32. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:2 (0:1)

Vladimir
Posts: 121
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Vladimir »

Srećno Aci želim od srca sa Vošom i nemojte pričati da Vojvodina nema tim.To apsolutno nije tačno!!!!!!!!!
:roll:
Телеп
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by ogi »

fare wrote:Mogao bi da Rtv prenosi Vojvođanski derbi pošto vidim od arene ništa.
Izvini ali dosadan si vise sa prenosom. Sta koji k. ima da nas prenose? Da se budim rano po mom vremenu da bi ih gledao kako gube? Lakse je ovako kada vidis samo rezultat i jos lakse odrvenis. Hvala upravi!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by recni galeb »

Sto bi neko terao trenera kada je sezona otisla davno u pm? :frown:
A i sta cemo raditi onda u septembru... :mrgreen:
User avatar
Maki
Posts: 1112
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Maki »

Ako znamo da je naš trener selektirao ekipu Spartaka i odradio pripreme sa njim, a Stolica sve to uradio kod nas, onda treba pre odati počast Veselinoviću za igru Spartaka večeras, nego ga napadati zbog naše slabe igre. Ovo što smo videli od naših momaka je već mnogo puta viđeno, nažalost. Sreća naša te smo topovska hrana u plej-ofu, nego da strepimo u plej autu.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by 1892 »

Pred play off sam rekao da očekujem neka 4 boda u ovih 7 utakmica. Tu sam mislio i na 3 boda protiv Spartaka. Sad iz ove perspektive se bojim da nećemo ni toliko osvojiti. U preostalih 5 mečeva mi je želja da otkinemo raspalom Radničkom bod ili tri i da cigani ne slave titulu na Karađorđu.

edit: Da li je Dunđerski što je ušao za Spartak u zaustavnom vremenu sin Ljubiše Dunđerskog ?
Come on you Reds!
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Milan »

Evidentno je da imamo jako losu ekipu (da ne upotrebim neki grublji izraz), da nemamo cak ni pojedinca koji bi odskocio od suvog proseka (osim Emila, ali tesko da ce jos i golove poceti da daje), da je nerealno ocekivati neku veliku promenu dolaskom novog trenera, da uprava nije uradila nista u prelaznom roku... Sa svim tim sam se pomirio... Ali da nema trunke volje/zelje/htenja kod igraca, da igraju slabijim tempom nego ja na rekreaciji nedeljom... E to ne mogu da shvatim! Sto se vi, deco, uopste bavite fudbalom?! Igrac Spartaka vise zuri da izvede korner na 0:2 nego nas igrac koji, satro, vija rezultat.

Ovo sto nam se desava su mozda i najsramotniji dani u istoriji nase Vojvodine i treba sve u klubu da je stid...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by N13 »

Kakvo crno napadanje trenera... moze jedan trener biti kriv, ali kad se promeni 10 trenera, a ni jedan nema rezultate, valjda je jasno da tu nije trener problem.
Mi nemamo igrace, to je sustina.
Neko napisa da imamo igru sa nasim decom prvi put. Koju bre igru, koja deca, ni jedan od njih ne ume primiti loptu, a da se ne odbije 10 metara od njega. Pa makar od te dece ocekujem da trce najvise, a ne da gledaju saigraca kako ne zna sta ce sa loptom, i u glavi razmislja kako ce se veceras provesti u kafani. Nemamo mi vise nase klince koji zasluzuju mesto u Vojvodini kakvu zelimo... Emil i Ranko su izuzeci, ostali su jedva za Proleter.

Jako sam razocaran... ne mogu da ne odem na stadion, a kad odem, ne mogu da gledam tu sramotu. Gledam kako se od Mesarovica i Zlicica odbija lopta, ne mogu povezati 3 pasa, a kroz glavu mi prolazi kako su do pre samo par sezona takve situacije resavali Enver, Abu, Vranjes... dodje mi da zaplacem.

