28. kolo: VOJVODINA - Zemun 0:3 (0:2)

Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post od Voja »

Djumi napisao:
Voja napisao:ma mozemo menjati narednih 50 godina,nista se promeniti nece. Mozda nesto,kada klub ostane bez dinara,kada nikom vise ne bude interesantan i onda mu neko pridje iz najcistije ljubavi.Sve ostalo je presipanje iz supljeg u prazno!!!

Vojo iznenadjuje me tvoje razmisljanje
Ne znam,nisam pri klubu,nisam upucen u desavanja,ali generalno vidim kako u ovoj zemlji sve funkcionise.Gde god moze da se ugnezdi i ima "siguran dinar" navala je velika. Nije ni bitno sta treba da se radi,jer se ionako nece raditi,al je priliv obezbedjen.I za iole veci dinar ides dalje,menjas radno mesto,firmu,klub.... moral i pripadnost su nestali. Jednostavno ne verujem da u nasem fudbalu postoje ljudi koji su spremni da rade iz ljubavi i ubedjenja. I ako ih ima,verovatno se mogu izbrojati na prste jedne ruke. I bas zato kazem da ce trebati 50 godina,jer i ako bi nasli nekoga da radi iz ljubavi,to ne moze biti 20 ljudi u isto vreme na istom mestu,a mislim da je to minimalan broj da bi klub stao na zdrave noge.Ne kazem da sam u pravu,ali tako razmisljam.
Slika
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post od CRD FCV »

Одласком тренера не би добили ништа. Сваки тренер има неку своју идеју и замисао па тако и Столица. Није за очекивати да после пар утакмица играмо ко Барса. Да ли је његов систем добар или није показаће време. Ова сезона је свакако изгубљена, више због дешавања ван терена него на њему. Кад је већ тако онда боље да оставимо тренутног тренера да гура своју идеју па се можда нешто и искомбинује. Долазак новог тренера би само значило да крећемо испочетка, ништа ново се не би десило.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 18-03-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Koliko treba poraza, da bi se promenilo nesto sto ocigledno ne ide? Od koncepcije igre, do igraca i obecane rotacije?
Eliminisali smo Veselinovica, zbog trenerove ideje, ne damo sansu Lazarevicu, Gajicu, mozda jos nekom momku, recimo Neskovicu ili sta vec znam? Vrlo malo fali da upropastimo i Rockova taktikom vracanja lopti.
Drugi gol danas ne bi primio da nema tih ,,eksperimenata".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post od Neizlecivi »

Meni ne smeta to sto Stolica forsira ovaj stil, ali mi smeta sto nas taj stil dovodi do ovoga. Nemamo igrace koji taj stil mogu izneti, a forsiramo ga. Ok je sacuvati loptu, ali cuvanje lopte na nacin iz kog dva puta za 90minuta stvorimo visak tim dodavanjem nazad, a pritom stvorimo i 3-4 sanse ciste za protivnike, definitivno nije normalan. Ili recite da uigravate i pravite tim za sledece sezone, ili igrajte za rezultat. Takodje za sada Rockov i Peric u kupu sto je dobio malu sansu su kriticni u igri nogom, Rockov pogotovo. Takodje Mihajlovic u spicu kao da ne sme da ide na klupu, pa pusti brate mili koga god da proba, imas i malog Zlicica, ovaj je zivi krs. Vukasovic na stoperu nam je doneo 1 tekmu dobru u 10odigranih. Po meni pet puta korisniji na veznom, iako i tu nije bio vrhunski, ali je radio posao pristojno... dobili smo od svega tanku vezu, nesigurnu obranu koja se brani ok, ali stvara sanse protivnicima, a spic je ostao isti i ocajan. Takodje golmanima su nam izlozene sve mane na tacni. Sta ja znam, kvalitetom smo tanki, pa ne ocekujem nista odavno, ali opet mi deluje da je i tako tanka ekipa postavljena tako da joj se vide sve mane. Ili reci pravimo sistem, tim, sta god...ili menjaj.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post od Voja »

Po prvoj slici,a i samom tekstu,rekao bih da su Zemunci imali jos dobrih sansi kojih nema u video izvestaju :roll:
Slika
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post od Vosa je sve »

najmanje je tu trener krvi, pogledajte kako igramo cele sezone a promenuli smo 4 5 trenera i nista ... jednostavno ima igraca koji nisu za Vojvodinu i to treba menjati u narednom periodu ... kad imamo igraca poput Subotica i Mihajlovica koji su odigrali gotovo sve utakmice a imaju golova kolko i Eze, tu trener ne moze mnogo pomoci
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post od draganas »

Dobro je ovako, pa zamislite samo šta bi bilo sa klupom da ga nisu "spasili" navijači kada su oterali Zbiljića i doveli prepoštenog Vukovića.

Zašto da trpimo Stolicu, ovo je raspad sistema - čovek se pokazao, prevara od trenera.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post od gospodinFKV »

draganas napisao:Dobro je ovako, pa zamislite samo šta bi bilo sa klupom da ga nisu "spasili" navijači kada su oterali Zbiljića i doveli prepoštenog Vukovića.
Druze, mojne se ljutis, ali dooooooookle? Tog coveka je i bog zaboravio. Kakve veze on ima s temom, trenutnom upravom, Stolicom? Niti ima sanse da se vrati, pa da ima smisla za nekim ''lobiranjem'', niti je ostavio neki trag, cak je i ostavio klub u podjednakoj dubiozi kao i svi ostali.

Sto se Stolice i tima tice, tu se nesto mnogo dublje desava. Momci deluju potpuno beskrvno, indisponirano, a negde sam naleteo i na glasinu da nisu primili plate vec neko vreme. Naravno, to moze i ne mora biti istina, ali je cinjenica da momci deluju beskrvno skroz.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post od Milan »

Zbiljo, ti li si?


Razbise nas danas. Mene je najvise pogodilo sto su dobijali svaki duel, bili agresivniji, srcaniji, imali vecu volju i zelju. Mi anemicni, jadni i bedni. Ovde nema dva igraca koji zasluzuju ovaj dres...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post od Radoye »

Voja napisao:ma mozemo menjati narednih 50 godina,nista se promeniti nece. Mozda nesto,kada klub ostane bez dinara,kada nikom vise ne bude interesantan i onda mu neko pridje iz najcistije ljubavi.Sve ostalo je presipanje iz supljeg u prazno!!!
Samo jednu stvar treba promeniti, a to je sistem. Dzaba menjamo ljude na raznim pozicijama ako ovi novi nastavljaju da rade onako kako su radili oni pre njih. Sjasi Kurta da uzjasi Murta. A za promenu sistema ne postoji volja, jer mnogima bas ovako odgovara jer moze da se lovi u mutnom. I zaista ce se nastaviti ovako sve dok ima sta da se muze, do zadnjeg dinara, zato jer smo stoka i jer volijemo da ukrademo nego da napravimo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post od Turija »

Delim Radojino misljenje, a to ce biti za 50 godina kako kaze Voja - ako bude i onda.
Menjaju se treneri, a uvek je isto - mesta odabranih zacementirana, a od obecanja nista.
Rotacija? Koji trener u Vojvodini je to uradio u poslednjih 30 godina? Kako se radilo, takvi su nam i rezultati. Nasi igraci postali igraci tek kad su otisli iz Vose, tj iz haosa u uredjen sistem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post od Brane »

Mislio sam da cu zateci vest da je Stolica podneo ostavku. Ajd, valjda ceka da prenoci...
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun 0:3 (0:2)

Post od Dragojlo »

Al nam ga dade ovaj Litvanac.... Taj bi nama valjao, samo ne znam da li je on baš igrač Zemuna, ili je samo na pozajmici iz Žalgirisa....
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun, nedelja 14h

Post od draganas »

gospodinFKV napisao:
draganas napisao:Dobro je ovako, pa zamislite samo šta bi bilo sa klupom da ga nisu "spasili" navijači kada su oterali Zbiljića i doveli prepoštenog Vukovića.
Druze, mojne se ljutis, ali dooooooookle? Tog coveka je i bog zaboravio. Kakve veze on ima s temom, trenutnom upravom, Stolicom? Niti ima sanse da se vrati, pa da ima smisla za nekim ''lobiranjem'', niti je ostavio neki trag, cak je i ostavio klub u podjednakoj dubiozi kao i svi ostali.
Budi siguran da ćeš o Vukoviću još duuuuuuuuugo slušati neće se on skinuti sa Vošine grbače tako lako, ljudi koji su ga doveli treba krivično da odgovaraju - jer su apsolutno isti kao i on - lopovčine.

* Zbiljić radi, zapošljava, OK Vojvodina super gura, sponzoriše sportiste sa invaliditetom, pomaže studentskom sportu, ali nama nije valjao bolji je bio Vuković ( jedan je hteo da im plati za"podršku", drugi je to odbio ).

Vidim ni na Bajatovića nisu gadljivi, sad da mi neko pojasni kako može lopovčina Vuković može čuveni Bajat, ali je Zbiljić bio problem.

Neka se neko zapita gde bi smo danas bili da nas nisu "spasili" navijači, kamo lepe sreće da navijači nikada nisu ni ušli u skupštinu FK Vojvodine sada je jasno da su oni tumor koji nas uništava.

Ne nije Zbiljić, samo čovek iz privrede koji voli Vojvodinu, jedno pitanje kako mislite da iko na ovom svetu uloži svoj novac u FK Vojvodinu kada vide kako prolaze privrednici poput Zbiljića - niko nikada neće uložiti dinar dok su tu navijači u skupštini, pa sad birajte.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Zemun 0:3 (0:2)

Post od ssnigd »

Divan covek taj Zbiljic. Dusa od coveka. Postenjacina. Milorlsrdni andjeo. Samo o ugrozenima brine.

PS. Stolice bole te dupe, uzimas pet 'iljada mesecno, a nista ne radis, zajebao si I sve one fiktivno zaposlene likove u drzavnim preduzecima.
Vlaovicu I ti isto.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Zaključana tema