34. kolo: VOJVODINA - partizan 2:1 (1:1)

Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by Dragojlo »

Gle, gorepomenuti Toma Gr. stoji ispred klupe i kucka poruke na telefonu.... :mafia:
User avatar
Turija
Posts: 10677
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by Turija »

Sta sad ceka Veselinovic sa izmenom. Mesarovic je zreo odavno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10677
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by Turija »

Ne mogu da verujem da Gajica nisu pustali da igra????
Da su Avramovski i Arsic odlozili lopte Gajicu i Ezeu bilo bi vec 4:1.
Po Djumijevoj hrabroj prognozi :cheers:
E vidi se sta je Eze i u defanzivi, a sta Mesarovic
Tako je Veselinovicu:Gajica i Cebara, a ne gluposti na krilu i cforu. A ne ovi sporaci bez driblinga.
Celu sezonu pisem o ovome
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by Firmson89 »

Кад Ђуми тако уверено каже, није било ни говора о другачујем исходу...без обзира у којој се ситуацији налази клуб, ово увек поправи дан! :mrgreen:
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1107
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by naseljekolumbija »

Ништа слађе од ове победе. Још и друга говна да нагузимо. :D Ипак, увек вреди доћи на Карађорђа :dance2:
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by lazarr »

Treba ponuditi igračima fine premije za pobedu u Nišu sledeće kolo. Možda i Čuka da uleti nešto.... Ako je već propala sezona, nek propadne i njima.
Cane
Posts: 1031
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by Cane »

Igra Voša ko Barsa ... :lol:
Malo je idiotski zvučalo u ovom trenutku, ali lepo je bilo čuti zaboravljene hitove. :D
Kako god, obradovali su nas ovi otpisani momci i hvala i na tome, vidi se koliko nam (malo) za sreću treba.
E sad, kad bi uspeli i crvenu gamad rešiti isto ovako, bar malo bi nam smanjili ovu tešku mučninu koja je dominantan osećaj poslednjih meseci.
User avatar
N13
Posts: 2040
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by N13 »

Ogroman napredak u igri. Svi igraci su danas pretrcali vise nego u poslednjih 5 meceva ukupno. Svaka cast, svima, i treneru i igracima. Da smo cele polusezone ovako igrali...
Sad jos pokazati ovako muda u Nisu i protiv cigana, i ja sam zadovoljan sezonom, koliko god to cudno zvucalo.

Grobarima smo dali 3 tribine, i opet hapse nase na zapadu? Ovo vec vise nema smisla, popisam se na drzavu sa ovakvim sprovodjenjem zakona!
User avatar
Turija
Posts: 10677
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by Turija »

Problem je sto na Zapad dolaze blizanacki navijaci i skacu kad oni daju gol i na prozivke grobara. E pa to ne moze.Jasno je receno da je Zapad za domace navijace i to vec policija i uprava mora da regulise.
Ni 3 tribine im nisu dosta. Koji bezobrazluk.
Ej, pa niste vi domacini u Novom Sadu, a niste ni Novosadjani, iako zaradjute hleb u tom gradu - ko tebe hlebom, ti njega kamenom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by Djumi »

Pobeda pokazuje da Voša ima igrački kadar i pokazuje da obe utakmice i sa Zvezdom (iako je izgubljena) i sa Partizanom, kad ima motiva, igra dobro.
Mora se prestati sa pričom da se sprema iduća sezona.
Dok se ne kaže koji je cilj iduće sezone ,nemože se ni spremati sezona.Onog momenta kad kazu šta je cilj, onda se mora odrediti rok do kad ce se to uraditi.
Kada se odredi rok onda će se oživeti i cilj
ps.Iskreno ulazim u godine kad mi je muka od demagogije !!!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3844
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by Red Marquis »

Koliko agenata na severozapadu...osećao sam se kao da sam na mitingu protiv vlade u Saudiskoj Arabiji. Sad se i za verbalne delikte privode ljudi?
I dajte ubuduće ove iz DB-a kad već moraju biti u loži stavite da sede na jugozapadu da ne provociraju.

Bravo na borbenosti fudbalerima.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2041
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by churguzijanac »

Mi smo dali nase,a oni su promasili dve mrtve sanse.No dobro.Svaka cast momcima, zasluzili smo da nam se negde i vrati.Mali Gajic bi trebao da dobije vise minuta u zadnja 3 kola.Ne bi bilo lose da dobijemo jos nekog igraca do kraja prvenstva i da to bude bas centarfor.Dugo ga vec nemamo.Samo neka dovedu igrace kao u prethodnom prelaznom roku i bice bolje.Malo mira u kuci do godine mora biti bolje.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2041
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by churguzijanac »

Red Marquis wrote:Koliko agenata na severozapadu...osećao sam se kao da sam na mitingu protiv vlade u Saudiskoj Arabiji. Sad se i za verbalne delikte privode ljudi?
I dajte ubuduće ove iz DB-a kad već moraju biti u loži stavite da sede na jugozapadu da ne provociraju.

Bravo na borbenosti fudbalerima.
I ti si primetio. Meni je to najveci utisak vec zadnjih par utakmica sa blizancima. Neverovatno koliko ih ima na severozapadu.
fare
Posts: 2793
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by fare »

A gospodi iz Beograda veoma tesko pao poraz pa nisu poslali nikog na konferenciju posle utakmice :dance2: .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4793
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 34. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja 18:30

Post by gospodinFKV »

Dobiju dve tribine, i opet budu presmesni. Odlican dan. Vratilo me u ONE dane...
Locked