30. kolo: VOJVODINA - Rad 2:1 (0:1)

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by Radoye »

Opa! :yesss:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by Протомајстор »

Сјајно! :cheers:

И остали резултати су нам ишли на руку, ако се не варам, сад смо у три бода са свим такмацима за Европу? :cheers:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by fare »

Протомајстор wrote:Сјајно! :cheers:

И остали резултати су нам ишли на руку, ако се не варам, сад смо у три бода са свим такмацима за Европу? :cheers:
3 ili 4 zavisi kako racunaju 51 na 26 ili 25 .
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by ernesto »

Sve je i dalje u nasim rukama(nogama)!
7 utakmica,svaka ce biti derbi!
Djumi da dodje :beg:
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by Протомајстор »

fare wrote:
Протомајстор wrote:Ако се не варам, сад смо у три бода са свим такмацима за Европу?
3 ili 4 zavisi kako racunaju 51 na 26 ili 25 .
Да, Чукарички ће имати 26 (4 бода више) према чл. 24: http://www.superliga.rs/images/pdf/prop ... 7-2018.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Ви што сте гледали: шта би ово на крају? Да ли је екипу водио Зоран Васиљевић, како је најављено, и да ли је извршио икакве измене током утакмице? Да ли се у игри Михајловића осетила утакмица паузе + пауза у првенству? Страхујем да није случајно испао из форме? :mrgreen:
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by N13 »

Протомајстор wrote:
fare wrote:
Протомајстор wrote:Ако се не варам, сад смо у три бода са свим такмацима за Европу?
3 ili 4 zavisi kako racunaju 51 na 26 ili 25 .
Да, Чукарички ће имати 26 (4 бода више) према чл. 24: http://www.superliga.rs/images/pdf/prop ... 7-2018.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Ви што сте гледали: шта би ово на крају? Да ли је екипу водио Зоран Васиљевић, како је најављено, и да ли је извршио икакве измене током утакмице? Да ли се у игри Михајловића осетила утакмица паузе + пауза у првенству? Страхујем да није случајно испао из форме? :mrgreen:
Zličić je izašao na poluvremenu, a usao Avramovski.
Kasnije su izasli Kalezic (usao Subotic) i Radovanovic (usao Mesarovic, a Vukasovic otisao na stopera).

Sto se Mihajlovica tice, po meni jedan od boljih danas, ako ne i najbolji. Svaki duel je dobio, spustao lopte saigracima, sto je dosta korisno na mokrom terenu.
Dosta srecno smo dosli do pobede... Drugi gol, lopta jedva usla, u poslednjem minutu. A kako se vidi koliko nama navjacima malo fali za srecu. Ovakvo veselje na tribini kao danas posle drugog gola nisam video jos od Abuovog gola ciganima u zadnjem minutu za Evropu :)
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by Dragojlo »

fare wrote:Javor zadnji na tabeli dodje u Novi Sad dobije nas posle toga Borac zadnji na tabeli dodje u Novi Sad dobije nas sada Rad zadnji na tabeli dodje u Novi Sad a dalje znate vec ....
Borcu je to jedina pobeda na strani u celom prvenstvu.... :dance2:
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by Turija »

Fudbaleri, danas jedva, pobedili rad, odbojkasi ubedljivo Pazar.
Vazne pobede za bolje raspolozenje i samopouzdanje.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by Протомајстор »

N13 wrote: Zličić je izašao na poluvremenu, a usao Avramovski.
Kasnije su izasli Kalezic (usao Subotic) i Radovanovic (usao Mesarovic, a Vukasovic otisao na stopera).

