35. kolo: Radnički - VOJVODINA 5:0 (1:0)

User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Протомајстор »

Turija wrote:Zlicic, Mesarovic, Arsic i Avramovski ne mogu oduzeti nijednu loptu, bilo kojem protivnickom igracu
Добро запажање.
Сад још преостаје да преживимо и долазак наше драге гараве маме (мамине) на Карађорђа, па на распуст. :roll:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Voja »

Turija wrote:Ako pogledamo nas vezni red veceras, da li vam je jasno da tu niko ne moze da oduzme loptu protivniku. A ne moze ni da kreira igru.
Nije mi jasno da to nije bilo jasno Veselinovicu???
Iako nisam usao u kladionicu, mogao bih, 'ladno, staviti na tiket da Zlicic, Mesarovic, Arsic i Avramovski ne mogu oduzeti nijednu loptu, bilo kojem protivnickom igracu. Otud petarda.
Pa cekaj,sto sad to zameras treneru koji vodi 4 -5 meceva... ajd realno,koliko je tebi trebalo da shvatis da odredjeni sa tog spiska nemaju kvalitet!? Sve u svemu,kad preispitam sebe,shvatim da sam celu ovu sezonu pisao samo o Jovancicu,Vukasovicu,Emilu i u zadnje vreme Arsicu i Radovanovicu. Djumi,staje sve potrebno za licencu,da nas vadim iz... :mrgreen:

Da se igrajos jedan krug takmicenja,imali bi vise petardi nego pobeda :oops:
Image
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Beonic »

https://prnt.sc/je60xy" onclick="window.open(this.href);return false;

Vala baš osmeh, umro od smeha...
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by fare »

Fudbaleri nama drage Voše jel vas je makar malo sramota (pošto znam da posećujete forum) ako nije treba da vas je sramota, a kada sam odgledao konferenciju za novinare posle utakmice
:pegla: :pegla: ja mislim da je sledeća destinacija našeg dragog trenera Niš toliko od mene jer ako nastavim dalje biće mnogo psovanja a to ne bi voleo da dobijem ban od administratora.
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Vosa je sve »

ovde svako svoju politiku imaa, a sve gledanoo ne pomaze nijedna
smenili smo 5 trenera nijedan nije dao rezultat, lepo kazem nije do toga igraci su nam losi
onda ide prica kako treba po svaku cenu deca iz nase skole da igraju, pa se pise kako nemogu nista
ako ocemo rezultat, ne mozemo bas tako, realno osim Rockova niko nije za prvih 11 priznajte sami
onda se napada uprava kako nista ne valja ne mogu nikog da dovedu realno ono sto valja oce napolje niko nece u cirkus
kad smo imali najbolju ekipu i trenera Meleg Malbasic i ostali dobra igra dobri rezultati mi smenimo sve moguce i dovedemo najgore moguce od uprave pa i ona sama igrace bilo je za plakati ...
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by slanina »

Možemo mi ovde pisati o teorijama raznim namestili ili nismo ,činjenica je da Vojvodina nikad lošiji tim nije imala sem par izdanaka naše škole(Rockov,Zličić...) tu ne zna niko loptu da smiri, primi ,osnove fudbala ne znaju ti meni ni na Štrandu ne bi igrali u pesku a ne da budu kapiteni.Sećam se 80-ih ujak moj prestao da gleda Vošu zbog jedne nameštene tekme sa Olimpijom i to je tad bilo jako ponizno za navijače Voše da se namesti a ovo što danas gledamo ove Pipere i ostale poltrone ja to nikad u životu nisam video za 30 godina koliko gledam Vošu a gledao sam je u drugoj ligi.Taj tim je za ovaj Real ovi im ne bi ni vodu donosili.
Pogledajte snimak pažljivo oštećeni smo opet drastično autogol je sumnjiv,njihov penal smejurija lopta beži van šesnaesterca ovaj pada ko pokošen smejurija a nad Zličićem čist penal ništa.Njihov drugi gol prethodio faul ili ti đon ova konjina pušta prednost ejjj.Toliko od mene,uzeo još ovu godinu godišnju i mislim da više neću uzimati.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=N0SjwUF1_VA[/video]
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Turija »

Vojo, definitivno trener nema neki izbor, ali opet svaki dan je na treningu sa tim igracima, a mi ih gledamo jedanput mesecno u proseku.
Medjutim, ne mozes otici napaljenom Radnickom i poznatom sudjenju pipera, grlom u jagode, bez ijednog defanzivca u veznom redu. Nikad nisam voleo igru sa 2 zadnja vezna, ali je bilo za ocekivati da cemo se braniti u Nisu i probati na kontru da postignemo gol, pa je bilo prihvatljivo igrati sa 2 zadnja vezna u takvoj situaciji.
Ovako smo se, ponovo, sramotno obrukali i opet dosli u nedoumicu, koliko sadasnjih igraca moze da nosi dres Vojvodine?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Voja »

