35. kolo: Radnički - VOJVODINA 5:0 (1:0)

User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by slanina »

Čovek je ironičan,ali neki potezi naših igrača potvrđuju da je ovo rađeno u dogovru sa njima.Izgubiti 5:0 dva puta u sezoni je takva sramota koja se neće skoro isprati.Takve ekipa je Vojvodina znala tući recimo sa Šaulom u Nišu 5:1 a u Novom Sadu da ne pričam,takođe i Napredak.Recimo ovo,al tad smo imali tim i školovane fudbalere.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=oo1UllYGqSk[/video]
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Dragojlo »

Leptejebo, da se tabela nije prepolovila, mi bi sad strepeli za opstanak!!!Tamo samo 3 kluba imaju manje od 25 bodova, koliko i mi imamo!! :oops:
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by N13 »

Dragojlo wrote:Leptejebo, da se tabela nije prepolovila, mi bi sad strepeli za opstanak!!!Tamo samo 3 kluba imaju manje od 25 bodova, koliko i mi imamo!! :oops:
Ne moze se vas to porediti... tamo su neuporedivo lakse utakmice. Da smo u play out-u, sigurno bismo uzeli vise od 3 boda, koliko smo uzeli za sada u play of-u.

Ne bismo se borili za opstanak, ali verovatno ne bismo bili ni osmi... uzimajuci u obzir kako nas je zemun rezbio u sred NS.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Djumi »

Minja wrote:Pre par dana sretoh jednog poznanika sa tribine, i krene neprijatan razgovor koji se zavrsi sa recenicom: Da, to smo mi Slaninari, zato nam tamo i ide.

Mogu samo da se nadovezem, da to jesno mi koji necemo da budemo deo ovoga svega, a ovo ste vi, prijatelju moj, i bicete to do kraja svojih zivota, jer za drugo ni niste. Ako je ovo to za sta se "borite", mogu samo da Vam svima iskazem svoj prezir.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Dragojlo »

N13 wrote:
Dragojlo wrote:Leptejebo, da se tabela nije prepolovila, mi bi sad strepeli za opstanak!!!Tamo samo 3 kluba imaju manje od 25 bodova, koliko i mi imamo!! :oops:
Ne moze se vas to porediti... tamo su neuporedivo lakse utakmice. Da smo u play out-u, sigurno bismo uzeli vise od 3 boda, koliko smo uzeli za sada u play of-u.

Ne bismo se borili za opstanak, ali verovatno ne bismo bili ni osmi... uzimajuci u obzir kako nas je zemun rezbio u sred NS.
Znam, ali najgore je što smo protiv tog "donjeg doma" uzeli više bodova u gostima nego na Karađorđu! :oops: I to su nam koliko mi se čini, jedine pobede na strani....To nije Voša!!!!!
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Rivelinjo »

slanina wrote:Čovek je ironičan,ali neki potezi naših igrača potvrđuju da je ovo rađeno u dogovru sa njima.Izgubiti 5:0 dva puta u sezoni je takva sramota koja se neće skoro isprati.Takve ekipa je Vojvodina znala tući recimo sa Šaulom u Nišu 5:1 a u Novom Sadu da ne pričam,takođe i Napredak.Recimo ovo,al tad smo imali tim i školovane fudbalere.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=oo1UllYGqSk[/video]
Već tad nam je liga uveliko bila kesa - pukla, a u odnosu na istu u 21. veku, opet deluje svemirski.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Radoye »

Rivelinjo wrote:Već tad nam je liga uveliko bila kesa - pukla, a u odnosu na istu u 21. veku, opet deluje svemirski.
Taj nas tim iz '93-'94 je pojam pojmova za danasnji fudbal u Smesnoj Ligi Srbije. Ko Barsu da gledas.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Rivelinjo »

Radoye wrote:
Rivelinjo wrote:Već tad nam je liga uveliko bila kesa - pukla, a u odnosu na istu u 21. veku, opet deluje svemirski.
Taj nas tim iz '93-'94 je pojam pojmova za danasnji fudbal u Smesnoj Ligi Srbije. Ko Barsu da gledas.
To i kažem - a objektivno jeste bio ispodprosečan, spram lige i timova pre rata i sranja.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Radoye »

Rivelinjo wrote:
Radoye wrote:
Rivelinjo wrote:Već tad nam je liga uveliko bila kesa - pukla, a u odnosu na istu u 21. veku, opet deluje svemirski.
Taj nas tim iz '93-'94 je pojam pojmova za danasnji fudbal u Smesnoj Ligi Srbije. Ko Barsu da gledas.
To i kažem - a objektivno jeste bio ispodprosečan, spram lige i timova pre rata i sranja.
Pa ne znam bas, liga jeste u to vreme bila slabija nego u SFRJ (a kako i ne bi) ali ja bih rekao da je ova generacija Vose sa Saulom, Kocicem, Govedaricom, V. Mihajlovicem, Jezdimirovicem itd bila skoro pa isto jaka kao i ona sto je uzela drugu titulu. Slabija je mozda za Sestica koji je stvarno bio vanserijsri fudbaler ne samo u ovim nasim okvirima nego i sire.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked