32. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:2 (0:1)

User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Протомајстор »

Не знам ко је крив за ово што смо гледали данас....Да је Езе дао гол одмах на почетку 2. полувремена, можда би се тргли и учинили нешто. Али, он није ни шутнуо на гол иако је био сам пред голманом. Да трагедија буде већа, Езе на читавој утакмици није шутнуо нити једном , а није то урадио ни Аврамовски, ни Зличић, ни Месар (ако не рачунамо слободњак). Заиста не знам о чему се ту ради. :frown:
gospodinFKV wrote:Dajmo vremena Drakulicu, Veselinovicu i ovim klincima sto vrede. Napravice se nesto, ubedjen sam, ali je za to potreban nezapamcen remont ekipe.
Слажем се, али сматрам да Дракулић није тај који би требало да изврши тај ремонт. Треба му рећи збогом, јер мењамо тренере, а он остаје, као и Врањеш пре њега. Треба прво довести искусног спортског директора, али за то треба пара. А ако има пара, лако је после довести и добре играче, итд.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Voja »

Prvi gol.... :oops:
Turija kakav utisak Nikolic ostavio?
Image
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by newnowapv »

Ljudi moji, nama je golman igrac sezone :)
Ne znam da li se to ikad desilo na forumu, mislim da nije... To samo govori o tome kako smo slaba ekipa u napadu, u kreiranju igre, u davanju golova...
Ala ga je japanac zavukao, nama je odbrana busna kao svajcarski sir... To vazi za oba gola. Tu se ne zna ko koga pokriva, igraci sami stoje, biraju gde ce da pucaju...
Ja bih voleo da se nasi mladji igraci forsiraju, ali nema ni od toga nista. Mesarovic 0 golova za celu sezonu, Zlicic je dao negde 4-5, djene djene. Gol nekog odbrambenog posle izvedenog kornera? To je za nas misaona imenica. Niko u timu nije dao vise od recimo 5 golova, to je sramota za napadace...
Sto pre da se zavrsi ova nocna mora...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Rabba »

newnowapv wrote:Zlicic je dao negde 4-5
Dao je 2 na 16 utakmica u ligi.
newnowapv wrote:Niko u timu nije dao vise od recimo 5 golova, to je sramota za napadace...
Subotić, koji je krilo, je prvi ligaški strelac ove sezone sa 5 komada. Starleta 4, Eze 4, Malbašić (o da :)) 4.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by newnowapv »

Rabba wrote:
newnowapv wrote:Zlicic je dao negde 4-5
Dao je 2 na 16 utakmica u ligi.
newnowapv wrote:Niko u timu nije dao vise od recimo 5 golova, to je sramota za napadace...
Subotić, koji je krilo, je prvi ligaški strelac ove sezone sa 5 komada. Starleta 4, Eze 4, Malbašić (o da :)) 4.
Pa eto, uzas, sta reci... Jos onda Eze ima najbolji procenat, jer je on sad na prolece dosao.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Djumi »

Minja wrote:Forsiranje mladih igraca ima smisla samo ako pored sebe imaju ozbiljne starije igrace od kojih ce uciti (i pobedjivati). Mladi igrac napreduje kada svojim zalaganjem i trudom da doprinos pobedi. U pocetko to bude sasvim skromno, kasnije nesto vise i to je to. Prica da su nasi mladi igraci samo kolektivitet za popravljanje gol-razlike protivnika, nema nikakvog smisla. Nema tu nikakvog napretka ili je on jako skroman. Ova sezona je toliko losa da tako nesto Vojvodina nije zasluzila.
Vec duze vreme su mladi igraci kozmetika ili dodvoravanje !!!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Djumi »

Vladimir wrote:
Srećno Aci želim od srca sa Vošom i nemojte pričati da Vojvodina nema tim.To apsolutno nije tačno!!!!!!!!!
:roll:
Baš sam glup :D
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:2 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Subotic moze da bude jedan od najbitnijih karika u ovom timu, samo da ima prisutnijeg beka u ofanzivi. Isto kao i Eze.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Turija »

Voja wrote:Prvi gol.... :oops:
Turija kakav utisak Nikolic ostavio?
Vojo, ukratko, velika je steta sto ga nismo doveli zimus.
Jako se lako krece, eksplozivan i dosta brz, sa tacnim pasom, osecajem prostora i igre.
Sta da ti kazem vise, ali su veoma dobri i Savkovic, Cecaric, Simura i Djuricin, lako ulaze u sansu i da ne bese Rockova, bilo bi vise od 5 komada u nasoj mrezi.
Generalno, svi igraci Spartaka se odlicno krecu, dok su nasi staticni i bezidejni do bola. Igramo fudbal kao nizerazredni timovi ili kao mladji veterani takvih timova u redovnoj rekreaciji i pripremi za radnicko sportske igre.
Dakle, Nikolic odlican, Vosa sramotno bedna. Mislim da nikada nisam gledao losije igrace u nasim dresovima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18h

Post by Voja »

Turija wrote:
Voja wrote:Prvi gol.... :oops:
Turija kakav utisak Nikolic ostavio?
Vojo, ukratko, velika je steta sto ga nismo doveli zimus.
Jako se lako krece, eksplozivan i dosta brz, sa tacnim pasom, osecajem prostora i igre.
Sta da ti kazem vise, ali su veoma dobri i Savkovic, Cecaric, Simura i Djuricin,
Image

Vec dugo traje moja zelja da ovaj dvojac vidim u Vosi
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:2 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Simura je zadnji vezni, s tim da moze da igra i beka, je l' tako?

Ako bi otisao Jovanca na leto, a hoce, ne moze se sezona s Vukasovicem poceti...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:2 (0:1)

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ves ... 24-04-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Sad se ja pitam, da li sam bio na istoj toj utakmici ili je izjava o zadovoljstvu zalaganjem za one koji nisu bili na utakmici? Ostalo stoji - da smo spori, bez snage, bez osnovnih fudbalskih elemenata i bez ideje, tj da je lopta protivnik nasim igracima, a ne potrebno profesionalno sredstvo - bruka individualna i kolektivna.
Ja se samo cudim kako je trener Veselinovic dozvolio sebi da preuzme ovako raspalu ekipu, koju jedino golman drzi u igri za bodove i ligi. Da nemamo Rockova, imali bi manje bodova od Borca.
Vojvodini na leto, za oporavak, treba 7-8 ozbiljnih igraca, a ne najavljena 2.
Hoce li biti toliko novaca i hoce li biti vremena i strpljenja za stvaranje tima sposobnog da igra fudbal kakav se od Vojvodine zahteva i ocekuje?
Tesko, tesko - jako tesko i malo verovatno. Klub je previse godina unistavan i moralno i materijalno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked