29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA 1:1 (0:0)

User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA, subota 15

Post by AntonioKasano »

Oba kartona Ezeu su prestrogo dodeljena. Kod penala cisto igranje rukom njihovog igraca. Ako se zaustavi snimak kod izjednacenja, prilikom oba centarsuta imali su vise od jednog igraca u ofsajdu, do druge situacije nije trebalo ni doci. Dragi su mi svi navijaci klubova koji nisu zvezda i partizan ali ovo sa Radnickim je bas previse...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA, subota 15

Post by Rabba »

Žuti prvi lagan za Ezea. Ispucavanje lopte posle faula. Drugi žuti je bila sudijska procena. Penala ni od korova.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9768
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA, subota 15

Post by Voja »

Ceo dan zauzet,i po tom pitanju dobro je sto nije bilo prenosa,samo bih se nervirao :)

pogledao izvestaj sada:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=r7DD6kHy6uI[/video]

Prvo poluvreme nas pocepali,ali samo zahvaljujuci Emilu i svetskom centarforu Pavkovu (sansa posle slobodnjaka kod kog je Ezeu dat prvi zuti) ostalo je 0:0.
Rekao bih da je Eze napravio prekrsaj za zuti,jednostavno ga je potkacio i kada to uporedim sa svim prekrsajima koji se sude u nasoj ligi,po tom kriterijumu,cist zuti.

Drugo poluvreme pretpostavljam da smo isto igrali kao i prvo,na kontre,ali smo za razliku od prvog u drugom uspeli da spojimo par dodavanja,pa smo automatski bili bolji i opasniji po gol.
Cini mi se Bulatovic pravi prekrsaj nad Ezeom,i da je ovaj samo stao sudija bi mu dodelio loptu,ali on prvo krece da uzvrati laktom,a potom hvata za gusu Radosa.Koliko god pristrasan bio,cist zuti karton.
Gol kojim smo poveli na prvu jeste lep i efektan,ali u takvoj sansi lopta nasem igracu prelazi preko noge :o sreca pa ode bas gde je trebalo. I dolazimo do kljucnog detalja na mecu,umesto da ovde komentarisemo zasto cistom kontrom nismo poveli 2:0,a ne mozemo reci da Jovanca nije dao pravovremen i idealan pas,mi krivicu prebacujemo na sudiju. Tacno je da je njihov igrac kod penala prvi igrao rukom i da njegovo igranje mora biti vise "namerno" nego igranje naseg igraca i to jedino zameram sudiji od svega sto sam video u ovom izvestaju. Bod koji nam nista specijalno ne znaci,ali ga je lepo osvojiti bas na ovakvom terenu
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA, subota 15

Post by gospodinFKV »

Penal je toliko smesan, da ja ne znam kako njih nije sramota takvih stvari.

Crveni, s druge strane, sasvim opravdan. Od starta je delovao nervozno. Sam start kod prvog zutog je za karton, a zacementirao ga je ispucavanjem. Drugi zuti je bio za koskanje, sto je opet glupost od strane Ezea, sve i da je prestrog. Imas zuti karton, druze, u kakav ti klinc upadas, cuti i igraj fudbal. Akcija kod gola savrsena. Tacno se vidi uvezbavanje. Odlican pas, ok sut. Ona kontra se morala realizovati.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA, subota 15

Post by Dragojlo »

A pre samo dve godine te iste ljigavce smo dobili 3-0 i 4-0 u razmaku od par dana, vođeni od strane omraženog Lalata.... :mafia:
User avatar
Maki
Posts: 1132
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA, subota 15

Post by Maki »

Gledajući ovaj izveštaj, trebalo je da gubimo bar sa dva gola do poluvremena. Tek nakon crvenog smo krenuli u napad kao da nam je ta pozicija centarfora višak čitave sezone...
Zli ga je baš stručno stavio i poveli smo, ali sa igračem manje smo morali pasti u ritmu i na kraju smo još dobro prošli.
Penalu je prethodio enac njihovog napadača. To se iz aviona videlo. Strašno je šta moramo da istrpimo ove sezone.
User avatar
Sasa1969
Posts: 626
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA, subota 15

Post by Sasa1969 »

Beonic wrote:
Pera Centar wrote:http://mondo.rs/a1093459/Sport/Fudbal/I ... kmice.html

Bez obzira kakvo je sudjenje trener nikada ne bi trebao da napusti ekipu!
Apsolutno se ne slažem.
Ceo tim ne sme da napusti teren, on sme.
Da to nije uradio, mislite da bi iko napisao jednu rečenicu o ovoj utakmici? Možda i bi, samo rezultat.
"Trener nikada ne bi trebao da napusti ekipu", ko da ih je u Turskoj ostavio... Znao je čovek šta radi i taj njegov potez ide nama samo u prilog.
Takodje podrzavam to sto je uradio Stolica iako mi nije bas simpatican.Svesno je napravio incident kako bi skrenuo paznju na sudjenje.Da to nije uradio niko nista ne bi ni napisao o ovoj utakmici.Kakav god da je Stolica on je za onog bilmeza iz Radnickog gospodin covek!
Image
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA, subota 15

Post by Grouch »

Radnicki je postao mali treci blizanac,bitange pljackaju i otimaju i rukama i nogama,koji put nas masakriraju i ne samo nas.Zamislite koliko je to udruzenje pilicarskih lopina kad imaju vise penala sviranih za njih od BG blizanca.Drugi zuti Ezeu je iskljucivo dat jer je vec imao zuti,takvih koskanja ima milion na utakmici i kad bi se za to davao karton utakmice bi bile prekidane jer bi neka od ekipa ostala sa 6 igraca.Penal-skandal i najcistiji primer zasto je lopov u zutom poslat u Nis.Nije bilo ni jednog jedinog razloga da ga svira.Gol verovatno iz ofsajda za kraj cirkusa koji se zove Superliga za koju je i Divlji zapad-Svajcarska.Ostalo navlacenje da ne spominjem.Ne znam sta treba da se desi da bi neko kontaktirao Uefu za sve ove otimacine.Ovo kukanje kod lopova koji i salju lopove izvrsioce na terenu,nema smisla.
Radnickom,ako se dovuce do Evrope,zelim da ih useru neki Maltezani odma na startu.Sto se nas tice,bice tesko ali nije nista gotovo,treba se boriti do kraja...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA, subota 15

Post by gospodinFKV »

Grouch wrote:Radnickom,ako se dovuce do Evrope,zelim da ih useru neki Maltezani odma na startu.
A tako ce i biti. Isti primer je Cukaricki par sezona unazad. Tresla se gora - rodio se mis. Do sada sam uvek navijao makar za jednog od preostala tri ucesnika u Evropi, a sad znam da za tri sigurno necu, bili mi cetvrti ucesnik ili ne.

Takodje, naleteh na dosta komentara od strane navijaca Radnickog. Ljude je bukvalno sramota ovoga sto se radi.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Pogledah snimak koji je izasao uz saopstenje. Onom bulatovicu treba neko sledecu tekmu pi*ku da polomi. Kad se vec dobija karton, da se zna zasto se dobio karton, a on neka razmislja polovinu sezone van stroja zasto se to desilo. dju**e prljavo...

Momci, sledecu tekmu s ovim sljamom samo u kost! Iz kopacki da ih izujete, pa nek na jednoj nozia igraju Evropu, :shit: jedna! Dokle ce nasi igraci biti dzakovi za udaranje?!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by novosadjanin »

Eto zasto nije bilo prenosa...

Da se ne zaboravi: Раднички Н. - Војводина
Субота, 31.03.2018 15:00 - Ниш
Делегат - Сп. радник: НОВОВИЋ Велибор
Главни судија: НИКОЛИЋ Бојан
Први помоћни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Марко
Други помоћни судија: МИНИЋ Срђан
Четврти судија: ИЛИЋ Милан
Први додатни судија:
Други додатни судија:
Посматрач: ЂУРОВИЋ Раде

Da li ovaj posmatrac "Raka" jos uvek gostuje na sos kanalizaciji? Bas da vidim da li ce imati sta da kaze povodom ove bruke
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Maki
Posts: 1132
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Maki »

Prema snimku datom uz zvanično saopštenje ovo je najbestidnija krađa koja se može zamisliti. FSS treba rasformirati, sve koji ga vode pohapsiti i početi lepo sve iz početka...
http://www.fkvojvodina.rs/2018/04/dokle-gospodo/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by tulip »

Ja mislim da je Eze "zaslužio" direktan crveni karton i da zbog toga bojana nikolića treba suspendovati, jer će ovako dobiti kaznu za samo jednu utakmicu, a ne za više :greenbutt:
DAJ GOL!!!
User avatar
Turija
Posts: 10732
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by Turija »

Ono sto meni nije jasno, posle toliko kradja na nasu stetu, to je da nismo glasali za VAR?
Zasto????
Skupo??? Preskupe, danas, kamere i video tehnologija?
A koliko kosta ovako nesto i neizlazak u Evropu?
I areni je predaleko Nis, da bi prenosili stvarni derbi kola 2 kluba sa velikom tradicijom exyu prvoligasa? Ili je u pitanju nesto sto su znali, pa da se ne vidi?No, dobro, znamo i sta je i kakva je arena.
Medjutim, opet krucijalno pitanje:
Zasto Klub nije glasao za VAR?
Zasto smo pre utakmice imali poverenje u nikolica, a sada smo frapirani brutalnom kradjom? Naivnost ili smo lagali sami sebe?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 29. kolo: Radnički (Niš) - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post by ernesto »

Jos oni pisu na svom forumu da su debelo osteceni,ko je ovde lud :frown:
Locked