Turija wrote: Ovako smo se, ponovo, sramotno obrukali i opet dosli u nedoumicu
Nije se ovde obrukao klub,vec mi forumasi... mi koji sve vidimo pogresno,koji ne vidimo da kada nekome treba on nam to i uzme,a mi uzimamo samo kada nikom ne treba,mi koji velicamo pobedu nad Partizanom i stavljamo je u rang neke evropske pobede,mi koji varimo dvojke u gostima na Vosu,mi koji nemamo svoj stav,svoje ja,svoje oci za gledanje.... a klub... pa oni su standardni,jos od prvog meca u Antaliji na pripremama...
Image
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Cane »

[quote="Vosa je sve"
kad smo imali najbolju ekipu i trenera Meleg Malbasic i ostali dobra igra dobri rezultati mi smenimo sve moguce i dovedemo najgore moguce od uprave pa i ona sama igrace bilo je za plakati ...[/quote]

Eto korena i uzroka svih ovih tužnih stvari koje nam se dešavaju svaki čas, ovih petardi i svega ostalog ...
Jedan političar je rekao - možete skuvati ribice iz akvarijuma i napraviti riblju čorbu, ali ne i obratno. E mi smo savršen primer za to. Sad plaćamo mnogo veliku cenu za glupost koju su neki tada napravili i plaćaćemo je još dugo. To je suština problema u kojem smo i za koji nema brzog i jednostavnog leka, a ne ko od ovih igra na kojem mestu, za koga navija, čije je "dete", kako se zove ko zna koji trener po redu i slično ...
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Stexman »

Odgledah izvestaj i konferenciju. Jako diskutabilne odluke sudije u vise navrata, slanina je u pravu. Sve ovo smrdi, pocevsi od izjave onog Nislije sa skrinshota da ne ocekuje nista manje od 5:0. Treba gol razlika da se popravi. Spartak je imao bolju gol razliku za 11 golova. Sa nasom petardom, i ciganskom cetvorkom Spartaku svelo se na bas ono sto odgovara Nislijama na plus 2. Kucu stavljam na 3+ razlike u utakmici sa Spartakom.


A izjave Veselinovica... Sve mi nekako vuce na ironiju, ono poredjenje sa Realom... Prosto ne mogu da progutam bilo sta drugo. Ako je mislio ozbiljno :shock: onda smo u debelom problemu. Jedno je kurtoazija, ali ovoliki "kissassing" ne... nije moguce.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Rabba »

Gol razlika u plejofu ne igra ulogu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Del_Boske »

Rabba wrote:Gol razlika u plejofu ne igra ulogu.
Онда ова петица није договорена...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by gospodinFKV »

Najjaci momenat na snimku - Stanisavljevic djonom ide ka faci malom Lazarevicu, ovo :shit: signalizira prednost Nislijama! :mrgreen:

Necu ni da spominjem kakav je penal sviran, dok je u isto vreme Zlicic dvaput oboren istim intenzitetom u kaznenom i ovaj nista. Da je njihov tako pao kao sto je Zlicic pao u prvom poluvremenu, nas stoper bi dobio crveni za taj start lagano.

Treba uvek biti samokritican, ali i suditi momcima u fer okolnostima. Pa pre samo mesec-dva, igrali smo celo poluvreme s igracem manje, pa su ovi na misice i na sudiju izvukli bod. Ovaj car je izveo danas Ezea, jer je znao da ce ovaj opet fasovati crveni u Nisu, ne zato sto ga zasluzuje, nego zato sto okolnosti nisu fer. Uveo je dete koje ce istrpeti udarce, cutati i igrati. Ova utakmica je toliko smrdela, da se smrad osetio tri dana pred tekmu, i to ne samo zbog sudjenja. Mozemo mi da pricamo do prekosutra koliko pojedinci tu nemaju pojma, i da se pravimo da je samo do toga, ali smo svi videli kako nekad mogu da odigraju. Pobogu, videli smo prosle nedelje koliko tu discipline moze da bude, i onda danas vidis kako Antic kao eto gradi loptu (bez razloga), pada, ovi ne mogu da daju gol i onda neko od nasih promasuje celu loptu pre nego sto je Babic zakucao. Covek se stvarno svega nagleda u ovoj ligi - losih glumaca, poslusnika, blatantnih lopova,...

Mislim, svako ima svoje vidjenje danasnje tekme. Neko bira da vidi i vise od onoga sto se zapravo desilo (''koga zmija ujede...''), dok neko bira da ne vidi nista. Nisam bas siguran da su hteli da nas dobiju s petardom, ali sam ubedjen u to da je momcima ''predlozeno'' da se igra ''rasterecenije'', da ni ono cacansko :shit: ne mora da ima previse posla... :lala:
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Stexman »

Rabba wrote:Gol razlika u plejofu ne igra ulogu.
Tacno, u pravu si... zaboravio sam taj detalj.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Pera Centar »

Svaka cast Veselinovicu za izjavu, verovatno je u pravu da bi i Real Madrid izgubio od FK Radncki-Nis jer je to jako mocan klub.
Locked