Nisam od onih koji su za to da se psuje familija igracima posle neuspeha, skidaju dresovi, kapitenske trake, itd (jbg, nisu igraci krivi sto nemaju kvalitet)... ali mi nije jasan ni stav severa da aplauzom pozdravi igrace. Ni jedan od njih se danas nije oznojao kako treba... uvek sam prvi koji aplauzom pozdravi igrace kada makar malo to zasluze, ali danas nisam mogao aplaudirati, jednostavno ovo je za mene nepostovanje kluba. (niko nije pretrcao vise od 5km, garantujem). Da nije bilo Rockova, pala bi petarda opet.

Sutra skupstina (cuo sam razne price sta ce se tu desavati... i ako ima 1% istine u tome, ne gine nam opet teranje uprave i neki novi Vukovic), a sledeci vikend protiv grobara... neka nam je Bog u pomoci.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Pera Centar »

Ovih nekoliko utakmica odigrati sa sto je moguce mladjom postavom.Mislim da je to jedino logicno, a i verovatno bi bolje odigrali.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Rabba »

Razbila nas je spremnija i motivisanija ekipa. Čestitke Spartaku na predstavi. Što se tiče naših momaka, voljni momenat je na jako lošem nivou. Rasprava i psovke Mesarovića prema istoku su strašna mrlja. Ne bih se složio da u ovoj ekipi nema kvaliteta. Ali da nema volje, i da nešto tu nije u redu, to je jako evidentno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Turija »

Ne znam sta bih napisao, a da ne psujem sve po redu.
Vojvodina nije bila nikad jadnija i nemocnija.
Velika sramota za klub, grad, pokrajinu i struku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by gospodinFKV »

Ko zna zasto je sve ovo dobro...

Ako se secate, bili smo 5. one jedne sezone, nakon sto smo bili vicesampioni. Nije bilo Evrope, doslo je do remonta ekipe, i to zestokog, dosli su Abu, Antvi, stasao Meda, Mojsov i kockar bili stubovi odbrane na celu s Brkom,...

Sezona nakon onog razoceranja je bila jedna od najboljih u poslednjih 10 godina. Lep fudbal, granitna odbrana, zvezda u vidu Abua,...

Njihova igra je vratila publiku na stadion. Dajmo vremena Drakulicu, Veselinovicu i ovim klincima sto vrede. Napravice se nesto, ubedjen sam, ali je za to potreban nezapamcen remont ekipe.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Turija »

Pisao sam zimus ovde, kakva Antalija, kupite igraca za te novce, ne bacajte pare, jer od ovih 'leba nema.
Ako su nase Legende mogle da se pripremaju na snegom pokrivenom Andrevlju i trcali po zeleznickoj pruzi, a igrali vrhunski fudbal u bivsoj Jugi, sta ove antitalente nagradjujete skupo placenim zimovanjem.
Za te novce moglu ste dovesti Nikolica, Savkovica, sad to vise necete moci, jer ce ih blizanci hapiti.
Necemo mi ni na leto napraviti tim. Tim za sledecu sezonu se formira u januaru, a plus sto iz svoje skole nemamo nijednog momka da ima potencijal i kvalitet za Vojvodinu. Skola je isto raspad, kao i ,,prvi" tim.
Ni Murinjo ne bi pomogao da od ovih napravi fudbalere i ekipu koji moze nesto da uradi sa loptom.
Fizicke predispozicije nula, tehnicke jos gore.
Jedino Rockov, Radovanovic i Eze. Mozda Veselinovic, ako uspe da se vrati u formu?
Ostalima se zahvaliti, vec sutra.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by ssnigd »

Ja ne vidim da iko ovde vredi! Tehnicki smo ocajni i ne secam se kada sam gledao jadniju Vosu sto se tice tehnike. To nema veze sa time da je promenjeno deset trenera I pet uprava.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Beonic »

Ognjen Đuričin i Nemanja Tekijaški - ostalo nam je samo da ih gledamo i divimo se talentu... :lala:
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Turija »

Secate se Djumijevog posta zimus: dovedite Tekijaskog.
I sto god Djumi ovde napise, dundjerski uradi.
Zakljucak: dovedite Djumija da vam selektira ekipu za naredne 2 godine i zaboravimo na Evropu - za to vreme.
Mi ne krecemo od nule, vec iz debelog minusa, po svim pitanjima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked