33. kolo: Voždovac - VOJVODINA 2:1 (2:0)

User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA, sreda u 18

Post by Rabba »

2:1 Arsić, od 74. minuta debituje Gajić.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA, sreda u 18

Post by Radoye »

Mozda bi trebali da promenimo ime kluba u FK Probusen Kurton, cisto da ne brukamo uspomenu na 100+ godina tradicije. Sramota je ovo zvati FK Vojvodinom.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA, sreda u 18

Post by Turija »

Nismo jos ni tako lose prosli protiv Vozdovca.
Rekao bih iznad (mog) ocekivanja. Pristojan poraz.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1462
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA, sreda u 18

Post by Neizlecivi »

Dajte smanjite kukanje. Klub se bruka kao losim rezultatima, kao da smo do sada imali 160titula u kontinuitetu. Ni prva ni poslednja losa sezona. Neka grade tim za sledecu, neka pokazu zube crnim i cevenim govnima, a vise od svega zube da razbiju onim pajserima u Nisu.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA, sreda u 18

Post by Red Marquis »

Šta kažu, jel još vijamo Evropu?
Io odio Belgrado
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Post by novosadjanin »

Zahvaliti se Lakicevicu na saradnji :lala:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
churguzijanac
Posts: 2037
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Post by churguzijanac »

Kompletan remont ekipe mora da bude. Ne znam ni dal 3-4 igraca ima koji treba da ostanu.

Sveza krv africka i proverena slaninarska bi po meni bila dobitna kombinacija. Sto se tice skole, ako sad pocne da se radi kako treba, rezultate cemo videti tek za 3-4 godine, ali i to je prioritet. Jedini realan zadatak za sezonu 2018-2019 je konsolidacija kluba na svim nivoima.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Post by Rabba »

novosadjanin wrote:Zahvaliti se Lakicevicu na saradnji :lala:
Njemu ističe ugovor na kraju sezone. Mogli je odigrao prosečnu sezonu, pa je verovatno i vreme za rastanak, ali još je veći problem što je drugi bek odigrao i goru sezonu... Od leta bih voleo na desnom beku da gledam Lazarevića... Ali nije u redu imati loš odnos ni prema Mogliju ni prema Antiću. Došli su ovde, bili su, ponašali se u skladu sa onim što očekujemo od naših igrača... To što ipak nisu neka klasa(ili je nisu ovde pokazali do kraja, pogotovo Antić, koji je bio mladi reprezentativac), to nije razlog za nekakvo "teranje". Na kraju krajeva, većina igrača su i najmanji krivci za ovakvu sezonu. Krivi su ljudi koji vode klub(ili oni koji su pokušali da ga vode, u ambis valjda, na početku sezone). Loša selekcija, mešanje sa svih strana, gomilanje igrača, gomilanje dugova, zamazivanje očiju, 6(!?!) trenera... Puno je za nas koji to gledamo sa strane, a koliko je tek puno njima koji od toga treba da žive.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Post by Turija »

Rabba wrote:
novosadjanin wrote:Zahvaliti se Lakicevicu na saradnji :lala:
Njemu ističe ugovor na kraju sezone. Mogli je odigrao prosečnu sezonu, pa je verovatno i vreme za rastanak, ali još je veći problem što je drugi bek odigrao i goru sezonu... Od leta bih voleo na desnom beku da gledam Lazarevića... Ali nije u redu imati loš odnos ni prema Mogliju ni prema Antiću. Došli su ovde, bili su, ponašali se u skladu sa onim što očekujemo od naših igrača... To što ipak nisu neka klasa(ili je nisu ovde pokazali do kraja, pogotovo Antić, koji je bio mladi reprezentativac), to nije razlog za nekakvo "teranje". Na kraju krajeva, većina igrača su i najmanji krivci za ovakvu sezonu. Krivi su ljudi koji vode klub(ili oni koji su pokušali da ga vode, u ambis valjda, na početku sezone). Loša selekcija, mešanje sa svih strana, gomilanje igrača, gomilanje dugova, zamazivanje očiju, 6(!?!) trenera... Puno je za nas koji to gledamo sa strane, a koliko je tek puno njima koji od toga treba da žive.
+1
Takodje, slazem se sa misljenjem churguzijanca. Imamo 3-4 igraca koji mogu da nose dres Vojvodine, ali da budu starteri samo dvojica, ne racunajuci golmane. Radovanovic, Eze i hajde Veselinovicu da pogledamo kroz prste Ostali na klupu.
Mislim da treba probati Cebaru i Ezea na krilnim pozicijama i videti sta moze Gajic.
Sve druge, vec jako dobro ,,poznajemo".
O Lazarevicu sam imao bolje misljenje u startu, ali kroz utakmice vidim da igra sa znacajnom mukom i naporom. Nije dovoljno brz za beka i zbog toga cesto ,,kliza". Kao rezervni bek moze da prodje ( neko vreme, ako ne podigne igru, treba misliti o alternativi).
Golman Ilic mi jos uvek izgleda kao dete. Ako prodamo Rockova zadrzati Perica ili dovesti Brku, u slucaju da je to izvodljivo.
Na ostalim pozicijama komplet smena startera. I crni blizanac menja 10 igraca iz istog razloga. Ja sam iz skromnosti naveo 7-8 u nekom od ranijih postova. To je, zaista, minimum ako imamo ambicija u skladu sa renomeom i tradicijom Kluba
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Post by gospodinFKV »

Na prste jedne ruke se mogu izbrojati lose partije Moglija. Covek je od svog prvog minuta na terenu u nasem dresu ostavio srce i dusu. Nemojte biti nekorektni. Istina, nije se isticao nekom posebno dobrom igrom, ali je ponasanjem na terenu, a i van njega, ispao vise nego korektan.

Zadnja linija nije toliko losa, ima tu potencijala. Problem je kad ti samo zadnja linija funkcionise. Gde je vezni red? Promaja duva nazad zato sto se ne znaju uloge igraca na sredini terena, sto su glavni kreativci s loptom krajnje bezmudi, ali zato jedan od njih moze da se raspravlja s navijacima. Nemamo krila. Imamo veznjake koji se guraju na krilo, i jedino krsteno krilo koje se gura na poziciju napadaca. :frown: Nije tu toliki problem da se igrac vezni izvuce na krilo. Problem je faza odbrane, gde taj neko mora da isprati beka, koji je uglavnom brzi od njega, a da ne pominjem to sto su odbrambeni zadaci na krilu i u veznom redu nebo i zemlja. Zato i duva toliko, i zato su nam bekovi pod konstantnim pritiskom.

Najlakse je okriviti trenere - evo ti 17 ofanzivnih veznjaka, 10 zadnjih veznih, 2 krila, i jedan napadac koji za Polet Ljubic ne bi mogao igrati. Ako rezultati ne dodju, vidimo se. Onda, na sve to, potrefi se jedan trener-budala i pocne sprovoditi taktiku koju niko zivi ne moze da isprati. U prethodnih pola godine pre njegovog dolaska, ekipu su vodili Batak, Vanic i Buac. Gadiluk od fudbala, pogotovo poslednja dvojica, i ti kreces da uvodis taktiku s kojom igraci ne da nisu na ''ti'', nego nisu ni na ''vi'', a verovatno nece nikad ni biti, jer prosto nisu toliko dobri igraci.

Sacekaj leto, je*em mu 'lebac, pa onda napravi ekipu za to. Sve sto je trebao Stolica da uradi sada, jeste da napravi nesto sto lici na tim, sto ce igrati industrijski fudbal, ne preterano lep, ali da odradi posao do leta. Ovako nas je unazadio covek koji je treba neko bolje sutra da donese. Ponasao se kao dete kad pokusa da progura kocku kroz trouglastu rupu, pa krene na silu kad vidi da ne ide.

Naredne sezone, ako bilo sta hocemo da uradimo:

Rocko (ako se proda, onda Brkic) --- novi desni bek, Radovanovic, Veselinovic, Antic (produzio ugovor, mada bih vise voleo nekog drugog) --- Putincanin, Zlicic (voleo bih kada bismo se iskesirali za Gojka) --- Eze, Arsic, novo levo krilo --- novi napadac

Klupa: Ilic, Lazarevic, Devetak, Mesarovic, Subotic, Gajic,...

Sa 3-4 stvarno jaka pojacanja mi mozemo nesto da uradimo - pravo levo krilo, brz spic, brz bek i eventualno neki iskusan jak veznjak, koji ce imati Putincanina iza sebe, a samim tim i potpunu slobodu da kreira napad, ali da stvarno kreira!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Post by Stexman »

Bez 7-8 pojacanja opet cemo biti suvi prosek.
Ne postoji kvalitet u sadasnjem kadru bar sad je to svima jasno. Ali ako je suditi po onome sto se planira dovesti... necemo mi skoro izaci iz problema. Vracajte bre nase momke od preko tu necete pogresiti.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Post by gospodinFKV »

Stexman wrote:Ali ako je suditi po onome sto se planira dovesti...
Znas nesto sto mi ne znamo? :)
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3963
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Post by Rabba »

Da, Stex, jel imaš neke najave, ili...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 33. kolo: Voždovac - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Post by Stexman »

Ma nesto sam nacuo samo pa ne bi da se prosipam bez konkretnih dokaza... a i iz postovanja prema izvoru pa neka saceka to jos koji dan.
Locked