35. kolo: Radnički - VOJVODINA 5:0 (1:0)

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Radoye »

ernesto wrote:Poceli su nislije da nas vredjaju na njihovom forumu jos vise i kazu da se setimo kako su sudije navlacile na nas kad nas je Lalat vodio i 2016 kad smo im pobegli za 1 bod i otisli u Evropu!
A i ti nemas pametnija posla nego citas njihov forum. :cekicanje:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Kec u Nisu
Posts: 51
Joined: Fri Feb 09, 2018 10:37 am

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Kec u Nisu »

Evo gospodine Ernesto da vam ljigavac pojasni neke stvari, pa vam vise necu smetati. Mozda vas procitati samo povremeno, ali smetati necu.

Sto se tice FK Vojvodine kao kluba i Novog sada kao grada oduvek iskrene simpatije i kad bi znali koliko puta je u Nisu izgovarana recenica, ma zasto Vosa ne sjebe blizance kad vidimo da niko drugi ne moze a ljudi su najblizi tome, vi ne bi verovali, bar da ih razdvoji na tabeli, ali izgleda je i to nemoguce... Klub sa tradicijom i neko sa kim bi mi da imamo zdravo rivalstvo, (a ne ovo sadasnje ruzno koje pocinje iz 2015,2016 kada ste vi nas brutalno krali u kooperaciji sa crvenim blizancem i to na sred Caira, na celu sa Lalatovicem - koji gle cuda sad seda na travu i zna da ce Radnicki sigurno u evropu, naravno da zna jer je on tako isao u evropu, izmedju ostalog i sa Vosom pa zna kako se to radi... E sad se situacija okrenula, i to po mom skromnom sudu jos ruznije, jer se sad sa crvenim blizancem jos vise slizao nas selac od predsednika pa cemo mi jos ruznije u evropu nego vi tada kada je Terza poslao protiv vas omladince u predzadnjem a na nas u zadnjem sve sto je imao najbolje.. Nego svako vidi ono sto mu smeta pa to tako ispada..Inace Bojan Nikolic vas je pokrao na Cairu , to se znalo, kao sto se zna da ce i Piper da vas pokrade sutra, ali ne moze se protiv dr mr Zvezdana Terzica, pa ne mislite valjda da je nas preCednik koji ne zna da sastavi 2 recenice toliko mocan... Mi sa njima zanjih 5 utakmica igramo bez zutog kartona, nasi igraci su dobili pre 3 kola fino psovanje od nas, jer ne da ne smeju da dobiju zuti, nego ne smeju u obicno remplovanje da udju.. Ali na slican nacin su u evropu isli Zeleznici, Zvezdare, Bezanije,Jagodine,Smederevo,Cuke,pa i vasa Vosa (izvinjavam se nekom Bg zaseoku ako sam ga ispustio) tako da je valjda sad red na nas iako se time ne ponosimo, i iskrenog radovanja po gradu pa i nema..

Taj Ernesto me proziva jer su se na nasem forumu prepirali da li je Vosa trenutno raspad ili ne, ekipa, i ja napisao da je gledajuci samo Vosu , bez da se uporedjuje sa rivalima ona trenutno u velikom raspadu, jer iako ima igrace koje jako cenim, Arsica, Jovancica, Antica, odlicnog golmana itd, kad je to Vosa bila osma!?! na tabeli, i gubila kuci od Spartaka 0:5, Javora 0:3 i jos dosta toga.. Iskljucivo sam na to mislio.

Sve u svemu, sve najbolje , da sto pre stanete na noge i da osvojite titulu u dogledno vreme,a da se nase rivalstvo vrati u okvire u kojima treba da budei u kojima je bilo, a mi da postanemo srpski Ludogorec posto vidim da vam je zadovoljstvo da nas poistovecujete sa komsijama, sportski pozdrav sa juga .
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by draganas »

*Šta nam dečko napriča, teorije, šeme, CIA/BIA, elem zaboravio par stvari da napiše.

Radnički dobio Partizan 1-0 u presmešnoj utakmici.

Od nas su pukli 4-0 u direktnom susretu, da ste uzeli bod igrali bi ste Evropu, ovako smo vas ispratili sa četiri komada.

Za kraj, te godine Vojvodina stigla na korak od LE, između ostalih dobila Sambdoriju u gostima 4-0, pitam se dokle će stići ovaj "moćni" Radnički ove godine ?
Ps.Nemate iskustva u Evropi, ali treba da znate da se tamo neće svitrati penal na svakom meču za vas. :D
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by ernesto »

Cemu tolika mrznja,zajedljivost???
Stavljanje u isti kos sa drugima,love nam greske....
Mozda zato sto smo stvarno posebni,avangarda....
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Red Marquis »

Ja i uz najbolju volju ne vidim šta su neki zapeli oko upisa ovog i pređašnjih Keca u Nišu...

