31. kolo: Napredak - VOJVODINA 1:0 (0:0)

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by Turija »

newnowapv wrote:Koji amaterski start Veselinovica... :(
U pravu si. Nije ga smeo rusiti, samo da ga je dalje gradio i terao ka golaut liniji. Otisao bi Vukanovic u mrtav ugao.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by Beonic »

naseljekolumbija wrote:Какав пенал, па ово је пресмешно. Не знам зашто гледам више ову спрдачину. Ово није фудбал. Кад видим овог судију повраћа ми се
Ne znam gledamo li istu utakmicu, ovo je bio čist penal.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by newnowapv »

Turija wrote:
newnowapv wrote:Koji amaterski start Veselinovica... :(
U pravu si. Nije ga smeo rusiti, samo da ga je dalje gradio i terao ka golaut liniji. Otisao bi Vukanovic u mrtav ugao.
Tacno tako...
Nista ljudi moji, da mi zavrsavamo ovu sezonu, da vidimo sta cemo preko leta?

Jos da dodam... Tehnika nasih igraca je 0, slovima nula. Spojiti par pasova? Predriblati nekoga? Prebacivanje lopte na drugu stranu? Nula.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by Cane »

Uz svu žalost mora se reći da se za ovako nešto u 16 penal svira sasvim opravdano.
A Veselinović ima priliku da nešto nauči na sopstvenoj grešci. Koristiće mu za ubuduće.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by Turija »

Jako petljamo, mlitavi i prespori u kontroli lopte i razmisljanju. U prvom poluvremenu jos nekako, a drugo mnogo lose, pre svega tehnicki.
Duel igra nula.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by fare »

Mi smo stvarno smešni šta mi igramo?
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by Cane »

Objektivno, nemamo se na šta žaliti.
Slabi smo po svakom osnovu i ne zaslužujemo više od ovoga.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by Brane »

Pa ovako losa ekipa dugo nije bila. Prosto ne znam odakle da počnem. Ima razloga zašto smo zadnji na tabeli. Onom pumpadziji bi glavu otkinuo kad se samo setim kakve igrače je on rasterao jel 'nemaju kvalitet'.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by ernesto »

Prosecan luzerski klub,nista vise a ni manje.
4 trofeja za 104 god.
Samo proslo je i nase vreme “vecito treci”,dolaze i drugi klubovi!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by Turija »

Sad treba probati izvuci koliko budemo u stanju, a prioritet je skauting za narednu sezonu.
Ova ekipa je previse limitirana u svim elementima.
Sreca sto smo izbegli play out.
Last edited by Turija on Sun Apr 15, 2018 6:00 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by Rabba »

Nema tu šta puno da se doda... Grogirana ekipa, mnoštvo potresa unutar kluba, propraćeno možda ne nedovoljnim kvalitetom igrača, ali definitivno nedovoljno motivisanim igračima. Penal je bio, nemojmo biti nerealni. To je penal koji se na ovakvim utakmicama svira jednostavno domaćoj ekipi. Ne treba se puno osvrtati na to. Mislim da nismo jedini koji jedva čekaju letnju pauzu. Igrači su glavom već na letnjem raspustu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by fare »

Ova sezona je za nas definitivno gotova sad polako pripremati ekipu za sledeću sezonu uigravati ali ne ovu tu treba pola tima promeniti. Samo ne znam da li ste videli da pre penala ostao je Arsić da leži na zemlji a posle njega i Eze ali nisu izbacili loptu u aut. Posebno me razočarao Veselinović da li je zaboravio da igra dok je sedeo na klupi ne znam ali ovo nije igrač iz prve polu-sezone, svi su bili očajni ali on je baš upadao u oči makar meni. Na kraju sasvim zaslužen poraz.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by MiSmoFKV! »

ernesto wrote:Prosecan luzerski klub,nista vise a ni manje.
4 trofeja za 104 god.
Samo proslo je i nase vreme “vecito treci”,dolaze i drugi klubovi!
Da izvines, al ovo je najveca glupost koju sam ikad cuo. Za sve u zivotu sto se uradi postoje posledice, kakav mentalitet i luzerstvo. Napredak je onda jos luzerskiji klub jer nista nije osvojio. Evo pogledaj Romu, naspram Barse, ko da nikad nisu nista osvojili, tri gola zaostatka i pobede na kraju. Dobra selekcija, dobra takticka priprema i fenomenalna mentalna.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by Turija »

Ipak su nam pokvarili raspolozenje, jer malo smo se vise ponadali, tj da ekipa moze da se izdigne iznad svog objektivnog limita.
Ne znam koji je glavni razlog, ali je zimski prelazni rok bio neadekvatan potrebi. Trebalo nam je vise od 2 dobra igraca. Arsic je samo suter, a Putincanin prosecan.
Pojacanja su fakticki samo Radovanovic i Eze. A, kapiten nam je bleda senka od jesenas.
Zlicic i Mesarovic nisu dominantni igraci u vezi. Relativno su mladi, ali sporo napreduju.
Ocekujem da vidim jos Gajica i Neskovica i to je skoro sve sto imamo.
Mozda bi jos Cebara uneo neku svezinu i dinamiku u nas napad?
Medjutim, sve je to diskutabilno.
Pustiti sad trenera Veselinovica da u miru selektira ekipu za narednu sezonu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 31. kolo: Napredak - VOJVODINA, nedelja 16h (TV)

Post by ernesto »

Napredak je od samog pocetka svog postojanja bio osrednji klub koji nikad nije tezio da napravi nesto vise u svojoj istoriji!
Mi smo ti koji smo uvek tezili ka visim ciljevima i imali sve resurse za to(najbolji klub u AP,istoriju,svoju skolu itd.) i ostali tu gde jesmo!
Locked