na terenu. Kao što je jedino što zameram igračima kada se ne trude, tako isto jedino zameram Slaninarima kada ne idu na utakmice. Koliko god nam se, verujem, svima povraća od utakmica sa blizancima, uvek nekako treba smoći snage. Jebi ga, tako je.

Jedino vredno pomena je paljenje njihovih zaplenjenih rekvizita i naš lep gol. Sve ostalo ću nadam se zaboraviti i zakopati negde duboko da se više nikada ne setim, baš kao i ovu celu sezonu.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. u nedelju u 17h

Post by Milan »

http://www.fkvojvodina.rs/2018/05/vesel ... o-gde-smo/" onclick="window.open(this.href);return false;


Posle poraza njegovog tima od Crvene zvezde, šef stručnog štaba Vojvodine Aleksandar Veselinović izjavio je da je ova utakmica idealno poslužila kao pokazatelj svih dobrih i loših strana u igri crveno-belih.

Vojvodina je danas poražena od Crvene zvezde rezultatom 1:2 (1:1), u derbiju pretposlednjeg kola plej ofa Super lige Srbije.

- Pre svega, čestitke Crvenoj zvezdi na večerašnjoj pobedi i osvojenoj tituli i jedno veliko bravo za sve ono što je uradila ove sezone. Posle mnogo godina, imali smo zadovoljstvo da kažemo da u srpskom fudbalu igra jedna ekipa koja ispunjava sve norme i kriterijume visokih zahteva evropskog fudbala. Samim tim, hoću da čestitam i Vladi Milojeviću, jer mislim da je svima u srpskoj sportskoj javnosti jasno koliki je njegov udeo u svim tim uspesima i koliko toga je promenio za godinu dana. Treba se setiti u kom momentu je došao, a u kom momentu se Crvena zvezda danas nalazi kao klub i kao ekipa i sreća je što u srpskom fudbalu imamo takvog trenera – kaže Veselinović.

Videli ste kako Crvena zvezda, kad ubaci sveže igrače u drugom poluvremenu, podiže ritam i povećava kvalitet igre, a to je ono što rade veliki timovi.


Veselinovicu, je l' prija boravak u ciganskom rektumu? . :pegla:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. u nedelju u 17h

Post by MiSmoFKV! »

gospodinFKV wrote:Promasaji Jovancica i Ezea presudili. :frown:
Možda još jedna stvar. Toliko smo navikli da očigledno kradu za njih, da nismo primetili da smo danas oštećeni kod oba gola. Asistent kod oba gola bio je gobeljić (davnih dana želja foruma za naslednika Radoje, hvala Bogu nije došao) koji je zaslužio direktan crveni kad je divljački startovao sa dve noge na Mesarovića, pre njihovog prvog gola.
PS Glasajte za igrača sezone, znam da je teško, al nije gostovanje, greota da propadne.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Voja »

Nisam gledao ni ovaj prenos,jer mi zadnjih par meseci nekako sve prece od nasih prenosa,ali sam pogledao izvestaj i to sto protivnicki igraci rade nasim bekovima tokom cele sezone :frown: :frown: :oops:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Turija »

Vojo, rade kad su nam krila Mesarovic, Avramovski i slicni, a ne Eze i Cebara.
Isto vazi i za srednji red, kad nema Jovancica, onda su nadrljali stoperi. A Rockov konstantno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Voja »

Ma ja mislim na situacije 1 na 1. Celu sezonu se sprdaju po nasoj desnoj strani :frown:
Image
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by 1892 »

Voja wrote:Ma ja mislim na situacije 1 na 1. Celu sezonu se sprdaju po nasoj desnoj strani :frown:

Konkretno za ovu utakmicu grešiš, mali Lazarević je bio fantastičan, mnogo puta je ostajao 1 na 1 sa Radonjićem koji je za naše uslove natprosečan igrač i uspevao da se odbrani. Problem je kao što je i navedeno iznad da Avramovski i Mesarović odbranu ne igraju.
Come on you Reds!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Turija »

U 1 na 1, krilo je u velikoj prednosti, pogotovo kad ima sirok slobodan prostor i podrsku svojih saigraca.
Slazem se da Lakicevic, pa i Lazarevic imaju velik problem sa brzim igracima.
Antic bolje zatvara od njih, ali je slabiji,od obojice, u kontra smeru.
Tako da, generalno, imamo ozbiljan problem sa bekovima.
Ako je ponuda iz Rumunije milionska, prodati Veselinovica i zakrpiti odbranu kako valja.
Za vezni red spremiti novce.
Sto se tice cfora i juce da je usao ranije Gajic dao bi gol. Greska Veselinovica, kao i kod svih juce zakasnelih izmena.
Potpuno je nelogicno da je Milojevic vrsio izmene pre Veselinovica, sto samo dokazuje koliko je Milojevic bolji trener i oseca trenutak.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by gospodinFKV »

Jos jedna prednost krila je kretnja - krilo se krece napred, bek unazad. Cinjenica da Radonjic ima toliko prostora na krilu ide na dusu nedostatku normalnog krila, da pokrije.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Voja »

Cinjenica je da su nasi bekovi u prvenstvu par puta popili fore na pola metra koje bekovi u iole ozbiljnijem klubu nikada ne bi dozvolili. Nema to veze sa krilima. Kakva krila su imali Nastic ili Pavlovic?
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 36. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Post by Stexman »

Ajde nemojte se sprdati da je Radonjic nad prosecan igrac... Decko osim sto je brz na pravcu nista vise ne poseduje. On iz te brzine nista ne moze da postigne pogotovo kod promene pravca... Kontrola lopte mu je uzas i alav je do bola.

Dosta sto ga hvale beogradski novinari i vec ga guraju u reprezentaciju... Ne morate i vi ovde.
Locked