To naravno ne znači da ovakvom Radničkom ne želim da se što pre strmoglavi. Poželeo bih to i Vojvodini, ali mi smo se već strmoglavili :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by churguzijanac »

Malo me nervira ovo ulazenje u polemiku sa Nislijama inicirano politicarima i krimosima koji sede u klubovima. Kec u Nisu lepo objasnio i pogodio sustinu, ostalo je najmanje bitno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Voja »

Sta je ovde nejasno? Nama je ceo vek neko drugi kriv :mrgreen: Mi smo tu negde,REALNO u rangu sa Barsom,ali ne mozemo postenjem protiv vetrenjaca :mrgreen:
Image
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Протомајстор »

Људи, лепо (а и културно) је све рекао Кец у Нису (Kec u Nisu): кецали нису, а ми богами јесмо, и то годинама. Сад је ред да мало паузирамо, сасвим заслужено.
Стварно, зар смо сви заборавили како смо неколико пута, након распаднуте сезоне сличне овој, наједном улазили у серију без пораза и у задњи час хватали Европу? Зар нисмо потајно очекивали да се и сада догоди тако нешто? Ја лично јесам. :oops:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by naseljekolumbija »

Ако смо ми крали, а ја се нешто не сећам, то је дечја игра наспрам овог криминала. Још и отворено говоре како ће сутра њихов човек пипер да одради посао!? Нечувено!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Протомајстор »

naseljekolumbija wrote:Ако смо ми крали, а ја се нешто не сећам, то је дечја игра наспрам овог криминала. Још и отворено говоре како ће сутра њихов човек пипер да одради посао!? Нечувено!
Па зато смо ми Стари клуб, Стара дама, ми крадемо господски са стилом - да се не примети (поготово да Сланинари не примете). :mrgreen:

А они су силеџије, као и бг канцери - отимају да сви знају.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by gospodinFKV »

U poslednjih deset godina, kako smo redovni u Evropi, samo se za dve sezone moze tako nesto reci. Sve ostale su bile prilicno jasne kada je u pitanju stanje na tabeli.

Sezona 2011/12 - mucenje s onim Jasarom, dajemo gol u poslednjoj sekundi zvezdi za 2:1. Toliko je providno bilo da se secam faca na severu, koje su poprimile boje stolica.
Sezona 2015/16 - ovo za sta se Nislije njare.

Stoji sve to, samo sto se ja nesto ne secam da je bilo ko od nas ovde rekao bilo sta slicno tome da se radujemo sto se se sad lose sudjenje vraca nasim protivnicima, osim ako nisu blizanci u Evropi. To je taj blizanacki fazon ''xexe otimaaaaaj''. Hahaha verovatno zato sto jako retko tako nesto dozivimo uopste. :mrgreen:

Niko ne spori to da nam je zvezda dala tu Evropu tada, ali da se mi njarimo za svaku nepravdu toliko koliko se oni njare za tu jednu sezonu, stvorilo bi se Panonsko more opet od suza.

EDIT: Mali kuriozitet sto sam primetio: poslednja tri velika takmicenja koja reprezentacija igra, Vosa nije izborila Evropu za to leto (2006. Nemacka; 2010. J. Afrika; 2018. Rusija).
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:EDIT: Mali kuriozitet sto sam primetio: poslednja tri velika takmicenja koja reprezentacija igra, Vosa nije izborila Evropu za to leto (2006. Nemacka; 2010. J. Afrika; 2018. Rusija).
Uh... obozavam ovakva zapazanja :cheers:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Red Marquis »

gospodinFKV wrote: EDIT: Mali kuriozitet sto sam primetio: poslednja tri velika takmicenja koja reprezentacija igra, Vosa nije izborila Evropu za to leto (2006. Nemacka; 2010. J. Afrika; 2018. Rusija).
Sad imam još jedno opravdanje što se ne radujem uspesima A tima 8)
Io odio Belgrado
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by Stexman »

gospodinFKV wrote:
Niko ne spori to da nam je zvezda dala tu Evropu tada, ali da se mi njarimo za svaku nepravdu toliko koliko se oni njare za tu jednu sezonu, stvorilo bi se Panonsko more opet od suza.
Pa ja se ne slazem da nam je zvezda dala bilo sta. Taj gol u poslednjim sekundama je bio user. Nema sanse da to bilo ko izrezira i da ceka zadnjih deset sekundi da bi dao ili pustio gol. To se jednostavno tako ne radi.


A ovaj Nislija sto prica za utakmicu kad nas je Lalat vodio a mi smo ih navodno pokrali, jel to ona kad smo dobili 3 crvena kartona? Ja stvarno ne znam ko je koga tu pokrao. Videcete sutra ili vec danas to cuveno sudjenje Pipera... A Evropa je dobar lakmus papir pa ce se lepo videti ko je ko i kome je mesto u Evropi a kome ne.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 35. kolo: Radnički - VOJVODINA, subota 18h

Post by gospodinFKV »

Inace, teoretske sanse jos uvek postoje da idemo u Evropu. Svi koji ste pritisli dugme i iskljucili slaninarski mazohizam za ovu sezonu, ukljucite ga! :greenbutt:

Ako onaj krs od partizana izbaci cukaricki i osvoji kup, eto klanja i za 4. mesto. :deal:
Locked