Sto se Mihajlovica tice, po meni jedan od boljih danas, ako ne i najbolji. Svaki duel je dobio, spustao lopte saigracima, sto je dosta korisno na mokrom terenu.
Dosta srecno smo dosli do pobede... Drugi gol, lopta jedva usla, u poslednjem minutu. A kako se vidi koliko nama navjacima malo fali za srecu. Ovakvo veselje na tribini kao danas posle drugog gola nisam video jos od Abuovog gola ciganima u zadnjem minutu za Evropu :)
Хвала на инфоу :lala:
Бо'ме смо се и ми баш бурно радовали поред малих PC (Пи-Си) екрана. :cheers:
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by Beonic »

Ranko Veselinović je pored Rockova naša najveća nada i jedan od najboljih igrača prvog dela. Od kako je Stolica došao na terenu je proveo svega 3 minuta. Danas jedan od boljih. :mafia:
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ars ... 05-04-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Zanima me da neko od forumasa, koji su bili na tribinama veceras, napise svoj utisak o ucinku nasih igraca i da li se poklapa sa ocenama g-dina Predojevica u Dnevniku.Jer, neke su mi ocene neocekivano dobre, a neke neocekivano slabije u individualnom poredjenju igraca, a na osnovu ranijih partija.
Hvala unapred.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by Neizlecivi »

Beonic wrote:Ranko Veselinović je pored Rockova naša najveća nada i jedan od najboljih igrača prvog dela. Od kako je Stolica došao na terenu je proveo svega 3 minuta. Danas jedan od boljih. :mafia:
Meni danas Veselinovic nije bio na nivou. Smetao mu je mnogo krupniji spic Rada, gde nije mogao da izadje na kraj sa njime u skoku, a Rad je na te duge lopte i gadjao spica... Po meni ga svakako treba vratiri u igru, imamo tri dobra stopera i mislim da je rotacija super resenje! Samo bih Vukasovica zadrzao dalje od stopera, mada je imao ok uloge ponekad. Danas mi je i u vezi bio bas spor i nesiguran sa loptom. Putincanin dobar. Lep gol je dao! Uglavnom mnogo borbe, zelje pogotovo i drugom delu, na kraju i toliko cekana sreca da nas pogleda malo.

Evo da dam ocene po meni.
Rockov standard, Antic solidan, Mogli dobar, odlican sut je imao u prvom delu. Stopera oba solidna, ali ih je spic njihov nadskakao dobro. Vukasovic los. Nekako nesiguran i spor sa loptom uz par losih pasova. Defanzivno ok, ali mislim da moze bolje. U prvom delu su on i Pitincanin bili zajedno sa Zlicicem, Arsicem i Kalezicem izgubljeni kao magarci u magli, pogotovo nakon gola rada. Tu pre svega vidim gresku ove trojice ofanzivnijih. Zlicic bled, imao zelju, ali mu lopta bezala precesto. Kalezic u drugom delu jedini koji je malo stajao na lotpu i uspevao bez gruvanja gore nesto da iskreira. Arsic solidan, borben, dobra partija. Mihajlovic dosta dobar. Par puta odlicno spustao lotpu, gradio se... Avramovski usao i bio dobar, zajedno sa Suboticem i Mesarovicem je uneo dosta energije i svezine, na koju smo u nekoj euforiji i dosli do bodova. Moje vidjenje je takvo... Ocekujem i bolje partije, ali kakvo je vreme bilo, dosta dobra tekma sa obe strane :)
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by Beonic »

Neizlecivi wrote:
Beonic wrote:Ranko Veselinović je pored Rockova naša najveća nada i jedan od najboljih igrača prvog dela. Od kako je Stolica došao na terenu je proveo svega 3 minuta. Danas jedan od boljih. :mafia:
Meni danas Veselinovic nije bio na nivou. Smetao mu je mnogo krupniji spic Rada, gde nije mogao da izadje na kraj sa njime u skoku, a Rad je na te duge lopte i gadjao spica... Po meni ga svakako treba vratiri u igru, imamo tri dobra stopera i mislim da je rotacija super resenje!
Bjedov je svakako, bar po meni, jedan od boljih špiceva lige. Visok je i snažan. Mučio se, ali ga je spračio da postigne pogodak. Više puta i njemu i Velesinoviću oduzimao loptu. Tako da je po meni uradio dobar posao. Bilo bi čudno da se u tim godinama ne muči sa takvim parom iskusnih špiceva.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by Schteph_F89 »

Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 30. kolo: VOJVODINA - Rad, četvrtak 17h

Post by Vosa je sve »

https://www.youtube.com/watch?v=NdHTtxe-XO0" onclick="window.open(this.href);return false;
dobili smo haos glup gol
imali smo sansi i nismo dali
i na kraju arsic daje jos gluplji gol
Locked